Valmieras Ziņas

Jaunās izglītības iestādes nosaukums būs Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs (23)

Ceturtdien, 9.novembrī, Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē deputāti ņolēma, ka jaunās izglītības iestādes, kas izveidota apvienojot Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolu-attīstības centru un Valmieras pilsētas speciālo pirmsskolas izglītības iestādi “Bitīte”, nosaukums būs Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs. 

Apspriešanas laikā tika izskatīts arī otrais variants – Valmieras Vīlipa Švēdes vidusskola – attīstības centrs, par ko bija nobalsojis Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolu-attīstības centra kolektīvs.

Deputāti arī lēma no amata atbrīvot līdzšinējo Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolu-attīstības centra direktoru Andri Tauriņu ar 2017.gada 31.decembri. Lai gan A.Tauriņam tika piedāvāta iespēja turpināt darbu jaunizveidotajā izglītības iestādē kā pedagogam, viņš šo iespēju nav izmantojis, deputātus informēja pašvaldības izpilddirektore Evija Voitkāne.

Portāls “Valmieras Ziņas” jau informēja, ka 26.oktobrī, Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē deputāti par jaunās izglītības iestādes vadītāju apstiprināja Ivetu Kļaviņu. Savukārt šī gada 22.jūnijā, Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē deputāti nolēma izveidot jaunu speciālās izglītības iestādi, apvienojot Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolu – attīstības centru (VVBIVS-AC) un Valmieras pilsētas speciālo pirmsskolas izglītības iestādi “Bitīte” (SPII “Bitīte”)

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  W - 10.11.2017 Atbildēt

  STULBS NOSAUKUMS!

  Vājdzirdīga - 10.11.2017 Atbildēt

  zeel, ka nebus tada skola kaa reiz – tikai nedzirdigie un vajdzirdigie

  Līga - 10.11.2017 Atbildēt

  Vīlipa Švēdes Valmieras bērnu internātvidusskolas – attīstības centrs”, – varētu būt labāk…!!!!

   Lida - 10.11.2017 Atbildēt

   Labs nosaukums jo Vilipa Švēdes nopelns!

    Absolvente3 - 10.11.2017

    +++

  ? - 10.11.2017 Atbildēt

  Idioti deputati!

   Absolvente3 - 10.11.2017 Atbildēt

   Valmieras pasvaldiba STULBI!!!!

  Absolvente Daiga - 10.11.2017 Atbildēt

  Tā vairs nebūs MŪSU skola! Un lai nebrīnās par bērnu skaita trūkumu! Tiešām nevarēja kaut mazliet cienīt vēsturi un tradīcijas? Es vairs nereklamēšu šo skolu , neieteikšu citiem vecākiem šo skolu kā vietu, kur bērni apgūst valodiņu! Nu tiešām nav vērts traukties ntos km un būt šķirtam no ģimenes!

   Absolvente2 - 10.11.2017 Atbildēt

   Pilnīgi piekrītu!

  Absolvente - 10.11.2017 Atbildēt

  Skolas sienās paliks nesodīta skolotājas Silvijas Griestiņas vardarbība pret bērniem!

  Skolotāja - 10.11.2017 Atbildēt

  Tas, ka mainās skolas nosaukums, nenozīmē ka mainīsies arī jaukie, pieredzējušie skolotāji, tradīcijas un attieksme pret bērniem, kuriem ir vājdzirdība. Skolas gaisotni veido skolotāji, skolēni un vecāki! Aicinu apmeklēt šo jauko skolu!

   Absolvente Daiga - 10.11.2017 Atbildēt

   Vai bērniem ar dzirdes traucējumiem jāmācās, jādzīvo kopā ar garīgi atpalikušiem, bērniem ar kustību traucējumiem? Būs motivācija mācīties un izaugsmes iespējas? Es negribētu!!!! Es nevaru arī teikt, ka skolotāji bija forši pret mums! Viņu acīs mēs bijām cilvēki bez nākotnes, bez labas izglītības, tāpēc mācību līmenis bija katastrofāls! Redzot, kā Valmieras jaunieši šodien runā, raksta, man asaras sprāgst! Vienīgais cilvēks, kurš mūs uztvēra kā līdzvērtīgu sabiedrības daļu, skoloja, loloja mūs , bija un ir Maiga Paegle!❤️ Viņa vēl tagad ir uz izķeršanu mūsu tusos!

    :) - 10.11.2017

    Šausmu lietas jūs runājat!!!! Sabiedrībā ir cilvēki ar kustību traucējumiem, taču tas nenozīmē ka tie ir sliktāki!

  Bubulis - 10.11.2017 Atbildēt

  Kāds attīstības centrs….pašiem vajadzētu attīstīties, Vilis Švēde skolu uzcēla vājdzirdīgajiem un diez vai vins būs priecīgs, ka kkàdi jukušie šo skolu transformē par jukušo skolu..

   Jnga - 24.11.2018 Atbildēt

   Arī běrni ar garīgiem traucějumiem ir sabiedrības daļa un ja pieaudzis cilvěks var śādi izrunāties tad jucis ir pats.

  Absolvente3 - 10.11.2017 Atbildēt

  Briesmīgs nosaukums!

   Lidzjutigsis - 16.11.2017 Atbildēt

   Tiesam SAUSMIGS

  Absolvente Daiga - 11.11.2017 Atbildēt

  Es ļoti cieni cilvēkus ar jebkuru citu invaliditāti, esmu viņiem daudz palīdzējusi!!!!! Viņi nav sliktāki par mums!!!!!Tāda doma pat nebija, bet mums bija savu tradīciju skola! Veselam cilvēkam to nesaprast, kāpēc cīnāmies par SAVU skolu! Es netaisnošos!

  Absolvente Daiga - 11.11.2017 Atbildēt

  Es ļoti cienu cilvēkus ar jebkuru citu invaliditāti, esmu viņiem daudz palīdzējusi!!!!! Viņi nav sliktāki par mums!!!!!Tāda doma pat nebija, bet mums bija savu tradīciju skola! Veselam cilvēkam to nesaprast, kāpēc cīnāmies par SAVU skolu! Es netaisnošos!

  Skolēni - 12.11.2017 Atbildēt

  Stulbenis šito nosaukums :@ :@ :@ :@ :@ :@ Es IENISTU VALMIERA MĒRS :@ :@ :@ :@

  skolēna mamma - 20.11.2017 Atbildēt

  Varbūt arī Švēdes pieminekli noņemsim, jo tas kādam nav izdevīgs? Es šo visu situāciju varu nosaukt kā okupāciju. Atnāca, nometa vadību, nomaina karogu iespieda vājdzirdīgos stūrī un atņēma vienīgo skolu Latvijā. Bravo!!!!!!

  skolēna mamma - 20.11.2017 Atbildēt

  Un vēl ar to visu lepojamies! Paldies Valmiera!!!

  Lioon - 27.10.2018 Atbildēt

  Vīlips .Š. Valmieras Vidusskola-Attīstības centrs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat jauno mākslas objektu "Krodera ābele"?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA VTU Valmiera aicina darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana ar autobusu saskaņā ar grafiku darbs ar kases aparātu biļešu pārdošana pasažieriem pasažieru apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: vidējā izglītība D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība ar ierakstu par profesionālajām zināšanām (95.kods) labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas un vēlamas svešvalodas zināšanas atbilstoši darba raksturam UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: · darbu stabilā uzņēmumā · darba samaksu 800 – 1100 EUR (bruto) · sociālās garantijas · dinamisku un profesionālu darba vidi · profesionālu apmācību un karjeras izaugsmes iespējas CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · sūtot pa pastu uz adresi: „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 · personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 · Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-10-23 Kontaktpersona: CV ar norādi „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” sūtīt uz info@vtu-valmiera.lv

Mūsu partneri