Valmieras Ziņas

Jāņa Bērziņa ģitārspēles meistarklase jauniešiem

Jaunieši, kuri apguvuši ģitārspēli, 23.aprīlī plkst.18.00 Valmieras Jaunatnes centrā “VINDA” aicināti uz ģitārista Jāņa Bērziņa meistarklasi. Dalība – bez maksas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Kristīne Melece.

Ģitārists praktiskā nodarbībā dalīsies pieredzē, kā panākt pilnskanību, radīt mūziku, izpaust radošumu un emocijas.

“Katram dzīvē ir kāds dzinulis vai enerģijas avots, un man tā ir ģitārmūzika. Sajūtot to, cik daudz enerģijas manā dzīvē dod ģitāras spēle, sapratu, ka ar to ir jādalās. Spēlējot ģitāru, vēlos dāvāt enerģijas lādiņu un reizē ļaut nedaudz aizmirsties, pazust mūzikā,” stāsta Jānis un priecājas, ka jauniešiem par ģitārspēli ir interese un ka Valmierā jauniešiem ir dažādas iespējas to apgūt.

Jānis Bērziņš ir ģitārists, komponists. Viņš ir uzstājies kopā ar tādiem Latvijā atpazīstamiem māksliniekiem kā Dons, Intars Busulis, Lauris Reiniks un daudziem citiem. Riga Jazz Stage 2017 laureāts. Absolvējis Academy of Contemporary Music un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas maģistra programmu džeza ģitāras spēlē.

Jānis Bērziņš Valmierā viesosies ar koncertprogrammu “ENERĢIJA” 18. maijā plkst.19.00 koncertzālē “Valmiera”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri