Valmieras Ziņas

Jaunas iekārtas un tehnoloģijas kvalitatīvākiem pakalpojumiem Vidzemes slimnīcā

Lasīšanas laiks: 2 min

Lai nodrošinātu kvalitatīvākus pakalpojumus, vienlaikus arī uzlabojot darba vidi personālam, Vidzemes slimnīca turpina iegādāties jaunas medicīnas iekārtas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

Tā ambulatorās nodaļas oftalmologu kabineta aprīkojums papildināts ar diviem biomikroskopiem acs virsmas novērtēšanai un izmeklēšanai kopā par vairāk nekā 13 tūkst. eiro. Oftalmoloģisko operāciju nodrošināšanai ķirurģiskajā dienā stacionārā iegādāts jauns operāciju mikroskops par teju 160 tūkst. eiro. Operāciju nodaļa, atjauninot kvalitatīvu instrumentu klāstu, saņēmusi litotripsijas lāzera ierīci, kas tiek izmantota akmeņu skaldīšanai urīnceļos, aprīkojumu ādas pārstādīšanas operācijām jeb dermatomu, kā arī trīs pacientu sildīšanas sistēmas, kas nepieciešamas pacienta sildīšanai operācijas laikā. Veco anestēzijas iekārtu nomaiņai iegādātas divas anestēzijas iekārtas ar pacienta novērošanas monitoriem kopā par vairāk nekā 70 tūkst. eiro. Kā pastāstīja Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļas ārste anestezioloģe reanimatoloģe Arnita Melne, jaunais pirkums ir būtisks ieguldījums personāla darba uzlabošanā un arī papildu drošība pacientiem, jo tagad ar šādām vienādām iekārtām ir nodrošinātas visas piecas operāciju zāles. Tas atvieglo anesteziologa darbu, jo nav jāpielāgojas atšķirīgām iekārtām kādā no zālēm. Operācijas laikā šī anestēzijas iekārta nepārtraukti uzrauga pacienta dzīvībai svarīgās norises – asinsspiedienu, pulsu un monitorā rāda visus datus, kuriem seko anesteziologs, lai jebkurā mirklī veiktu korekcijas. Nodaļas virsmāsa Dace Karlsone papildina, sakot, ka šķietami anesteziologam ir viegls darbs – tikai stāvi un skaties ekrānā. Bet no ekrānā redzamā un speciālista reakcijas uz to ir atkarīga gan operācijas norise, gan pacienta dzīvība.

Rūpējoties par manipulācijas kvalitātes uzlabošanu, Terapijas nodaļa 1 saņēmusi jaunu defibrilatoru, kas palīdz atgūt sirds funkciju akūtas sirds slimības, t.sk., sirds apstāšanās gadījumos.  Kā patīkamu pārsteigumu slimnīca no privātpersonas, kura nevēlējās sevi afišēt, dāvinājumā ieguvusi daudzfunkcionālo holteri 24 stundu asinsspiediena monitorēšanai, kas ir ļoti pieprasīts izmeklējums.

Medicīnas iekārtu un tehnoloģiju iegādē Vidzemes slimnīcā šogad paredzēts ieguldīt vairāk par 1 milj. 340 tūkst. eiro. No tiem gada pirmajos astoņos mēnešos iekārtu un tehnoloģiju pirkumiem izlietoti vairāk par 600 tūkst. eiro.

Attēlā (no kreisās): virsmāsa Dace Karlsone un ārste Arnita Melne ar jauno anestēzijas iekārtu

Metālapstrādes uzņēmums SIA BALTMA aicina darbā CNC iekārtu operatoru—iestatītāju. Ja Tev ir vidējā profesionālā, augstākā vai nepabeigta augstākā inženiertehniskā izglītība metālapstrādes nozarē, interesē CNC virpošanas un frēzēšanas procesi – pievienojies mūsu komandai! Ko mēs sagaidām? Pozitīvu attieksmi pret darbu, atbildību un precizitāti, spēju strādāt komandā, patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu. Kādi būs Tavi pienākumi? Iestatīt un uzraudzīt CNC virpošanas un frēzēšanas iekārtas, nodrošināt ražošanas procesu un pārraudzīt produkcijas kvalitāti. Par priekšrocību uzskatīsim izglītību metālapstrādes jomā un pieredzi darbā ar CNC iekārtām. Ko mēs piedāvājam? Darbu strauji augošā uzņēmumā, stabilu un progresīvu atalgojumu no 1500 eiro mēnesī BRUTO (pēc pārbaudes laika), darbu maiņās (6:00 – 14:30 rīta maiņa un 13:30 – 22:00 vakara maiņa), sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, apmaksātas sporta un atpūtas aktivitātes (trenažieru zāle un peldbaseins), labus darba apstākļus dinamiskā kolektīvā, darbu ar jaunākajām CNC iekārtām, regulāras apmācības, iespēju profesionāli pilnveidoties un īstenot inovatīvas idejas, pieredzes apmaiņu ārvalstu komandējumos. Pieteikšanās: Motivācijas vēstuli un CV sūti uz e-pastu: info@baltma.lv, vai atnes personīgi uz SIA BALTMA Kauguru iela 19, Valmiera ar norādi “CNC operatora vakance”. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBAGALDU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: info@baltma.lv vai zvanīt pa tālruni 64207220 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

CNC operatori /iestatītāji CNC virpošanas un frēzēšanas uzņēmums “Baltma” aicina Jūs pievienoties komandā! Pievienojies strauji augošam uzņēmumam Valmierā. Piedāvājam: darba laiku darba dienās: no 6:00 līdz 14:30 un no 13:30 līdz 22:00; atalgojumu sākot no 1500 līdz 2000 EUR (bruto)/mēnesī; darbam nepieciešamo apmācību un aprīkojumu; veselības un nelaimes gadījuma apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika; piedāvā peldbaseina un sporta zāle apmeklējumus; atsaucīgu un profesionālu komandu.  No Jums sagaidām: iepriekšējo darba pieredzi metālapstrādē vai kokapstrādē; pieredzi ar CNC garenvirpošanas iekārtām, vai arī ar citām CNC iekārtām; pieredzi ar garenvirpošanas procesiem vai citiem CNC virpošanas vai frēzēšanas procesiem; spēju efektīvi organizēt darba ikdienu. Jums uzticēsim: sagatavot un iestatīt CNC darbagaldus ražošanai, nodrošināt produkcijas kvalitāti; uzraudzīt ražošanas procesus, instrumentu nomaiņu, materiālu papildināšanu; nodrošināt produkcijas kvalitatīvu ražošanu. Gaidīsim Jūsu CV uz cv@biuro.lv, vai zvanot pa tālruni +371 27030750. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBGALDU IESTATĪTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2024-07-24 Darba sākšanas datums: 2024-04-24 Kontaktpersona: BIURO SIA

Mūsu partneri