Valmieras Ziņas

FF Riders rīkotā motosezonas atklāšana pieskandina visu Valmieru

Lasīšanas laiks: 2 min

13. maijā motoklubs FF Riders pulcēja vairāk kā 600 motobraucēju no ne tikai Vidzemes, bet visas Latvijas. Motobraucēji tika aicināti ierasties no plkst. 11:00 Valmieras 5. vidusskolas stāvlaukumā un sporta laukumā. Šogad, laikapstākļiem lutinot, ieradās teju divtik vairāk motociklistu kā pagājušā gadā. Stāvot uz Valmieras galvenā tilta, motoparāde ilga gandrīz 13 minūtes.

Iebraucot teritorijā, motobraucējiem līdz ar biļetēm tika pasniegti arī loterijas un zupas taloni. Tā kā tika mēroti tāli un ne tik tāli ceļi līdz Valmierai, tad FF Riders bija parūpējušies par siltu soļankas zupiņu, ar ko iestiprināties pirms parādes brauciena. Motosezonas atklāšanā uzstājās mūziķu grupas “Refleksija” un “Quickstrike”, saņemot lielas ovācijas par priekšnesumiem. Pēc parādes brauciena loterijā tika izlozētas dažādas balvas no pasākuma atbalstītājiem. Vinnētāju bija patiesi daudz. Galvenā sezonas atklāšanas pasākuma balva bija Moto SPA.

Pasākumā tika izveidoti veiklības un izturības uzdevumi, kur apmeklētājiem bija iespēja laimēt balviņas. Motobraucēji varēja saģērbties kā karaļi un karalienes, lai pārbaudītu savu izturību, turot rokās smagus objektus – krustu, kas veidots no ķēdes, un motocikla cilindru – un iegūtu Moto karalis un karaliene titulus. “Re, kā es nemāku” aktivitātes dalībniekiem bija jābalansē motocikla stūre uz vienas plaukstas. Kādam tas izdevās labāk, kādam sliktāk, bet jautrība sita augstu vilni. Motobraucēji tika aicināti piedalīties arī “Riepu pavēlniekā”, kur bija jāiekāpj riepās un jānoskrien neliels attālums. Konkurence bija sīva, dalībnieki centās uzstādīt jaunus rekordus viens pēc otra. Un tur pat netālu bija arī “Moto hokejs”, kur caur automašīnas disku ar izpūtēju bija jātrāpa bumbiņas, atbalstot savējos hokeja čempionātā. Turklāt, šajā pasākumā bija iespēja arī iegriezt laimes ratu un saņemt balvas, ja dalībnieks paredz uz kura lauciņa tas uzgriezīsies. Ar to negāja nemaz tik viegli. Pēc parādes brauciena bija īpaša aktivitāte meitenēm, kuru sauca “Mīlas divstūris”. Motobraucējām bija jāsamīļo savi motocikli, un tās trīs, kuras ieguva visvairāk ovāciju, tika pie balvām. 

Šī gada moto sezonas atklāšanas pasākums bija grandiozs. Tas pieskandināja visu Valmieru. To apmeklēja ne tikai paši motobraucēji, bet arī Valmieras iedzīvotāji un viesi. Varēja tik nolūkoties kā ģimenes ar bērniem jūsminās par motocikliem. Turklāt par ģimenēm nebija aizmirsts – blakus stāvlaukumam bija arī piepūšamās atrakcijas. Tā kā motobraucēju skaits uz ielām siltajā laikā tikai pieaugs, aicinām ikvienu būt uzmanīgiem.

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri