Valmieras Ziņas

Iegādātas jaunas automašīnas

14.jūnijā Valmieras Bērnu sporta skola, kā arī Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs un Valmieras 2.vidusskola saņēma atslēgas diviem jauniem mikroautobusiem Renault Trafic. Jaunu vieglo automašīnu Dacia Duster saņēma arī Valmieras pilsētas pašvaldības Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvalde.

Valmieras Bērnu sporta skola bronzas brūno mikroautobusu izmantos sporta skolas kolektīva, Augstas klases sportistu sagatavošanas centra peldēšanas, vieglatlētikas un BMX sportistu pārvadāšanai. Tā kā Augstas klases sportistu sagatavošanas centrā ir 14 sportisti (3 sportisti vieglatlētikā, 3 peldēšanā un 8 sportisti BMX riteņbraukšanā), jaunais auto būs piemērots braucieniem uz sacensībām, treniņu norises vietām un nometnēm. Mikroautobuss ir aprīkots ar pagarinātu un ietilpīgāku bagāžas nodalījumu ērtākai sportam nepieciešamā inventāra pārvadāšanai. To paredzēts aplīmēt ar Valmieru, kā aktīvu un sportisku pilsētu, un Valmieras Bērnu sporta skolu popularizējošu marķējumu.

Gaiši brūno mikroautobusu, galvenokārt, izmantos Valmieras Gaujas krasta vidusskola – attīstības centrs, aizstājot nolietoto automašīnu Hyundai.  Taču mikroautobuss tiks izmantots arī Valmieras 2.vidusskolas audzēkņu un pedagogu pārvadāšanai. “Gaujas krasta vidusskolā – attīstības centrā mācās arī skolēni ar funkcionāliem traucējumiem, kuriem ir apgrūtināta patstāvīga pārvietošanās. 90% bērnu dzīvo internātā un visu nedēļu pavada skolā. Mācību procesa ietvaros gan skolā, gan tās pirmsskolas grupās rodas dažādas vajadzības bērnu pārvadāšanai: mācību olimpiādes, kultūras, mākslas un sporta pasākumi, mācību ekskursijas. Ikdienā skolēni tiek pārvadāti arī uz sporta nodarbībām Vidzemes Olimpiskajā centrā un mākslas nodarbībām Valmieras Mākslas vidusskolā. Skola nodrošina arī izglītojamajiem mācības dzīvesvietā, kā arī veic attīstības centra funkcijas, konsultējot un sekmējot izglītojamo ar dzirdes traucējumiem iekļaušanu vispārizglītojošajās izglītības iestādēs visā Latvijas teritorijā,” skaidro Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – attīstības centra direktore Iveta Kļaviņa.

Abi deviņvietīgie mikroautobusi ir ar piedevas “Ad Blue” dīzeļdzinēju un atbilst Euro 6 izmešu normām. Piedeva “Ad Blue” samazina CO2 izmešus. Arī automašīna Dacia Duster, kas aizstās nolietoto Valmieras pilsētas pašvaldības Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldes automašīnu, atbilst Euro 6 izmešu normām.

Automašīnu piegādi atbilstoši iepirkuma rezultātiem veica SIA “TEHAUTO” par kopējo līguma summu 64 122,31 EUR bez PVN.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā nepieciešams izveidot iekštelpu bērnu rotaļu laukumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS ”VIADA Baltija” (reģ. Nr. 40103867145) ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijas naftas produktu mazumtirdzniecības tirgū, kā arī jauns un strauji augošs degvielas mazumtirdzniecības veikalu tīkla operators. Uzņēmums aicina darbā OPERATORU-PĀRDEVĒJU (uz pilnu vai nepilnu darba laiku). Ko sagaidām no kandidāta: Degvielas, preču un pakalpojumu pārdošana; Preču pieņemšana un izvietošana plauktos un to derīguma termiņa kontrole; Uzturēt tīras un kārtīgas DUS telpas, preces un preču plauktus; Pārzināt DUS veikala preču sortimentu un nepieciešamības gadījumā klientiem sniegt konsultāciju; Brīvi sarunāties latviešu un krievu valodā; Izglītība (vidējā, vidējā speciālā); Labas komunikācijas spējas, godīgums un augsta atbildības sajūta. Ko mēs piedāvājam: Apmācības pirms pastāvīga darba uzsākšanas; Dinamisku darbu augošā un stabilā uzņēmumā; Darba laiku saskaņā ar darba grafiku; Stabilu atalgojumu, ikmēneša piemaksas; Sociālās garantijas, pēc 1 nostrādāta gada veselības apdrošināšana. Savu kandidatūru vari pieteikt: sūtot CV ar norādi „„Operators - pārdevējs DUS" Valmiera 2" uz e-pastu personals@viadabaltija.lv Degvielas uzpildes stacijā - Brīvnieki, Kauguru pagasts, Beverīnas novads Telefons informācijai: 67301555. DUS darba režīms: maiņas bez nakts stundām (darbs saskaņā ar grafiku). Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas: 3,30 EUR/h – dienas maiņā, 6,60 EUR/h – svētku dienās, Pārdošanas piemaksas. Profesija: DEGVIELAS UZPILDES STACIJAS PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Brīvnieki, Kauguru pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-13 Kontaktpersona: CV ar nor.„„Operators-pārdevējs DUS" Valmiera 2” sūtīt uz personals@viadabaltija.lv, t. 67301555.

Mūsu partneri