Valmieras Ziņas

FOTO: Valmieras muzikālie lidlauki un gaisa balonu lidojums (6)

Sestdien, 25.jūlijā, par godu Valmieras 737. dzimšanas dienai vairākas vietas pilsētā pārtapa par muzikāliem lidlaukiem. 

Vecpuišu parka muzikālajā lidlaukā uzstājās bigbends “Valmieras puikas”, pūtēju orķestris “Signāls” un grupa “Kantoris 04”. Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” dārzā nolaidās mūziķu apvienība Čipsis un Dullais un grupa “Sudden Lights”. Pārgaujas muzikālajā lidlaukā daudzus Valmieras dzimšanas dienas viesus pulcēja Aija Andrejeva ar grupu, bet Burkānciema  muzikālajā lidlaukā koncertēja Ivo Fomins ar grupu, savukārt Jāņparka muzikālajā lidlaukā uzstājās grupa “Apvedceļš”.

Līdz ar koncertu noslēgumu Valmieras debesīs pacēlās gaisa baloni. 

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Mario - 25.07.2020 Atbildēt

  Baloniem takš vajadzēja vismaz lidot no VTU puses….. ,,ja jau pār pilsētu bija domāts lidot….”

   vienkārši cilvēks - 26.07.2020 Atbildēt

   Sen nebija baloni redzēti. Jāteic, ka tik izcili idiotiski organizēts balonu pasākums arī nebija nekad redzēts. Ja atceros, tad 2015.gadā bija cits vēriens, baloniem pilna pilsēta. Nez, cik tas mudaks, kas tos balonu sorganizēja, saņēma no Domes ????

  S.M. - 26.07.2020 Atbildēt

  Valmieras Pilsēta Starts vēja brāzmu dēļ aizkavējās par 20 minūtēm.
  ____
  Aizkavējās organizatoru totālas neprofesionalitātes rezultātā. Un kur tad bija tā balonu spīdēšana dažādās pilsētas vietās ? Bērni sašutuši, vakars izbojāts, neviens neko nezin, pat paši balonlaidēji neko nevar pateikt, jo galvenajam esot citi darbi.
  Fui. Tiešām nevar normālus balonu organizatorus pa visu Latviju sameklēt ? Cerams , ka dome nav šiem maksājusi.
  Arlabunakti no Valmieras novada.

   Jaukais - 26.07.2020 Atbildēt

   Bija ieraksts Facebook, ka spīdēšana norisināsies Dīvaliņa pļavās. :)

   domā līdzi - 27.07.2020 Atbildēt

   Varbūt tomēr vispirms ir jāiepazīstas ar svētku programmu un izlasīt, kur un kas būs, nevis gaidīt, ka 24/7 visur lidināsies baloni. Nez kā pasākuma organizatori un gaisa balonu piloti var ietekmēt laika apstākļus? Bet viss kā parasti, cilvēki tikai bļauj, nevis iedziļinās detaļās.

  Juris - 26.07.2020 Atbildēt

  Ko var darīt, ja nemākuļi un idioti pie “šprices” !

Jāņa Daliņa stadions aicina komandā uzkopšanas dienesta darbinieku/-ci CV gaidīsim e-pastā: vakances@voc.lv līdz 08.10.2021. Tavi pienākumi: Nodrošināt tīrību un kārtību stadiona viesnīcas numuros, manēžā un koplietošanas telpās; Sagatavot stadiona viesnīcas numurus viesu uzņemšanai un uzkopt telpas pēc viesu aizbraukšanas; Veikt citus pienākumus saskaņā ar darba pienākumu aprakstu. Mēs sagaidām: Vidējo izglītību; Labas latviešu valodas zināšanas; Krievu un angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; Izpratni par tīru un sakoptu apkārtējo vidi, darba kultūru, kā arī sportisku un veselīgu dzīvesveidu; Teicamu saskarsmes kultūru un pozitīvu attieksmi pret veicamajiem darba pienākumiem. Mēs piedāvājam: Atalgojumu 4,00 EUR pirms nodokļu nomaksas (pārbaudes laikā 3,75 EUR), summēto darba laiku, maiņu darbu; Teicamus darba apstākļus mūsdienīgā darba vidē; Zinošu un atsaucīgu darba kolēģu komandu; Dinamisku darba vidi; Dažāda veida bonusus pēc pārbaudes laika. Pievienojies iespēju vietai, kur savas uzvaras piedzīvot atkal un atkal! Informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”, Čempionu iela 2, Valmiera, LV-4201 Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-10-08 Kontaktpersona: Sūtīt CV uz e-pasta adresi: vakances@voc.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA "Valmieras Olimpiskais centrs", Čempionu iela 2, LV-4201, Valmiera, Valmieras novads Valmieras peldbaseins piedāvā darbu apkopējām. Prasības: veikt telpu tīrīšanu un uzkopšanu saskaņā ar objekta uzkopšanas programmu; sagatavot un uzturēt kārtībā nepieciešamo inventāru; pieteikt nepieciešamo uzkopšanas līdzekļu un inventāra pasūtīšanu; augsta atbildības sajūta un akurātums; pozitīva un godīga attieksme pret darbu un kolēģiem; vēlamā izglītība – ne zemāka par vidējo; latviešu valodas zināšanas; Mēs piedāvājam: Atalgojumu 4,00 EUR stundā (3,75 EUR - pārbaudes laikā) bruto, summēto darba laiku, maiņu darbu (arī nakts stundās, ar Darba likumā paredzēto piemaksu); Teicamus darba apstākļus mūsdienīgā darba vidē; sociālās garantijas  darba apģērbu; apmācības darbu uzsākot; Dažāda veida “bonusus” pēc pārbaudes laika; Darba vieta: Valmieras Olimpiskais centrs, Peldbaseinu kompleksā, Čempionu iela 2 Pieteikšanās līdz 31.10.2021 : Inga Amerika, inga.amerika@voc.lv, +371 28640939. Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Čempionu iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-10-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu inga.amerika@voc.lv

Mūsu partneri