Valmieras Ziņas

FBK “Valmiera” sezona pārtrūkst pašā cīņas karstumā

2019/2020 gada sezona arī florbolā, tāpat kā citos sporta veidos, pārtrūka nenoslēgusies – Covid-19 pandēmijas dēļ pārtraukti visi turnīri, nenonākot līdz medaļu sadalīšanai. FBK “Valmiera” virslīgas komandai sezona pārtrūka pašā cīņas karstumā, gatavojoties 5.spēlei par iekļūšanu nākamajā izslēgšanas spēļu kārtā.

Valmieras florbola kluba prezidenta Arta Jansona vēstījums pēc sezonas pārtrūkšanas: “Šī florbola sezona valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ visām Valmieras Florbola kluba komandām ir beigusies neierasti, bez labāko noskaidrošanas turnīra tabulās. Tomēr spēlētāju ieguldītais darbs treniņu procesā nekur nepazudīs, tas palīdzēs labāk sagatavoties nākamajām florbola sezonām, nākamajiem lielajiem izaicinājumiem dzīvē un sportā!

Vēlos pateikt paldies visiem kluba spēlētājiem, kuri mums ir jau krietni virs simta, par paveikto šīs sezonas laikā! Paldies komandu treneriem, kluba personālam! Paldies audzēkņu vecākiem, kuri aktīvi iesaistās kluba ikdienas dzīvē, paldies “lielās” komandas faniem par atbalstu šajā sezonā!

Jebkurās sporta spēlēs spēks ir komandā – tās saliedētībā, tās gatavībā sasniegt augstus mērķus, atbalstot un uzmundrinot vienam otru, treneru un asistentu kolektīvu, grūtākā brīdī! Tas ir arī Valmieras florbola kluba komandu lielais dzinējspēks!

Pašlaik, kamēr valstī ir spēkā pulcēšanās ierobežojumi, aicinu komandu trenerus saviem spēlētājiem izstrādāt individuālus treniņu plānus, savukārt spēlētājiem ievietot savu treniņu foto vai video un sasniegtos rezultātus sociālajos tīklos, aicinot pārējos sekot jūsu piemēram.

Paldies par sezonu!”

Sportisko panākumu redzamā daļa ir spēles, spēlētāji un komandas sasniegumi laukumā, bet tikpat svarīga ir mazāk redzamā daļa – cilvēki, kuri atbalsta komandu visdažādākajos veidos.

Florbola kluba menedžeris Sandis Kārkliņš pateicas par aizvadīto sezonu ikvienam, kurš bija tieši vai netieši iesaistīts komandas darbā: “Liels paldies visiem sportistiem, treneriem, faniem un atbalstītājiem par šo smago, bet pozitīvo sezonu, kurā mums gāja kā pa kalniem, bet es ticēju un joprojām ticu, ka mēs visi kopā varējām un varam sasniegt to mērķi, uz kuru gājām. Kā nu tagad ir un kā būtu, ja būtu, tas lai paliek…

Liels paldies kluba prezidentam Artim Jansonam par cīnīšanos par florbola pastāvēšanu Valmierā un visu, kas panākts. Paldies treneriem – Aigaram, Ilvaram, Jānim, Laurai – un mūsu mediju meitenei Leldei. Protams, īpašs paldies komandas līdzjutējiem un Zanei, kura visus spēja nokoordinēt. Paldies Vidzemes Olimpiskajam centram un Valmieras pilsētas pašvaldībai par ticēšanu mūsu spēkiem! Paldies mūsu atbalstītājiem no “Sportland”, īpaši Kasparam Ozoliņam un Edgaram Miezītim, un “SportaPunkts” Tamārai Robežniecei.

Paldies ikvienam, kurš pielika savu artavu šajā raibajā sezonā! Lai visiem labas domas, veselība un ejam uz jauniem izaicinājumiem! ’’

PALDIES no visas plašās FBK “Valmiera” saimes par kopābūšanu 2019/2020 sezonā. Uz tikšanos!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat jauno mākslas objektu "Krodera ābele"?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu pārdevējam/-ai veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 500-650 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ, Rīgas ielā 64. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-08-24 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu pārdevējam/-ai veikalā “top!” Brīvības ielā 62, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 500-650 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ, Brīvības ielā 62. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Brīvības iela 62, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-08-24 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu pāvāram/-ei ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”, Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze pavāra amatā; godīgums un augsta atbildības sajūta; pozitīva attieksme pret darbu; spēja strādāt komandā un maiņu darbā. Galvenie darba pienākumi: garšīga un kvalitatīva ēdiena gatavošana saskaņā ar kalkulācijām; tehnoloģisko procesu pārzināšana un ievērošana; sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Piedāvājam: atbildīgu un dinamisku darbu lielā un stabilā uzņēmumā; sociālās garantijas; mūsdienīgus darba apstākļus – jaunu un modernu virtuves tehnisko aprīkojumu. Darba alga no EUR 650-750 (bruto) CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - PAVĀRS VALMIERĀ. Sīkāka informācija pa telefonu 26167218. Profesija: PAVĀRS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-08-24 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri