Valmieras Ziņas
Lasīšanas laiks: 4 min

Aicinot pievērsties aktīvākam dzīvesveidam un atgādinot par fizisko aktivitāšu nozīmīgumu rūpēs par savu veselību, arī šogad no 23. līdz 30. septembrim Valmieras novadā un visā Latvijā notiks Eiropas Sporta nedēļa. Tās laikā varēs piedalīties daudzveidīgos sportiskos un izglītojošos pasākumos, kas domāti ikvienam neatkarīgi no vecuma vai fiziskās sagatavotības, – Latvijas Orientēšanās nakts, skriešanas un nūjošanas sacensības, atvērtie spēka treniņi, Mamanet dienas nometne un aktivitātes ģimenēm, senioru sporta diena, tradicionālais Nakts peldējums, kā arī atklāsim Valmieras novada aktīvā seriāla “Fiz-Kul-Tūre” rudens/ziemas sezonu.

Sportisko nedēļu jau 22. septembra vakarā iesāks Latvijas Orientēšanās nakts, kas vienlaikus notiks 20 Latvijas pilsētās, aicinot komandas 2 līdz 5 cilvēku sastāvā doties aizraujošās sacensībās rogainingā ar kājām vai velosipēdiem. Sacensību sākumpunkts būs pie Valmieras Jaunatnes centra “Vinda”. Katra komanda saņems karti ar atzīmētām kontrolpunktu atrašanās vietām, uzdevums būs saplānot, kurus kontrolpunktus apmeklēt 3 stundu laikā tā, lai savāktu iespējami lielāko punktu vērtību. Atzīmēšanās kontrolpunktos notiks, izmantojot lietotni Qrenteerings.

Sestdien, 23. septembrī, ikviens sporta entuziasts aicināts viesoties Mazsalacā, lai piedalītos skriešanas un nūjošanas sacensībās “Noskrien citus”. Dalībniekiem būs iespēja izvēlēties saviem spēkiem atbilstošu distanci, kuras vedīs pa Salacas ielejas un Skaņākalna dabas parku: tautas distanci (6–7 km), spēka distanci (12–13 km) vai laika limita distanci (3h). Sacensību sākums plkst. 11.00. Iepriekšēja pieteikšanās tiešsaistē www.sportlat.lv.

Savukārt svētdien, 24. septembrī, plkst. 11.00 Rūjienas vidusskolā notiks īpaša sporta diena novada senioriem. Sportiskās aktivitātes un spēles neprasīs lielu fizisku piepūli, bet ļaus saturīgi un patīkami kopā pavadīt laiku. Dienas noslēgumā dalībniekus apbalvos, bet ar muzikālu priekšnesumu priecēs Arturs Gruzdiņš.

Ikviens interesents, kurš vēlas rudens un ziemas periodā treniņprocesu turpināt telpās, bet nepieciešams atbalsts  un zinošs padoms, lai to uzsāktu, aicināts 25. septembrī plkst. 18.00 uz atvērto spēka treniņu Sedas pamatskolas trenažieru zālē ar treneri Lieni Nagli un 26. septembrī plkst. 18.00 Mazsalacas vidusskolas trenažieru zālē ar treneri Elvitu Ozoliņu.

Trešdien, 27. septembrī, Sedā startēs skriešanas un nūjošanas seriāla “Fiz-Kul-Tūre” rudens/ziemas sezona, kas piecos posmos notiks visās piecās Valmieras novada pilsētās – Sedā, Rūjienā, Mazsalacā, Strenčos un Valmierā. Dalībnieki, kuri piedalīsies vismaz 3 posmos, varēs piedalīties skriešanas apavu izlozē 150 EUR vērtībā no veikala “MySport”. Iepriekšēja pieteikšanās tiešsaistē www.sportlat.lv.

Sportisko nedēļu turpināsim ar Omnigym treniņu sporta un aktīvās atpūtas parkā (SAAP) “Mežs”, kura laikā būs iespēja izmēģināt unikālus āra spēka trenažierus ar ērti un droši pielāgojamiem ceļamajiem svariem atbilstoši savām spējām un vēlamajai intensitātei. Treniņš notiks 28. septembrī plkst. 18.00, un to vadīs Vidzemes Džudo skolas “Valmiera” vecākais treneris Ventis Beķeris. Omnigym trenažieri būs pieejami ikvienam interesentam arī pēc Eiropas Sporta nedēļas, laika posmā no 28. septembra līdz 9. novembrim. Turpat SAAP “Mežs” teritorijā 28. septembrī plkst. 18.00 notiks arī armvrestlinga jeb roku laušanās treniņš kopā ar Alvilu Plivču, kur būs iespēja apgūt drošu un pareizu laušanās tehniku pie profesionāla armvrestlinga galda un pārbaudīt savus spēkus dažādos izaicinājumos. Spēcīgākie un neatlaidīgākie tiks apbalvoti.

Piektdien, 29. septembrī, no plkst. 18.00 līdz 19.00 būs iespēja izmēģināt Jāņa Daliņa stadiona Spēka zonu, piedaloties vidējas intensitātes treniņā kopā ar treneri Ilzi Štrombergu. Iepazīšanās nodarbības laikā dalībnieki uzzinās, kā pareizi izmantot sporta zālē esošo inventāru un trenažierus, par treniņu veidiem un iespējām, lai ikviens spētu atrast sev piemērotāko.

Eiropas Sporta nedēļas noslēgumā, 30. septembrī, notiks Mamanet dienas nometne Valmieras Viestura vidusskolā un tradicionālais Nakts peldējums Valmieras peldbaseinā. Mamanet dienas nometni no plkst. 10.00 aizsāks izglītojoša lekcija par komandas rutīnas darbībām, to nozīmi sportiskajā sniegumā, kā arī lekcija par sportistu iesildīšanās un atsildīšanās nozīmi traumu profilaksē. Kamēr māmiņas piedalīsies Mamanet treniņā, ģimenēm būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs. Dienas beigās dalībnieki iegūs suvenīrus par piemiņu no šī gada Eiropas Sporta nedēļas.

Nakts peldējums sestdienas vakarā no plkst. 19.00 vienlaikus norisināsies vairākās Latvijas pilsētās: Valmierā, Rīgā un Ventspilī. Valmieras peldbaseinā pasākums šogad notiks jau ceturto reizi. Pusstundas laikā dalībniekiem būs uzdevums brīvi izvēlētā peldēšanas stilā, veidā un tempā nopeldēt pēc iespējas lielāku distanci, izvēloties savām spējām un prasmēm atbilstošu grupu – entuziasti un ģimenes, amatieru un tautas grupa, sporta grupa un PRO grupa.

Plašāka informācija par Eiropas Sporta nedēļas norisēm Valmieras novadā atrodama tīmekļvietnē valmierasnovads.lv.

Eiropas Sporta nedēļa ir Eiropas Komisijas iniciatīva, lai rosinātu sportu un fiziskās aktivitātes Eiropā. Tās laikā pavisam 41 Eiropas valstī tiks organizēti jauni pasākumi un izmantotas esošās iniciatīvas, kas jau tagad veiksmīgi īstenotas Eiropas, valsts, reģionālā vai vietējā mērogā. Eiropas mēroga kampaņa mudina eiropiešus būt aktīviem (#BeActive) ne tikai Sporta nedēļā, bet visu gadu.

SIA “LEGROLATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums aicina darbā “Laboratorijas vadītāju” (1223 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieraspagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu laboratorijā, kontrolēt ražotāsprodukcijas kvalitāti ,ienākošās kūdras kvalitāti, gatavās produkcijaskvalitāti, veikt attiecīgās analīzes un pārbaudes . Uzturēt tehniskā kartībā laboratorijasiekārtas. Darba laiks 8.oo – 17.oo. Pēc nepieciešamības pagarināts vai maiņudarba laiks. Prasības: Atbilstoša izglītība, zināšanas par laboratorijas procesiem un iekārtām.Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā.  Valodas zināšanas – obligāti latviešuun angļu. B kategorijas autovadītāja apliecība, savs transports.  Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā,pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties,apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitāteslīmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīguskolēģus.  Apmācību jaunajā amatā. Darba alga 1500 EUR bruto.  Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika. CV sūtīt uz info@seda.lv, ar norādi “Laboratorijasvadītājs”. Konfidencialitāti garantējam.Jautājumu gadījumā zvanīt 22498474 Profesija: LABORATORIJAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1200 EUR līdz 1600 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Mūsu partneri