Valmieras Ziņas

Iegādātas jaunas automašīnas

14.jūnijā Valmieras Bērnu sporta skola, kā arī Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs un Valmieras 2.vidusskola saņēma atslēgas diviem jauniem mikroautobusiem Renault Trafic. Jaunu vieglo automašīnu Dacia Duster saņēma arī Valmieras pilsētas pašvaldības Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvalde.

Valmieras Bērnu sporta skola bronzas brūno mikroautobusu izmantos sporta skolas kolektīva, Augstas klases sportistu sagatavošanas centra peldēšanas, vieglatlētikas un BMX sportistu pārvadāšanai. Tā kā Augstas klases sportistu sagatavošanas centrā ir 14 sportisti (3 sportisti vieglatlētikā, 3 peldēšanā un 8 sportisti BMX riteņbraukšanā), jaunais auto būs piemērots braucieniem uz sacensībām, treniņu norises vietām un nometnēm. Mikroautobuss ir aprīkots ar pagarinātu un ietilpīgāku bagāžas nodalījumu ērtākai sportam nepieciešamā inventāra pārvadāšanai. To paredzēts aplīmēt ar Valmieru, kā aktīvu un sportisku pilsētu, un Valmieras Bērnu sporta skolu popularizējošu marķējumu.

Gaiši brūno mikroautobusu, galvenokārt, izmantos Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs, aizstājot nolietoto automašīnu Hyundai.  Taču mikroautobuss tiks izmantots arī Valmieras 2.vidusskolas audzēkņu un pedagogu pārvadāšanai. “Gaujas krasta vidusskolā – attīstības centrā mācās arī skolēni ar funkcionāliem traucējumiem, kuriem ir apgrūtināta patstāvīga pārvietošanās. 90% bērnu dzīvo internātā un visu nedēļu pavada skolā. Mācību procesa ietvaros gan skolā, gan tās pirmsskolas grupās rodas dažādas vajadzības bērnu pārvadāšanai: mācību olimpiādes, kultūras, mākslas un sporta pasākumi, mācību ekskursijas. Ikdienā skolēni tiek pārvadāti arī uz sporta nodarbībām Vidzemes Olimpiskajā centrā un mākslas nodarbībām Valmieras Mākslas vidusskolā. Skola nodrošina arī izglītojamajiem mācības dzīvesvietā, kā arī veic attīstības centra funkcijas, konsultējot un sekmējot izglītojamo ar dzirdes traucējumiem iekļaušanu vispārizglītojošajās izglītības iestādēs visā Latvijas teritorijā,” skaidro Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra direktore Iveta Kļaviņa.

Abi deviņvietīgie mikroautobusi ir ar piedevas “Ad Blue” dīzeļdzinēju un atbilst Euro 6 izmešu normām. Piedeva “Ad Blue” samazina CO2 izmešus. Arī automašīna Dacia Duster, kas aizstās nolietoto Valmieras pilsētas pašvaldības Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes automašīnu, atbilst Euro 6 izmešu normām.

Automašīnu piegādi atbilstoši iepirkuma rezultātiem veica SIA “TEHAUTO” par kopējo līguma summu 64 122,31 EUR bez PVN.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri