Valmieras Ziņas

FOTO: Valmieras muzikālie lidlauki un gaisa balonu lidojums (6)

Lasīšanas laiks: < 1 min

Sestdien, 25.jūlijā, par godu Valmieras 737. dzimšanas dienai vairākas vietas pilsētā pārtapa par muzikāliem lidlaukiem. 

Vecpuišu parka muzikālajā lidlaukā uzstājās bigbends “Valmieras puikas”, pūtēju orķestris “Signāls” un grupa “Kantoris 04”. Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” dārzā nolaidās mūziķu apvienība Čipsis un Dullais un grupa “Sudden Lights”. Pārgaujas muzikālajā lidlaukā daudzus Valmieras dzimšanas dienas viesus pulcēja Aija Andrejeva ar grupu, bet Burkānciema  muzikālajā lidlaukā koncertēja Ivo Fomins ar grupu, savukārt Jāņparka muzikālajā lidlaukā uzstājās grupa “Apvedceļš”.

Līdz ar koncertu noslēgumu Valmieras debesīs pacēlās gaisa baloni. 

 

  Mario - 25.07.2020

  Baloniem takš vajadzēja vismaz lidot no VTU puses….. ,,ja jau pār pilsētu bija domāts lidot….”

   vienkārši cilvēks - 26.07.2020

   Sen nebija baloni redzēti. Jāteic, ka tik izcili idiotiski organizēts balonu pasākums arī nebija nekad redzēts. Ja atceros, tad 2015.gadā bija cits vēriens, baloniem pilna pilsēta. Nez, cik tas mudaks, kas tos balonu sorganizēja, saņēma no Domes ????

  S.M. - 26.07.2020

  Valmieras Pilsēta Starts vēja brāzmu dēļ aizkavējās par 20 minūtēm.
  ____
  Aizkavējās organizatoru totālas neprofesionalitātes rezultātā. Un kur tad bija tā balonu spīdēšana dažādās pilsētas vietās ? Bērni sašutuši, vakars izbojāts, neviens neko nezin, pat paši balonlaidēji neko nevar pateikt, jo galvenajam esot citi darbi.
  Fui. Tiešām nevar normālus balonu organizatorus pa visu Latviju sameklēt ? Cerams , ka dome nav šiem maksājusi.
  Arlabunakti no Valmieras novada.

   Jaukais - 26.07.2020

   Bija ieraksts Facebook, ka spīdēšana norisināsies Dīvaliņa pļavās. :)

   domā līdzi - 27.07.2020

   Varbūt tomēr vispirms ir jāiepazīstas ar svētku programmu un izlasīt, kur un kas būs, nevis gaidīt, ka 24/7 visur lidināsies baloni. Nez kā pasākuma organizatori un gaisa balonu piloti var ietekmēt laika apstākļus? Bet viss kā parasti, cilvēki tikai bļauj, nevis iedziļinās detaļās.

  Juris - 26.07.2020

  Ko var darīt, ja nemākuļi un idioti pie “šprices” !

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri