Valmieras Ziņas

FOTO: Valmieras muzikālie lidlauki un gaisa balonu lidojums (6)

Sestdien, 25.jūlijā, par godu Valmieras 737. dzimšanas dienai vairākas vietas pilsētā pārtapa par muzikāliem lidlaukiem. 

Vecpuišu parka muzikālajā lidlaukā uzstājās bigbends “Valmieras puikas”, pūtēju orķestris “Signāls” un grupa “Kantoris 04”. Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” dārzā nolaidās mūziķu apvienība Čipsis un Dullais un grupa “Sudden Lights”. Pārgaujas muzikālajā lidlaukā daudzus Valmieras dzimšanas dienas viesus pulcēja Aija Andrejeva ar grupu, bet Burkānciema  muzikālajā lidlaukā koncertēja Ivo Fomins ar grupu, savukārt Jāņparka muzikālajā lidlaukā uzstājās grupa “Apvedceļš”.

Līdz ar koncertu noslēgumu Valmieras debesīs pacēlās gaisa baloni. 

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Mario - 25.07.2020 Atbildēt

  Baloniem takš vajadzēja vismaz lidot no VTU puses….. ,,ja jau pār pilsētu bija domāts lidot….”

   vienkārši cilvēks - 26.07.2020 Atbildēt

   Sen nebija baloni redzēti. Jāteic, ka tik izcili idiotiski organizēts balonu pasākums arī nebija nekad redzēts. Ja atceros, tad 2015.gadā bija cits vēriens, baloniem pilna pilsēta. Nez, cik tas mudaks, kas tos balonu sorganizēja, saņēma no Domes ????

  S.M. - 26.07.2020 Atbildēt

  Valmieras Pilsēta Starts vēja brāzmu dēļ aizkavējās par 20 minūtēm.
  ____
  Aizkavējās organizatoru totālas neprofesionalitātes rezultātā. Un kur tad bija tā balonu spīdēšana dažādās pilsētas vietās ? Bērni sašutuši, vakars izbojāts, neviens neko nezin, pat paši balonlaidēji neko nevar pateikt, jo galvenajam esot citi darbi.
  Fui. Tiešām nevar normālus balonu organizatorus pa visu Latviju sameklēt ? Cerams , ka dome nav šiem maksājusi.
  Arlabunakti no Valmieras novada.

   Jaukais - 26.07.2020 Atbildēt

   Bija ieraksts Facebook, ka spīdēšana norisināsies Dīvaliņa pļavās. :)

   domā līdzi - 27.07.2020 Atbildēt

   Varbūt tomēr vispirms ir jāiepazīstas ar svētku programmu un izlasīt, kur un kas būs, nevis gaidīt, ka 24/7 visur lidināsies baloni. Nez kā pasākuma organizatori un gaisa balonu piloti var ietekmēt laika apstākļus? Bet viss kā parasti, cilvēki tikai bļauj, nevis iedziļinās detaļās.

  Juris - 26.07.2020 Atbildēt

  Ko var darīt, ja nemākuļi un idioti pie “šprices” !

Valmieras tehnikums ar 2021.gada 1.septembri aicina darbā LATVIEŠU VALODAS UN LITERATŪRAS SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Prasības pretendentam: Augstākā pedagoģiskā izglītība specialitātē (var strādāt vidusskolas klasēs) Pozitīva un radoša attieksme pret darbu Labas saskarsmes iemaņas Labas datorprasmes – Ms Excel, Ms Word, Ms PowerPoint Prasme darboties ar izglītības tehnoloģijām Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā. Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas par 1 slodzi no 869 EUR, saskaņā ar pedagoga ikgadējo tarifikāciju Stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu Profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus Tālrunis informācijai: Direktores vietniece mācību procesa organizācijā Līga Ķezbere tālr. 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv, ar norādi kādai vakancei piesakāties, līdz 2021.gada 25.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-25 Kontaktpersona: CV un izgl.apliec.dok.kopijas sūtīt uz personals@valmierastehnikums.lv Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

KRIEVU VALODAS SKOLOTĀJU (profesiju klasifikatora koda Nr.2320 01) Prasības pretendentam: Augstākā pedagoģiskā izglītība specialitātē (var strādāt vidusskolas klasēs) Labas datorprasmes – Ms Excel, Ms Word, Ms PowerPoint Prasme darboties ar izglītības tehnoloģijām Piedāvājam: 1 darba slodzi, 5 darba dienas nedēļā Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas par 1 slodzi no 869 EUR, saskaņā ar pedagoga ikgadējo tarifikāciju Stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu Profesionālo pilnveidi Teicamus darba apstākļus Tālrunis informācijai: Direktores vietniece mācību procesa organizācijā Līga Ķezbere tālr. 22011270 CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv, ar norādi kādai vakancei piesakāties, līdz 2021.gada 25.maijam plkst. 16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: PROFESIONĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-25 Kontaktpersona: CV un izgl.apliec.dok.kopijas sūtīt uz personals@valmierastehnikums.lv

Mūsu partneri