Valmieras Ziņas

FBK “Valmiera” sezona pārtrūkst pašā cīņas karstumā

2019/2020 gada sezona arī florbolā, tāpat kā citos sporta veidos, pārtrūka nenoslēgusies – Covid-19 pandēmijas dēļ pārtraukti visi turnīri, nenonākot līdz medaļu sadalīšanai. FBK “Valmiera” virslīgas komandai sezona pārtrūka pašā cīņas karstumā, gatavojoties 5.spēlei par iekļūšanu nākamajā izslēgšanas spēļu kārtā.

Valmieras florbola kluba prezidenta Arta Jansona vēstījums pēc sezonas pārtrūkšanas: “Šī florbola sezona valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ visām Valmieras Florbola kluba komandām ir beigusies neierasti, bez labāko noskaidrošanas turnīra tabulās. Tomēr spēlētāju ieguldītais darbs treniņu procesā nekur nepazudīs, tas palīdzēs labāk sagatavoties nākamajām florbola sezonām, nākamajiem lielajiem izaicinājumiem dzīvē un sportā!

Vēlos pateikt paldies visiem kluba spēlētājiem, kuri mums ir jau krietni virs simta, par paveikto šīs sezonas laikā! Paldies komandu treneriem, kluba personālam! Paldies audzēkņu vecākiem, kuri aktīvi iesaistās kluba ikdienas dzīvē, paldies “lielās” komandas faniem par atbalstu šajā sezonā!

Jebkurās sporta spēlēs spēks ir komandā – tās saliedētībā, tās gatavībā sasniegt augstus mērķus, atbalstot un uzmundrinot vienam otru, treneru un asistentu kolektīvu, grūtākā brīdī! Tas ir arī Valmieras florbola kluba komandu lielais dzinējspēks!

Pašlaik, kamēr valstī ir spēkā pulcēšanās ierobežojumi, aicinu komandu trenerus saviem spēlētājiem izstrādāt individuālus treniņu plānus, savukārt spēlētājiem ievietot savu treniņu foto vai video un sasniegtos rezultātus sociālajos tīklos, aicinot pārējos sekot jūsu piemēram.

Paldies par sezonu!”

Sportisko panākumu redzamā daļa ir spēles, spēlētāji un komandas sasniegumi laukumā, bet tikpat svarīga ir mazāk redzamā daļa – cilvēki, kuri atbalsta komandu visdažādākajos veidos.

Florbola kluba menedžeris Sandis Kārkliņš pateicas par aizvadīto sezonu ikvienam, kurš bija tieši vai netieši iesaistīts komandas darbā: “Liels paldies visiem sportistiem, treneriem, faniem un atbalstītājiem par šo smago, bet pozitīvo sezonu, kurā mums gāja kā pa kalniem, bet es ticēju un joprojām ticu, ka mēs visi kopā varējām un varam sasniegt to mērķi, uz kuru gājām. Kā nu tagad ir un kā būtu, ja būtu, tas lai paliek…

Liels paldies kluba prezidentam Artim Jansonam par cīnīšanos par florbola pastāvēšanu Valmierā un visu, kas panākts. Paldies treneriem – Aigaram, Ilvaram, Jānim, Laurai – un mūsu mediju meitenei Leldei. Protams, īpašs paldies komandas līdzjutējiem un Zanei, kura visus spēja nokoordinēt. Paldies Vidzemes Olimpiskajam centram un Valmieras pilsētas pašvaldībai par ticēšanu mūsu spēkiem! Paldies mūsu atbalstītājiem no “Sportland”, īpaši Kasparam Ozoliņam un Edgaram Miezītim, un “SportaPunkts” Tamārai Robežniecei.

Paldies ikvienam, kurš pielika savu artavu šajā raibajā sezonā! Lai visiem labas domas, veselība un ejam uz jauniem izaicinājumiem! ’’

PALDIES no visas plašās FBK “Valmiera” saimes par kopābūšanu 2019/2020 sezonā. Uz tikšanos!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri