Valmieras Ziņas

Jaunā sporta zāle – dāvana Valmieras Viestura vidusskolai 83. jubilejā

Lasīšanas laiks: 2 min

Pirmdien, 12. decembrī, Valmieras Viestura vidusskolas kolektīvs bija pulcējies, lai nosvinētu dubultsvētkus – skolas 83. dzimšanas dienu un ilgi gaidīto jaunās sporta zāles atklāšanu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciālists Dzintars Močs.

Kā svinīgajā uzrunā norādīja skolas direktors Uldis Jansons, jaunā sporta zāle ir trešā piebūve  Valmieras Viestura vidusskolas vēsturē. Galvenā ēka tika atvērta 1939. gada 10. decembrī, apvienojot trīs pagasta skoliņas. Tolaik tā bija paredzēta 200 audzēkņiem. 1970. gadā tapa pirmā piebūve ar sporta zāli, mazo zāli, ķīmijas kabinetu un mūzikas kabinetu. 1989. gadā tika atklāts sākumskolas korpuss, jo tolaik skolēnu skaits tuvojās 1000. Arī pašlaik Valmieras Viestura vidusskola ir lielākā skola Valmierā ar teju 900 skolēniem.

Jānis Baiks, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs, savā apsveikuma runā teica: “Ir patīkami redzēt, ka novada lielākā skola savā dzimšanas dienas ballītē var beidzot pulcēties kopā vienā telpā. Šī sporta zāle ir liels ieguvums visiem jums, kuri grib būt kustīgi, nodarboties ar dažādiem sporta veidiem un uzturēt labu veselību.”

Skolu jubilejā un ar jaunās sporta zāles atklāšanu sveica vecāku padomes pārstāvji. Savukārt Skolēnu pašpārvalde kā ik gadu skolas dzimšanas dienā sumināja skolotājus dažādās nominācijās, par kurām iepriekš bija noticis skolēnu balsojums. Taču šogad dubultajos svētkos īpaši tika sveikti arī visi sporta skolotāji. Pēc tradicionālās lentas pārgriešanas un pirmā iemetiena basketbola grozā svinīgā pasākuma dalībnieki vienojās kopīgā dejā kopā ar skolas karsējmeitenēm.

Uldis Jansons: “Jaunā sporta zāle dos iespēju organizēt sporta stundas atbilstoši jaunajam mācību saturam, kas paredz katrai klasei trīs nodarbības nedēļā. Līdz šim tas bija ļoti grūti īstenojams, ņemot vērā ierobežotās telpas un lielo skolēnu skaitu.

2150 kvadrātmetrus lielā sporta zāle piemērota basketbola, handbola, volejbola un telpu futbola (futzāla) nodarbībām. Tajā ir radīti lieliski apstākļi gan skolēniem gan pedagogiem. Zālē ar aizkara palīdzību var nodalīt divas zonas, lai katrā no tām varētu netraucēti norisināties sporta nodarbības. Vēl viena atsevišķa zona ir manēžas daļa ar 60 metru skrejceļu. Izmantojot arī veco sporta zāli, tagad būs iespējams organizēt sporta stundas vienlaikus pat četrām grupām. Blakus zālei ir izbūvētas ģērbtuves, kabinets sporta skolotājiem, sporta inventāra noliktava un citas palīgtelpas. Kopumā jaunās piebūves platība ir 2795 m2.

Dienas laikā jaunā sporta zāle tiks pilnībā izmantota skolas vajadzībām. Savukārt no pēcpusdienas jauno infrastruktūru plāno izmantot arī Valmieras sporta skola, organizējot treniņus basketbolistiem, volejbolistiem, futbolistiem un BMX riteņbraucējiem.”

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri