Valmieras Ziņas

FOTO: Valmieras muzikālie lidlauki un gaisa balonu lidojums (6)

Lasīšanas laiks: < 1 min

Sestdien, 25.jūlijā, par godu Valmieras 737. dzimšanas dienai vairākas vietas pilsētā pārtapa par muzikāliem lidlaukiem. 

Vecpuišu parka muzikālajā lidlaukā uzstājās bigbends “Valmieras puikas”, pūtēju orķestris “Signāls” un grupa “Kantoris 04”. Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” dārzā nolaidās mūziķu apvienība Čipsis un Dullais un grupa “Sudden Lights”. Pārgaujas muzikālajā lidlaukā daudzus Valmieras dzimšanas dienas viesus pulcēja Aija Andrejeva ar grupu, bet Burkānciema  muzikālajā lidlaukā koncertēja Ivo Fomins ar grupu, savukārt Jāņparka muzikālajā lidlaukā uzstājās grupa “Apvedceļš”.

Līdz ar koncertu noslēgumu Valmieras debesīs pacēlās gaisa baloni. 

 

  Mario - 25.07.2020

  Baloniem takš vajadzēja vismaz lidot no VTU puses….. ,,ja jau pār pilsētu bija domāts lidot….”

   vienkārši cilvēks - 26.07.2020

   Sen nebija baloni redzēti. Jāteic, ka tik izcili idiotiski organizēts balonu pasākums arī nebija nekad redzēts. Ja atceros, tad 2015.gadā bija cits vēriens, baloniem pilna pilsēta. Nez, cik tas mudaks, kas tos balonu sorganizēja, saņēma no Domes ????

  S.M. - 26.07.2020

  Valmieras Pilsēta Starts vēja brāzmu dēļ aizkavējās par 20 minūtēm.
  ____
  Aizkavējās organizatoru totālas neprofesionalitātes rezultātā. Un kur tad bija tā balonu spīdēšana dažādās pilsētas vietās ? Bērni sašutuši, vakars izbojāts, neviens neko nezin, pat paši balonlaidēji neko nevar pateikt, jo galvenajam esot citi darbi.
  Fui. Tiešām nevar normālus balonu organizatorus pa visu Latviju sameklēt ? Cerams , ka dome nav šiem maksājusi.
  Arlabunakti no Valmieras novada.

   Jaukais - 26.07.2020

   Bija ieraksts Facebook, ka spīdēšana norisināsies Dīvaliņa pļavās. :)

   domā līdzi - 27.07.2020

   Varbūt tomēr vispirms ir jāiepazīstas ar svētku programmu un izlasīt, kur un kas būs, nevis gaidīt, ka 24/7 visur lidināsies baloni. Nez kā pasākuma organizatori un gaisa balonu piloti var ietekmēt laika apstākļus? Bet viss kā parasti, cilvēki tikai bļauj, nevis iedziļinās detaļās.

  Juris - 26.07.2020

  Ko var darīt, ja nemākuļi un idioti pie “šprices” !

Mūsu partneri