Valmieras Ziņas

Gaujmalā notiks Vasaras koncerts; pieteikties dalībai var ikviens interesents

Lasīšanas laiks: < 1 min

Ceturtdien, 21.augustā plkst.19 pie Valmieras Mūzikas skolas norisināsies otrais Vasaras koncerts, kura laikā jautrus, lustīgus un vasarīgus skaņdarbus spēlēs Valmieras Mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi, kā arī mūziķi no citām skolām, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Justīne Deičmane.

Valmieras Mūzikas skolas direktors Aivars Cepītis norādīja, ka līdz 21.augusta plkst.17 ikvienam interesentam ir iespējams pieteikties dalībai koncertā. Repertuāra izvēle ir brīva. Kā stāsta mūzikas skolas direktors: “Jaunā Valmieras Mūzikas skolas atrašanās vieta ir pateicīga, jo tā ir daudz atvērtāka skatītājiem un garāmgājējiem nekā vecās mūzikas skolas ēkas dārzs Beātes ielā 12. Pēc pirmā šīs vasaras koncerta, kas norisinājās 24.jūlijā, secinājām, ka koncerta beigās skatītāju skaits bija krietni lielāks nekā koncerta sākumā, jo garāmgājēji, sadzirdot mūzikas skaņas, ieinteresēti ienāca skolas pagalmā un noklausījās koncertu līdz pašām beigām.”

Tāpat skolas direktors atklāja, ka nav apslāpusi vēlme Vasaras koncertu spēlēt mazliet tuvāk Jāzepa Vītola piemineklim, kas atrodas Valterkalniņa pakājē: “Ļoti ceram, ka līdz nākamajai vasarai mums izdosies tehniski atrisināt jautājumu – kā nodrošināt to, lai Vasaras koncerts tiktu spēlēts netālu no Jāzepa Vītola pieminekļa, kas būtu cieņpilns žests izcilā latviešu komponista un mūzikas pedagoga piemiņai.”

Pievienojies mūsu komandai! Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (uz nepilnu darba slodzi) uz noteiktu laiku.  Darba vietas adrese: “Bērnudārzs Pasaciņa”, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālām spējām atbilstošu izglītības procesu grupā; • sadarboties ar kolēģiem un vecākiem, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; • veikt bērnu attīstības dinamikas izpēti; • plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; • piedalīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Jums ir: • pieredze darbā ar bērniem; • izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopijas gaidīsim līdz 2023.gada 13.oktobrim e-pastā: pasacina@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 28650094. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Bērnudārzs Pasaciņa, Mūrmuiža, Kauguru pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-13

Mūsu partneri