Valmieras Ziņas
Lasīšanas laiks: 2 min

Vienīgais reālais šosejas skrējiens valstī šogad draugus priecēs Latvijas neatkarības atjaunošanas svētkos 4. maijā. Šoreiz kopā ar mazo Regnaru no Valmieras kopā atzīmēsim labdarības formāta desmitgadi.

Pirmo reizi Baltijā kādām ultra garajām sacensībām piešķirta zelta kvalitātes zīme – IAU GOLD label.

Paldies ukraiņu tautai un mums pašiem par iespēju joprojām skriet brīvības vārdā!

Ja atceramies pirmo atjaunoto skrējienu 2014. gadā, tad toreiz 8. marts sakrita ar notikumiem Krimā. Organizatoru komandai nebija šaubu, ka uz Rīga-Valmiera 107km dalībnieku numuriem būs uzraksts “Brīvību Latvijai” gluži tāpat kā 1989.-1993.gados. Mēs nekļūdījāmies, jo par brīvību ir jācīnās vienmēr un visos veidos! Paldies par sadarbību visus šo gadus!

Arī šogad Rīga-Valmiera būs nacionālā čempionāta statuss 100 kilometros šosejas skrējienā. Sesto gadu pēc kārtas skriesim pa sertificētu trasi.

2024.gadā sagaidāms rekordliels dalībnieku skaits!
Nepilnas 6 nedēļas līdz startam reģistrēto dalībnieku skaits sasniedzis 169. Viņu vidū ir gan dzīvā leģenda Viktors Suborins, gan vairāk nekā desmit NATO kontingenta spāņu karavīri no Ādažiem, gan pieredzējušas dāmas no Norvēģijas un Vācijas, gan brāļi no Lietuvas.

Līdz Lieldienu nedēļai pieteikušies jau 12 dāsnie ziedotāji, kas Regnāram atvēlējuši 107 eiro.

16. reizi skriesim līdz Kliņķim un turpināsim 1989. gada Baltijas ceļā aizsāktās tradīcijas, dodoties ceļā ar uzrakstu “Brīvību Latvijai” uz numuriem.

Pieteikšanās turpinās līdz svētdienai, 31.martam – registracija.ultrataka.lv Pēc tam aprīlī tikai ar dāsnajiem ziedojumiem papildus dalības maksai. Brīvprātīgo palīgu reģistrācija sāksies pēc Lieldienām, kad potenciālie dalībnieki savu izvēli būs izdarījuši.

#RV107

Nedaudz vēstures:
Pirms 30 gadiem Brīvības iela vēl nesa citu nosaukumu un dalībniekus pavadīja milicijas auto, šodien viss ir autentiski:

Raita Valtera vēsturiskais videoarhīvs (1989.g.26.-27.augusts)
https://www.youtube.com/watch?v=WiF0bsEd9Ac
https://www.youtube.com/watch?v=36VjSTVjzvQ
https://www.youtube.com/watch?v=yQI2Oy4njQM

Sekojiet informācijai facebook.com/ultrataka.lv 

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS “Sadales tīkls” (reģistrācijas Nr.40003857687) nodrošina elektroenerģijas savienojumu vairāk nekā 790 000 klientu pieslēgumu visā  Latvijā. Mēs ilgtermiņā rūpējamies par droša, vieda un efektīva elektrotīkla attīstību, lai nodrošinātu klientiem kvalitatīvu elektroapgādi un veicinātu sabiedrības labklājību, drošību un izaugsmi. Aicinām darbā specializētā automobiļa vadītāju   (profesijas kods –833208) Darba vieta: Valmiera, Raiņa iela 12B Darbs uz nenoteiktu laiku, pilna slodze. Atalgojums sākot no 1410,00 EUR līdz 1580,00 EUR bruto mēnesī Mēs Tev uzticēsim veikt elektropārvades līniju trašu tīrīšanas darbus ar speciālo tehniku un instrumentiem veikt kravu pārvadājumus un strādāt ar specializēto tehniku elektropārvades līniju remonta darba izpildē veikt ikdienas tehnisko apkopi un piedalīties darba pienākumu veikšanai nodoto transportlīdzekļu uzturēšanas un remonta darbos darbs saistīts ar komandējumiem. Piesakies, ja Tev ir • vēlme un interese strādāt ar dažāda veida specializēto tehniku • vispārējā vidējā izglītība • B, BE, C un CE kategorijas autovadītāja apliecība un braukšanas pieredze • profesionālā transportlīdzekļu vadītāju kategorija (95.kods) • TR2 kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecība un braukšanas pieredze • pieredze tehnikas remontā • valsts valodas zināšanas pamata līmenī (A2) • prasme darbā ar datoru (MS Office) Esot mūsu komandā, Tu iegūsi: uz tehnoloģijām balstītu mūsdienīgu darba vidi vienā no Latvijas vadošajiem uzņēmumiem veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu apmācību darba vietā profesionālās izaugsmes iespējas profesionālus un atsaucīgus kolēģus Pieteikumus gaidīsim līdz 04.06.2024. Pieteikuma vēstuli un CV, neiekļaujot sensitīvu informāciju (piem. foto, tautību, vecumu utt.), ar norādi “Specializētā automobiļa vadītājs/-a Valmierā" sūti uz e-pastu:darbs@sadalestikls.lv vai piesakies mājaslapā: www.sadalestikls.lv/lv/darba-iespejas Iesniegto informāciju uzglabāsim 4 mēnešus. Ar detalizētu informāciju par AS "Sadales tīkls" veikto personas datu apstrādi var iepazīties mājas lapas www.sadalestikls.lv sadaļā "PERSONAS DATU APSTRĀDE"- "Personas datu apstrāde pretendentu atlases procesā". Iesniegtā informācija atlases caurspīdīguma nodrošināšanas un darbinieku interešu pārstāvības mērķa sasniegšanai var tikt nodota LAB "Enerģija", www.energija.lv. Iebildumu gadījumā informē mūs, e-pasts: darbs@sadalestikls.lv Ja ir papildus jautājumi, raksti uz epastu: darbs@sadalestikls.lv Profesija: SPECIALIZĒTĀ /AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 12B, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Elektronika / Enerģētika / Elektroenerģija Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-04 Kontaktpersona: Personāla daļa darbs@sadalestikls.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri