Valmieras Ziņas

Izskanējis Vidzemes Augstskolas labdarības koncerts

Trešdien, 19. decembrī, koncertzālē “Valmiera” Vidzemes Augstskolas Studentu apvienība rīkoja Ziemassvētku labdarības koncertu “Ar siltu sirdi” ar mērķi atbalstīt Valmieras Kristīgā žēlsirdības centra zupas virtuvi.

Ziemassvētku labdarības koncerts ir tradīcija, kas tika iedibināta 2012. gadā, un katru gadu koncertā saziedotie līdzekļi tiek izmantoti kādam cēlam mērķim. Šogad ziedojumi tiks nodoti Valmieras zupas virtuvei. Koncertā uzstājās studenti no Vidzemes Augstskolas (ViA), kā arī viesmākslinieki no Valmieras pilsētas. Starp koncerta dalībniekiem bija Vidzemes Augstskolas koris „Skan” un šovu deju grupa „Aurum”. Arī šogad koncertā ar muzikālu priekšnesumu uzstājās Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš. Par jautrību gādāja Vidzemes Augstskolas improvizācijas teātris „ViAgars”. Koncertā piedalījās arī Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas skolēni.

17. decembrī Vidzemes Augstskolas studentu apvienība un augstskolas studenti kopā ar Kristīgā žēlsirdības centra bērniem cepa piparkūkas, kuras varēja nogaršot koncerta apmeklētāji un dalībnieki.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri