Valmieras Ziņas

Jaunā komēdija “Klases salidojums” Valmierā

No 14. februāra kino “Gaisma” / 3D Cinema piedāvā noskatīties filmu “Svingeri” un “Blēži” radošās komandas jaunāko komēdiju “Klases salidojums”. Pirmizrādes dienā ieplānoti vairāki seansi, bet plkst. 22.00 tieši Valmierā notiks īpašais pirmizrādes seanss gan ar plaši pāstāvētu aktieru saimi un radošās komandas klātbūtni, sarunām un jautrību, gan dažādiem pārsteigumiem, “sarkano paklāju”, dzirkstošiem dzērieniem un ballītes noskaņu!

Filmas galvenos tēlus – trīs draugus – atveidos Imants Strads, Juris Kaukulis un Ainārs Ančevskis, kuri pirmizrādes pasākumā arī ciemosies kinoteātrī “Gaisma”/3D Cinema, lai tiktos ar skatītājiem. “Klases salidojumā” varēs redzēt arī tādus Valmierā iemīļotus aktierus kā Elīna Vāne, Ieva Puķe un Mārtiņš Meiers.

Spilgta četrdesmitgadnieku krīze un personiskas atklāsmes, par kurām grūti runāt pat draugu lokā, filmā tiks rādītas neslēpjoties un ar kārtīgu devu humora. Komēdija “Klases salidojums” ir par trim draugiem, kuru draudzība ir izturējusi gandrīz pusgadsimta laika pārbaudi, un tagad, 25 gadus pēc skolas absolvēšanas, viņi saņem ielūgumu doties uz klases salidojumu.

“Es apzinos, ka šī filma ļoti daudziem Latvijā liksies pārāk traka. Taču tas nav tāpēc, ka filmā tiek stāstīts par trakām lietām. Tas ir tāpēc, ka filma caur humora prizmu runā atklātu valodu,” stāsta filmas režisors Andrejs Ēķis.

Vairāk informācijas www.3dcinema.lv, tālr.nr. 64222641.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA EASTCON AG LV Starptautisks uzņēmums ar 23 darba gadu pieredzi Latvijā Aicinām darbā KLIENTU – PĀRDOŠANAS KONSULTANTUS TU BŪSI LIELISKS KOMANDAS BIEDRS – -) ja komunikācija ar cilvēkiem Tev dod prieku; -) ja smaids un optimisms ir Tava vizītkarte; -) ja mācīties no profesionāliem pārdevējiem – konsultantiem un dalīties ar savu skatījumu Tev būtu interesanti; -) ja Tev ir „B „kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto. MĒS PIEDĀVĀJAM : -) elastīgu darba grafiku ( arī darbdienu vakaros ); -) pievilcīgu atalgojumu ar bonusiem no pārdošanas rezultātiem no 700 līdz 3000 eiro bruto; -) iespēju strādāt savā reģionā; -) kvalitatīvu bezmaksas apmācību un atbalstu ikdienas darbā; -) vissvarīgākais – piedāvājam labu noskaņojumu un priecīgu kolektīvu, motivējošu kolēģi – vadītāju. DARBA PIENĀKUMI : -) iepazīstināt klientus ar produktu; -) izskaidrot produkta darbības principus un atbildēt uz klientu jautājumiem; -) izzināt klientu vajadzības, konsultēt un piedāvāt risinājumu; -) mācīties un augt kopā ar komandu. ( klientu meklēšana darba pienākumos neietilpst ) Gaidām CV un pavadvēstuli uz e-pastu : elita.juska@eastcon.lv līdz 01.03.2019.g. Pavadvēstulē, lūdzu, norādi : Kādus rezultātus savā dzīvē esi sasniedzis ( nav svarīgi, kādā jomā ).Ar ko esi lepojies un ar kādām metodēm panāc rezultātu ikdienas darbībā. Lūdzu, uzraksti savus plānus karjerā tuvākajam gadam. Gaidīsim izsmeļošu un konkrētu pieteikumu no Tevis jau šodien. Profesija: KLIENTU /PĀRDOŠANAS KONSULTANTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, un tās apkārtne Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-03-01 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli ar norādi sūtīt uz elita.juska@eastcon.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri