Valmieras Ziņas

Foto: Noslēdzies etnofestivāls “Sviests 2018”

Sestdien, 16.jūnijā, apvienojoties diviem iemīļotiem pasākumiem – Jāņu ielīgošanas svinībām SAULGRIEZIS Valmiermuižā un etno-eko festivālam SVIESTS Cēsīs – Valmiermuižā norisinājās etnofestivāls SVIESTS. Piedāvājam fotoreportāžu no pasākuma.

Etnofestivāla SVIESTS 2018 Dienas kulšanā līdz ar Tirdziņu GARDU MUTI notika amatniecības un kulinārijas meistarnīcas, Baltu cilšu izzināšana un uzstājās tautas muzikanti – folkloras kopa „Ore” un „Lāns”.

Vakara kulšanā uzstājās Pērkonvīri (LV), Brāļi un māsas (LV), Ethno-trio Troitsa (BY), Zari (LV). Pēc uguns skulptūras „Sviesta ķērne” vakaru noslēdza Spanxti (LT) un Otava Yo (RU).

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla kannu ražošanas uzņēmums SIA „VALPRO” aicina darbā: VIRPOTĀJU Prasības: Vēlama profesionālā izglītība atbilstošā amatā Iepriekšēja darba pieredze atbilstoša profila darbā Pieredze darbā ar universāliem virpošanas darbgaldiem Pieredze CNC darbagaldu iestatīšanā un apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Spēja intensīvi strādāt, vēlme mācīties Atbildības sajūta, godprātīga un pozitīva attieksme pret darbu Piedāvājam: Darbu stabilā, uz attīstību orientētā uzņēmumā Regulāri izmaksātu, stabilu ikmēneša atalgojumu un sociālās garantijas Nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanu Sakārtotu darba vidi Apmācības iespējas Iespējama transporta izdevumu segšana Ja atbilstat minētajām prasībām, sūtiet pieteikumu uz: E-pasts: darbs@valpro.lv Tālrunis informācijai: 642 07235; 29413500 Adrese: SIA “VALPRO”, L.Laicena iela 2, Valmiera, LV-4201 Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! VALPRO ir viens no lielākajiem metāla apstrādes uzņēmumiem Latvijā. Jau vairāk kā 50 gadus piedāvājam augstākās kvalitātes metāla produktus un metāla apstrādes pakalpojumus klientiem visā pasaulē. Uzņēmuma produkti ir iemantojuši atpazīstamību un lietotāju atzinību civilajā un militārajā sektorā ne vien Eiropā, bet arī Austrālijā, Ziemeļamerikā, Āzijā un Āfrikā. Profesija: VIRPOTĀJS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-11-28 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv , tālr. 64207235, 29413500

Mūsu partneri