Valmieras Ziņas

Izmaiņas transportlīdzekļu novietošanā pie Kocēnu novada domes administrācijas ēkas

Kā iepriekš vēstīts, šodien, 17. oktobrī, Kocēnu novada Kocēnos pie Kocēnu novada domes administrācijas ēkas, kas atrodas Alejas ielā 8, tiks uzsākti stāvlaukuma pārbūves darbi. Būvdarbu norises laikā, saskaņojot ar VAS “Latvijas Valsts ceļi”, izvietotas jaunas ceļazīmes, lai regulētu transportlīdzekļu novietošanu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Ēkas Alejas ielā 8 īslaicīgam apmeklējumam (līdz 1h) transportlīdzekli būs atļauts novietot pie iebrauktuves līdzšinējā stāvlaukumā, ēkas galvenās ieejas pusē.

Ja transportlīdzekli nepieciešams novietot ilgāku laiku posmu (vairāk kā 1h), autovadītāji aicināti izmantot stāvlaukumu pie ēkas Alejas ielā 7 (Kocēnu novada pašvaldības policijas ieejas pusē) un stāvlaukumu, kas izveidots laukumā starp Alejas un Ozolu ielu.

Transportlīdzekļus aizliegts novietot Ozolu ielas posmā līdz pagriezienam uz Liepu ielu, Vidus ielas posmā līdz pagriezienam uz Kalna ielu, Alejas ielā – no iebrauktuves līdzšinējā stāvlaukumā pie ēkas Alejas ielā 8 virzienā uz Kocēnu pamatskolu.

Autovadītājus aicina būt saprotošiem, kā arī ievērot uzstādītās ceļazīmes.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS "Smiltenes piens" - viens no Latvijas vadošajiem piena produktu pārstrādes uzņēmumiem ar 100 gadu uzkrāto un apgūto pieredzi šajā nozarē, aicina darbā SIERA RAŽOŠANAS PRESES OPERATORU Cēsu iela 8, Blome, Blomes pagasts, Smiltenes novads TAVI GALVENIE UZDEVUMI BŪS: • Pārraudzīt un strādāt ar iekārtām, kas pasterizē, homogenizē un mehāniski apstrādā pienu, iekārtām, kas ražo sieru un citus siera produktus; NO TEVIS SAGAIDĀM: • Pamata, vidējā profesionālā izglītība rūpniecībā tiks uzskatīta par priekšrocību; • Augsta atbildības sajūta un godīga attieksme pret darbu; • Komunikabilitāte un spēja strādāt komandā. TAVS IEGUVUMS: • Atbildīgu, dinamisku darbu un vērtīgu pieredzi stabilā un atpazīstamā uzņēmumā; • Draudzīgu un uz sadarbību vērstu kolektīvu; • Karjeras un profesionālās izaugsmes iespējas; • Konkurētspējīgu atalgojumu no 1000 EUR; • Veselības apdrošināšanas polisi (pēc viena nostrādāta gada). Ja vēlies pieteikties uz šo amatu, sūti savu CV uz e-pastu: blome@smiltenespiens.lv, info pa tel. 29180953 Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām! Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir AS „Smiltenes piens”, reģistrācijas numurs 43903002031, juridiskā adrese Mūrnieku iela 2, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.

Mūsu partneri