Valmieras Ziņas

Gultas veļas komplekts – izstrādājums, bez kura nevar apieties neviens

Lasīšanas laiks: 2 min

Gultas veļas komplekts ir produkts, kas ne tikai smalki “pabeidz” mūsu guļamistabas interjeru, bet arī būtiski veicina maksimālu komfortu guļot. Augstas kvalitātes gultasveļas komplektu klāstu atradīsiet, izmantojot šo saiti: https://www.nostra.lv/lv/katalogs/gulamistabas-preces/gultas-vela/gultas-velas-komplekti/, un tagad īsi aplūkosim galvenos aspektus, kas jums būtu jāņem vērā, izvēloties šos izstrādājumus savām vajadzībām vai dāvanām.

Galvenie audumi, ko izmanto gultas veļas ražošanā

Kvalitatīvu gultas veļas komplektu šūšanai izmanto tādus audumus kā lins, kokvilna, satīns, flanelis, mikrošķiedra un poliesters, kas pazīstams kā Minky audums. Visi šie audumi ir novērtēti to daudzo un dažādo labo īpašību dēļ, nodrošinot saldu un ērtu miegu gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Gultas veļas pamat komplektu veidi

Gultas veļas komplekti tiek iedalīti četros pamat veidos, proti, ģimenes gultas veļas komplekti, bērnu gultas veļas komplekti un vienvietīgi un divvietīgi gultas veļas komplekti. Visi iepriekš minētie gultas veļas komplektu veidi parasti tiek pārdoti bez palagiem, taču, protams, ir arī izņēmumi.

Gultas veļas komplektu izmēru dažādība

Gultas veļas komplektu izmēru dažādība tiešām nav maza. Kā jau minēts, gultas veļas komplekti ir dažādi, un šis kritērijs nosaka arī komplekta izmēru. Piemēram, vienvietīga gultas veļa parasti ir segas komplekts ar segas izmēru 140×200 cm, divvietīga gultas veļa – ar segas izmēru 200×220 cm un tā tālāk. Protams, šie nav vienīgie pieejamie izmēri, bet jūs varat izvēlēties arī segu ar izmēru 160×200 cm, 180×200 cm, 200×200 cm, 220×240 cm vai jebkuru citu izmēru, kas tiek uzskatīts par nestandarta izmēru, kas ir nepieciešams atbilstoši jūsu vēlmēm un vajadzībām.

Trīs galvenie kritēriji, kas būtu jāizvērtē, izvēloties gultas veļas komplektus

Gultas komplekta izmērs, audums un tā dizains ir trīs galvenie kritēriji, kas vienmēr ir jāizvērtē, lai izvēlētos savām vajadzībām atbilstošu gultas veļas komplektu. Praktiski visus šos kritērijus mēs apspriedām iepriekš šajā rakstā, tāpēc atliek runāt par pēdējo no tiem, tas ir, gultas veļas komplekta dizainu. Šo komplektu krāsu diapazons ir ļoti plašs. Var izvēlēties klasisko balto, brūngano u.c. krāsu gultas veļas komplektus, kā arī vienkrāsainus komplektus košās krāsās vai ar dažādiem rakstiem utt. Izvēle ir atkarīga no jūsu individuālās gaumes. Tomēr, ja vēlaties ne tikai labi izgulēties, bet arī piešķirt guļamistabai noteiktu akcentu, tad gultas veļu vajadzētu izvēlēties atbilstoši guļamistabas dominējošajām krāsām un, protams, interjera niansēm.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri