Valmieras Ziņas

Iegādātas jaunas automašīnas

14.jūnijā Valmieras Bērnu sporta skola, kā arī Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs un Valmieras 2.vidusskola saņēma atslēgas diviem jauniem mikroautobusiem Renault Trafic. Jaunu vieglo automašīnu Dacia Duster saņēma arī Valmieras pilsētas pašvaldības Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvalde.

Valmieras Bērnu sporta skola bronzas brūno mikroautobusu izmantos sporta skolas kolektīva, Augstas klases sportistu sagatavošanas centra peldēšanas, vieglatlētikas un BMX sportistu pārvadāšanai. Tā kā Augstas klases sportistu sagatavošanas centrā ir 14 sportisti (3 sportisti vieglatlētikā, 3 peldēšanā un 8 sportisti BMX riteņbraukšanā), jaunais auto būs piemērots braucieniem uz sacensībām, treniņu norises vietām un nometnēm. Mikroautobuss ir aprīkots ar pagarinātu un ietilpīgāku bagāžas nodalījumu ērtākai sportam nepieciešamā inventāra pārvadāšanai. To paredzēts aplīmēt ar Valmieru, kā aktīvu un sportisku pilsētu, un Valmieras Bērnu sporta skolu popularizējošu marķējumu.

Gaiši brūno mikroautobusu, galvenokārt, izmantos Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs, aizstājot nolietoto automašīnu Hyundai.  Taču mikroautobuss tiks izmantots arī Valmieras 2.vidusskolas audzēkņu un pedagogu pārvadāšanai. “Gaujas krasta vidusskolā – attīstības centrā mācās arī skolēni ar funkcionāliem traucējumiem, kuriem ir apgrūtināta patstāvīga pārvietošanās. 90% bērnu dzīvo internātā un visu nedēļu pavada skolā. Mācību procesa ietvaros gan skolā, gan tās pirmsskolas grupās rodas dažādas vajadzības bērnu pārvadāšanai: mācību olimpiādes, kultūras, mākslas un sporta pasākumi, mācību ekskursijas. Ikdienā skolēni tiek pārvadāti arī uz sporta nodarbībām Vidzemes Olimpiskajā centrā un mākslas nodarbībām Valmieras Mākslas vidusskolā. Skola nodrošina arī izglītojamajiem mācības dzīvesvietā, kā arī veic attīstības centra funkcijas, konsultējot un sekmējot izglītojamo ar dzirdes traucējumiem iekļaušanu vispārizglītojošajās izglītības iestādēs visā Latvijas teritorijā,” skaidro Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra direktore Iveta Kļaviņa.

Abi deviņvietīgie mikroautobusi ir ar piedevas “Ad Blue” dīzeļdzinēju un atbilst Euro 6 izmešu normām. Piedeva “Ad Blue” samazina CO2 izmešus. Arī automašīna Dacia Duster, kas aizstās nolietoto Valmieras pilsētas pašvaldības Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes automašīnu, atbilst Euro 6 izmešu normām.

Automašīnu piegādi atbilstoši iepirkuma rezultātiem veica SIA “TEHAUTO” par kopējo līguma summu 64 122,31 EUR bez PVN.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu: Pārdevējam-preču komplektētājai/-am un piegādātājai/-am  jaunajā “E top!” veikalā. Darba vieta veikalā “top!” Valmierā, Rīgas ielā 64. Preču piegāde Valmieras pilsētas robežās. Galvenie darba pienākumi: Pieņemt pircēju pasūtījumus elektroniskajā vidē; Komplektēt produktus atbilstoši klientu pasūtījumiem; Preču piegāde klientiem pilsētas robežās; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības: B kategorijas autovadītāja apliecība; Vēlama pieredze tirdzniecībā; Precizitāte un labas komunikācijas prasmes darbā ar klientiem. Piedāvājam: Darba laiku maiņās; Pieredzi un zināšanas jauna tirdzniecības veida e-veikala pakalpojuma sniegšanā; Mūsdienīgu darba vidi, darbu elektroniskajā vidē; Apmācību darbam preču uzskaites programmā; Darba algu 580-770 EUR bruto. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – E top veikals VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “mini top!” Valkas ielā 1A, Rencēnos, Rencēnu pagastā, Burtnieku novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 500-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs RENCĒNOS” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1A, Rencēni, Rencēnu pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri