Valmieras Ziņas

Jaunieši aicināti piedalīties ideju izpētes un koprades darbnīcā

Lasīšanas laiks: 2 min

Jaunieši vecumā no 15 līdz 18 gadiem ir aicināti piedalīties ideju koprades darbnīcā, kas norisināsies 14. aprīlī plkst. 12.00–16.00 koprades darbnīcā “DARE” Valmierā. Reģistrējies darbnīcai šeit, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Starptautiskā multimediju festivāla direktore Elizabete Palasiosa.

Darbnīcas mērķis ir izzināt un diskutēt par jauniešiem aktuālām tēmām, kā arī stiprināt jauniešu prasmes noformulēt, argumentēt un izteikt savu viedokli gan tiešā, gan mākslinieciski radošā veidā. Šīs domapmaiņas rezultāts būs pamats un atspēriena punkts Latvijas un Norvēģijas māksliniekiem, kuri veidos piecus jaunus multimediālus mākslas darbus Valmieras Starptautiskā multimediju festivāla jauniešu programmas laikā.

Darbnīcas laikā profesionālu moderatoru vadībā notiks diskusijas un ideju attīstīšana par jauniešiem aktuāliem jautājumiem un izaicinājumiem, bet noslēgumā visiem dalībniekiem būs iespēja radoši izpausties, veidojot personalizētas apdrukas uz auduma maisiņiem.

Garantējam iespēju interesanti un jēgpilni pavadīt laiku, attīstīt dažādas prasmes un satikt citus aktīvus jauniešus Valmieras novadā, kā arī nobaudīt gardākās picas pilsētā!

Ideju izpētes un koprades darbnīca ir daļa no Valmieras Starptautiskā multimediju festivāla programmas, kas norisināsies 2024. gada februārī Valmierā. Festivāla laikā tiks izrādīta bagātīga multimediju programma, ko papildinās lekcijas, diskusijas un citi pasākumi. Īpaša mākslas un izglītības programmas tiks veidota tieši jauniešu mērķauditorijai.

Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.–2021. gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” ietvaros tiek īstenots projekts “Valmieras Starptautiskā multimediju festivāla mākslas un izglītības programma jauniešiem” (projekta Nr. EEZ/2022/2/14). Projektu finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus.

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri