Valmieras Ziņas

„Jorspeis“ Ziemassvētku kopdziedāšanas koncerts ar Jāni Strapcānu Valmierā

Grupa „Jorspeis“ aicina baudīt Ziemassvētku noskaņas sirsnīgā kopdziedāšanas koncertā 18. decembrī plkst. 19:00 koncertzālē „Valmiera“. Kopā ar grupu uzstāsies īpašais viesis, „Jorspeis“ draugs, fonda „Viegli“ dalībnieks, Jānis Strapcāns, kurš ne tikai dalīsies savā brīnišķīgajā, izjustajā mūzikā, bet arī iepazīstinās klausītājus ar „klusuma koncertu“.

Kopdziedāšanas koncerts grupas „Jorspeis“ izpildījumā ir sirsnīgs pasākums, kurā, grupai dziedot kopā ar publiku gan oriģinālās, gan klasiskās Ziemassvētku dziesmas, ikvienam top neaizmirstams Ziemassvētku piedzīvojums. Šis koncerts ir īstā vieta, kur atnākt un kopā ar māksliniekiem izdziedāt skaistās Ziemassvētku melodijas.

„Jorspeis“ jau vairākus gadus rīko Ziemassvētku koncertus klausītājiem, kuri priekšroku dod autentiskai un brīvai atmosfērai. Grupa ir izdevusi Ziemassvētku albumu „Arvien tuvāk“, no kura zināmākās dziesmas ir „Arvien tuvāk“ un „Priecīgus Ziemassvētkus“. Protams, šie koncerti neizpaliek arī bez „Jorspeis“ atpazīstamākās dziesmas „Debesis ir tuvu klāt“ izpildīšanas.

Pirms un pēc koncerta darbosies restorāns, kā arī Pop – Up uzkodu bārs, kas priecēs ar dažādiem gardumiem! Ieeja pasākumā jau no plkst. 18:00.

Biļetes uz koncertu var iegādāties www.eKase.lv. Bērniem līdz 6 gadiem ieeja bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu. No 7-12 gadiem jāiegādājas bērna biļete. Cena – 5,00 EUR.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat Eiropas Parlamenta vēlēšanu rezultātus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri