Valmieras Ziņas

Jaunu spēlētāju reģistrācijas aizliegums piemērots arī vicečempionei “Valmierai”

Lasīšanas laiks: < 1 min

Latvijas vicečempionei “Valmierai” piemērots jaunu spēlētāju reģistrācijas aizliegums, lēmusi Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārlietu komiteja (DK).

LFF DK, saņemot 2021.gada 2. novembra un 22. decembra vēstules no Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA), konstatējusi, ka no “Valmieras” puses līdz 5.janvārim nebija izpildītas saistības pret diviem klubiem.

Vidzemes komanda nav izmaksājusi klubiem spēlētāja trenēšanas un sagatavošanas kompensācijas. Saistības nav izpildītas par Krievijas kluba “Rostov” futbolistu Aleksandru Gapečkinu un Kolumbijas vienības “Tigres” spēlētāju Kamilo Menu.

Vēstulēs no FIFA saņemta informācija, ka “Valmierai” ir piemērots starptautisko spēlētāju pāreju aizliegums, kā arī noteikts LFF pienākums piemērot minēto aizliegumu arī nacionālā līmenī.

Aizliegums reģistrēt jaunus spēlētājus tiks atcelts, tiklīdz “Valmieras” klubs būs izpildījis FIFA lēmumus pilnā apmērā.

Decembrī liegums reģistrēt jaunus spēlētājus tika piemērots arī Jūrmalas “Spartaks” komandai.

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Valmierā, Apiņa ielā 27b Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, atbildības sajūta; Piedāvājam: Mūsdienīgu darba vidi; Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; Svētku dāvanas; Atmaksātus papildatvaļinājumus; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; Darba alga no EUR 740-800 (bruto); Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs Valmierā, Apiņa ielā, vai pieteikties personīgi pie veikala vadītājas vai WhatsApp +371 29 643 136. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 27B, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-05-27 Kontaktpersona: cv@madara89.lv

Mūsu partneri