Valmieras Ziņas

No jumta krītošs sniegs Rīgā traumē sievieti, uz slidenām ielām cieš 11 cilvēki

Lasīšanas laiks: < 1 min

No jumta krītošs sniegs trešdien Rīgā traumējis sievieti, bet uz slidenajām ielām cietuši vēl 11 cilvēki, aģentūru BNS informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā.

Kādai 36 gadus vecai sievietei Rīgā uz galvas uzkritis sniega blāķis, kas noslīdējis no mājas jumta. Viņai mediķi konstatējuši smadzeņu satricinājumu.

Uz slidenajām ielām cietuši cilvēki gan Rīgā, gan Kurzemē, gan Vidzemē, gan Zemgalē. Cilvēki guvuši roku un kāju lūzumus, viens cietušais guvis galvas traumu.

Savukārt ar ķermeņa atdzišanu pēdējās diennakts laikā slimnīcā nonākuši četri cilvēki. Kurzemē 54 gadus vecu vīrieti guļam uz ielas atrada kaimiņi. Vīrietis bija alkohola reibumā. Rīgā 76 gadus veca sieviete cietusi no ķermeņa atdzišanas, jo dzīvojusi neapkurinātā dzīvoklī. Savukārt 20 un 50 gadus veci vīrieši, kuri bija alkohola reibumā, slimnīcā nonākuši no ielas.

Aizvadītajā diennaktī ātrā palīdzība devās uz 1397 izsaukumiem, no kuriem 306 bija traumas. Izsaukumu un gūto traumu skaits ir lielāks nekā parasti ikdienā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri