Valmieras Ziņas

Cits Bazārs | Valmierā

novembris, 2019

23NOV-2019

Cits Bazārs | Valmierā

10:00 - 16:00  Valleta

Aicinām apmeklēt Junior Achievement Latvia skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) reģionālo pasākumu #CitsBazārs Valmieras Pilsēta, kas 23. novembrī no plkst. 10.00 līdz 16.00 norisināsies TC Valleta (Rīgas iela 4).

Apmeklētājiem būs iespēja iegādāties jauno uzņēmēju radītos produktus!

Organizē: Agita Šamšele, Ilze Kobiaka (PIKC “Valmieras tehnikums”)
Informācija: agita.samsele@valmierastehnikums.lv

Sadarbībā ar Swedbank Latvia.

Uzzini vairāk par reģionālajiem SMU pasākumiem: jalatvia.lv/bnews/global/807

[SKOLĒNIEM] Pieteikumus sūtīt agita.samsele@valmierastehnikums.lv līdz 19. novembrim.
Pieteikumā jānorāda informācija par SMU: nosaukums, produkts un īss tā apraksts, dalībnieku skaits (vārds, uzvārds), skolas grupa (pamatskola vai vidusskola), kontaktinformācija (e-pasts, tālr.nr.) un vai nepieciešams galds.

#JALatvia #SMU
#JuniorAchievement

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā samazināt kopējo atkritumu apjomu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS “Seda” aicina darbā “Kravas automobiļa vadītāju" (prof.kods 8332 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Darbs patstāvīgs, uz nenoteiktu laiku. Kūdras produkcijas pārvadāšana. Uzturēt tehniskā kartībā kravas automobili, nodrošinot efektīvu un drošu ikdienas darbu. Prasības: Vadītāja apliecība – attiecīgās kravas a/m (Scania 114L) kategorijas, 95.kods. Tehniskās zināšanas par kravas automobiļiem. Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā, pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitātes līmeni. Piedāvājam: Darbu stabilā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīgus kolēģus. Darba alga no EUR 55 līdz EUR 63 / par vienu darba maiņu (darba maiņa saskaņā ar MK noteikumiem nr.474). Darba laika veids: normālais darba laiks, sestdienas, svētdienas un svētku dienas brīvas. Pieteikšanās: savu CV ar norādi "Kravas automobiļa vadītājs" sūtīt uz info@seda.lv līdz 10.01.2020. Jautājumu gadījumā zvanīt darba dienās no 8:00 -17:00 uz tālruni 64722113. Profesija: KRAVAS AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, "Lakstīgalas", Rūpnieki, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-01-10 Kontaktpersona: CV ar profesijas norādi sūtīt uz info@seda.lv, tālr. 64722113

Mūsu partneri