Valmieras Ziņas

Jēkaba mamma: “Piedāvājums skrējiensoļojumā atbalstīt Jēkabu bija liels pārsteigums”

2.aprīlī startēs vēsturiskais skrējiensoļojums “Rīga-Valmiera”, kura 107 kilometru distanci ultramaratonisti mēros astoto reizi. Šoreiz ziedojumi tiks vākti mazā valmierieša Jēkaba ārstēšanai.

Jēkaba mamma Agita portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja, ka pārsteigums par šādu piedāvājumu bijis liels: “Mēs jau neesam vienīgie, kam vajadzīga palīdzība, un katru gadu ir neziņa, vai nepieciešamie līdzekļi tiks savākti un būs iespēja turpināt iesākto delfīnterapijas kursu. Tāpēc šāds piedāvājums bija patīkams pārsteigums.”

Līdz šim ar ziedotāju atbalstu Jēkabs jau ir saņēmis delfīnterapijas kursus Minskas delfinārijā. Pēc saņemtajām terapijām Jēkabam ir uzlabojušās koncentrēšanās spējas, kustību aktivitāte, mazinājusies spastika. Zēns kļuvis pastāvīgāks, attīstās valoda. Par skrējiensoļojumā saziedoto naudu delfīnterapiju plānots turpināt, taču Agita uzsver – bez šīm ir vēl citas aktivitātes – Jēkabs apmeklē logopēdu, egoterapiju Vidzemes slimnīcā, Montesori terapijas nodarbības.

Paredzēts, ka Jēkabs ar vecākiem pie Sīmaņa baznīcas sagaidīs pirmos skrējiena finišētājus. Agita un Jēkabs skrējiensoļojuma dalībniekiem novēl veiksmi un izturību līdz finišam.

Jau ziņojām, ka sešus gadus vecais Jēkabs saņems ziedojumus no skrējējiem, kuri vēlēsies personalizētus dalībnieku numurus, kā arī 107 eiro dāsnus ziedojumus no tiem skrējējiem, kuri lēmumu par Mildas sveiciena nodošanu Sīmanim atliks tuvāk sacensību dienai.

Labdarības ultramaratons “Rīga-Valmiera” atjaunots 2014.gadā pēc 21 gada pārtraukuma un sacensību rīkotāji nodrošina bezmaksas dalību tā vēsturiskajiem dalībniekiem, kuri 1989.-1993.gadā skrēja no Brīvības pieminekļa līdz Sīmaņa baznīcai ar dalībnieku numuriem, uz kuriem bija uzdrukāts “Brīvību Latvijai!”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat jauno mākslas objektu "Krodera ābele"?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS "Smiltenes piens" - viens no Latvijas vadošajiem piena produktu pārstrādes uzņēmumiem ar 100 gadu uzkrāto un apgūto pieredzi šajā nozarē, aicina darbā PIENA PRODUKTU PĀRSTRĀDĀTĀJU Mūrnieku ielā 2, Smiltenē TAVI GALVENIE UZDEVUMI BŪS: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskajām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju; NO TEVIS SAGAIDĀM: • Pamata, vidējā profesionālā izglītība rūpniecībā tiks uzskatīta par priekšrocību; • Augsta atbildības sajūta un godīga attieksme pret darbu; • Komunikabilitāte un spēja strādāt komandā. TAVS IEGUVUMS: • Darba vietu Smiltenes centrā; • Konkurētspējīgu atalgojumu no 1000 EUR pēc pārbaudes laika; • Atbildīgu, dinamisku darbu un vērtīgu pieredzi stabilā un atpazīstamā uzņēmumā; • Draudzīgu un uz sadarbību vērstu kolektīvu; • Karjeras un profesionālās izaugsmes iespējas; • Veselības apdrošināšanas polise (pēc viena nostrādāta gada) Ja vēlies pieteikties uz šo amatu, sūti savu CV uz e-pastu: birojs@smiltenespiens.lv, info pa tel.26430810, 64707603. Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām! Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir AS „Smiltenes piens”, reģistrācijas numurs 43903002031, juridiskā adrese Mūrnieku iela 2, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.

Mūsu partneri