Valmieras Ziņas

FF Riders rīkotā motosezonas atklāšana pieskandina visu Valmieru

Lasīšanas laiks: 2 min

13. maijā motoklubs FF Riders pulcēja vairāk kā 600 motobraucēju no ne tikai Vidzemes, bet visas Latvijas. Motobraucēji tika aicināti ierasties no plkst. 11:00 Valmieras 5. vidusskolas stāvlaukumā un sporta laukumā. Šogad, laikapstākļiem lutinot, ieradās teju divtik vairāk motociklistu kā pagājušā gadā. Stāvot uz Valmieras galvenā tilta, motoparāde ilga gandrīz 13 minūtes.

Iebraucot teritorijā, motobraucējiem līdz ar biļetēm tika pasniegti arī loterijas un zupas taloni. Tā kā tika mēroti tāli un ne tik tāli ceļi līdz Valmierai, tad FF Riders bija parūpējušies par siltu soļankas zupiņu, ar ko iestiprināties pirms parādes brauciena. Motosezonas atklāšanā uzstājās mūziķu grupas “Refleksija” un “Quickstrike”, saņemot lielas ovācijas par priekšnesumiem. Pēc parādes brauciena loterijā tika izlozētas dažādas balvas no pasākuma atbalstītājiem. Vinnētāju bija patiesi daudz. Galvenā sezonas atklāšanas pasākuma balva bija Moto SPA.

Pasākumā tika izveidoti veiklības un izturības uzdevumi, kur apmeklētājiem bija iespēja laimēt balviņas. Motobraucēji varēja saģērbties kā karaļi un karalienes, lai pārbaudītu savu izturību, turot rokās smagus objektus – krustu, kas veidots no ķēdes, un motocikla cilindru – un iegūtu Moto karalis un karaliene titulus. “Re, kā es nemāku” aktivitātes dalībniekiem bija jābalansē motocikla stūre uz vienas plaukstas. Kādam tas izdevās labāk, kādam sliktāk, bet jautrība sita augstu vilni. Motobraucēji tika aicināti piedalīties arī “Riepu pavēlniekā”, kur bija jāiekāpj riepās un jānoskrien neliels attālums. Konkurence bija sīva, dalībnieki centās uzstādīt jaunus rekordus viens pēc otra. Un tur pat netālu bija arī “Moto hokejs”, kur caur automašīnas disku ar izpūtēju bija jātrāpa bumbiņas, atbalstot savējos hokeja čempionātā. Turklāt, šajā pasākumā bija iespēja arī iegriezt laimes ratu un saņemt balvas, ja dalībnieks paredz uz kura lauciņa tas uzgriezīsies. Ar to negāja nemaz tik viegli. Pēc parādes brauciena bija īpaša aktivitāte meitenēm, kuru sauca “Mīlas divstūris”. Motobraucējām bija jāsamīļo savi motocikli, un tās trīs, kuras ieguva visvairāk ovāciju, tika pie balvām. 

Šī gada moto sezonas atklāšanas pasākums bija grandiozs. Tas pieskandināja visu Valmieru. To apmeklēja ne tikai paši motobraucēji, bet arī Valmieras iedzīvotāji un viesi. Varēja tik nolūkoties kā ģimenes ar bērniem jūsminās par motocikliem. Turklāt par ģimenēm nebija aizmirsts – blakus stāvlaukumam bija arī piepūšamās atrakcijas. Tā kā motobraucēju skaits uz ielām siltajā laikā tikai pieaugs, aicinām ikvienu būt uzmanīgiem.

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AICINA PIEVIENOTIES APDROŠINĀŠANAS KONSULTANTUS VALMIERĀ Ja uzskati sevi par veiksmīgu pārdošanas speciālistu vai vēlies par tādu kļūt un Tevi interesē apdrošināšanas pakalpojumi - pievienojies Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāles komandai! Ko dara apdrošināšanas konsultants? • Piedāvājot klientiem vispiemērotākos dzīvības un veselības apdrošināšanas pakalpojumus, nodrošina mūsu klientiem, viņu ģimenes locekļiem un uzņēmumu darbiniekiem drošību un finansiālo aizsardzību neparedzētās dzīvas situācijās Kas raksturo veiksmīgu konsultantu? • Lielisks sarunu partneris ar interesi ikdienā komunicēt ar dažādiem cilvēkiem • Vēlme mērķtiecīgi strādāt un saņemt pienācīgu atalgojumu • Augsta motivācija un iniciatīva • Rezultatīva pieredze pārdošanā • Vidējā vai augstākā izglītība • Latviešu un krievu valodas zināšanas Ko iegūst apdrošināšanas konsultants? • Mācības darbam un pašizaugsmei • Mentoru, kurš palīdz uzsākt veiksmīgu sadarbību • Draudzīgu un profesionālu vidi • Darba samaksu no 700 līdz 1500+ EUR bruto, kas sastāv no pamatalgas un mainīgās daļas, kura atkarīga no pārdošanas rezultāta Par mums Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle specializējas dzīvības apdrošināšanā ar uzkrājumu veidošanu, privātās pensijas un mūža pensijas apdrošināšanā, uzkrājošajā apdrošināšanā bērniem, nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanā fiziskām un juridiskām personām. Compensa Life ir pirmā apdrošināšanas sabiedrība Latvijā, kas piedāvā onkoloģisko slimību apdrošināšanu, kas pieejama vietnē oncodrop.lv. Mēs priecāsimies saņemt CV un motivācijas vēstuli līdz 2024. gada 6.martam uz e-pastu: agita.ulmane@compensalife.lv Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Nosūtot pieteikumu un CV konkursam uz izsludināto vakanci, kandidāts/te kā datu subjekts saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības tiesību aktu prasībām piekrīt iesniegto personas datu apstrādei Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiālē (juridiskā adrese: Vienības gatve 87h, Rīga, LV-1004) uz laiku, kas nav ilgāks par trīs mēnešiem no atlases konkursa noslēgšanās dienas. Datu apstrādes mērķis – datu izmantošana un glabāšana personāla atlases vajadzībām. Savu piekrišanu personas datu apstrādei kandidāts/te var atsaukt rakstveidā.

Pievienojies mūsu komandai! Rūjienas vidusskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā sekretāru/-i uz nenoteiktu laiku. Darba vietas adrese: Rūjienas vidusskola, Rīgas iela 30, Rūjiena, Valmieras novads.  Ja Tev ir vēlme: • veikt dokumentu noformēšanu, veidošanu, kārtošanu, uzglabāšanu atbilstoši nomenklatūrai dokumentu pārvaldības kārtībai; • veikt ierobežotas pieejamības informācijas apstrādi; • nodrošināt inventarizācijas dokumentu pārvaldību; • organizēt un koordinēt skolēnu transporta pieprasījumus un izmaiņas, sadarbojoties ar pārvadātāju; • pārzināt Iestādes struktūru, darbības jomas, pienākumu sadali starp skolas darbiniekiem; un ja Tev ir: ● vidējā, vidējā/ profesionālā vai augstākā izglītība; ● labas latviešu valodas zināšanas; ● zināšanas par likumdošanu personu datu aizsardzībā un prasme orientēties normatīvajos aktos; ● prasme lietot dažādus tehniskos līdzekļus informācijas iegūšanā, atlasē, apkopošanā un nosūtīšanā; ● kompetences: augsta atbildības sajūta; spēja pielāgoties dažādām mainīgām situācijām; prasme strādāt komandā un plānot savu laiku; ● iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību; mēs piedāvājam: • pilnu darba slodzi; • pamatalgu pārbaudes laikā 714 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 751 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) lūdzam iesniegt līdz 2024.gada 1.martam e-pastā: rujienas.vidusskola@valmiera.edu.lv ar norādi “Vakance – sekretārs/-e”. Tālrunis informācijai lietvedībā: 64263605. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SEKRETĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 30, Rūjiena, Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-03-01

Mūsu partneri