Valmieras Ziņas
Lasīšanas laiks: < 1 min

28. maijā plkst. 18.00 Dzirnavu ezeriņa promenādē izskanēs koncertprogramma “Brazīlijas mūzikas ritmos”. Valmierā viesosies četri mūziķi – Egle Petrosiute (vokāls) no Lietuvas, Hanss Vroomans (Hans Vroomans) (taustiņinstrumenti) no Nīderlandes, Mateuss Nikolajevskis (Matheus Nicolaiewsky) (bass) Brazīlija/Nīderlande un pasaulslavenais bundzinieks Kiko Freitas no Brazīlijas. Koncertprogrammā skanēs džeza mūzika latīņamerikas ritmos.

Soliste Egle Petrosiute ir mūziķe, kura augusi džeza noskaņās jau kopš bērnības, pirmo reizi piedaloties vokāla konkursā, būdama vien četrus gadus veca. Guvusi atzinību starptautiskajā konkursā “Jazz Fountain” 2009. un 2010. gadā. Dzimtajā Lietuvā Egle guvusi atpazīstamību arī kā TV šova “The Voice of Lithuania” fināliste, bet 2013. gadā izvēlēta pārstāvēt Lietuvu konkursā “Jazz Voices 2014”.

Hanss Vroomans ir pianists no Nīderlandes, studējis Ņujorkā. Kopš atgriešanās Nīderlandē pēc studijām, Hanss Vroomans ir bijis Metropoles orķestra galvenais pianists. Ar šo orķestri viņš koncertējis gan Nīderlandē, gan starptautiskā mērogā. Savukārt basists Mateuss Nikolajevskis ir brazīļu izcelsmes basists, kurš dzīvo Nīderlandē. Īpašu toni vakaram piešķirs Brazīlijas šī brīža labākais bundzinieks Kiko Freitas, ko žurnāls “Modern Drummer” 2019. gadā nosauca par “Pasaules mūzikas bundzinieku Nr 1”.

Ieeja bez maksas. Nelabvēlīgu laikapstākļu gadījumā koncerts notiks Valmieras Kultūras centrā.

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri