Valmieras Ziņas

Erudīta uzvarētāji noskaidrojas spēles galotnē

4.decembra vakarā Valmieras 5.vidusskolas aktu zālē jau trešo reizi pulcējās interesenti, lai pārbaudītu savas zināšanas komandu erudīcijas spēlē „Zini! Mini! Uzzini!”, kuru organizē 5.vidusskolas Skolēnu dome ar tās vadītāju Gustavu Māziņu. Kā parasti par spēles raitu norisi gādāja pasākuma vadītāja Inita Trapāne, kas priecājās par valmieriešu interesi, jo no 5 komandām spēles pirmajā reizē komandu skaits trešajā reizē izaudzis līdz velna ducim – 13.

Šajā spēlē satikās vairākas komandas no iepriekšējām reizēm („Vējiem līdzi”, „Piecīši”, „UNAGI” u.c.), daži bija mainījuši nosaukumu, bet bija arī jaunas komandas: „Otrdiena”, „3 nezināmie”, „Nešpetnās smadzenes” un mājinieki – „Drošākie no 6.a”.

Dažas piedāvātās tēmas likās vienkāršas, taču jautājumi izrādījās āķīgi. Piemēram, diezgan nevainīga likās Ziemassvētku tēma, taču neviens nezināja, kas attēlots uz pirmās kartītes 1843.gadā vai arī faktu, ka ASV prezidents Teodors Rūzvelts savas prezidentūras laikā Baltajā namā aizliedzis Ziemassvētku eglītes. Tēmā „Vadītāji” lielākā daļa pazina „Zvaigznes ABC” īpašnieci Viju Kilbloku un Valmieras bibliotēkas direktori Daigu Rokpelni, bet laikam neviens nebija ticies ar Pārtikas un veterinārā dienesta ģenerāldirektoru Māri Balodi. Tāpat dažus samulsināja specifiskie sporta veidi, fotogrāfs Filips Halsmans, latviskojumi vārdiem „braunijs”, „brančs” un „barista”, pie valstīm grūti bija izšķirties starp Itāliju un Grieķiju, bet visneskartākā palika tēma „Opera”. Droši vien daudzi piekrita komandai „3 nezināmie”, kuri atzinās, ka viņiem nezināmo ir vairāk nekā trīs, bet laikam jau tieši tāpēc spēles nosaukuma trešā daļa ir „Uzzini!”.

Tie, kas pirmdienu vakaros pa LTV1 seko līdzi spēlei „Veiksme. Intuīcija. Prāts”, droši vien zina, ka vadītājam Uģim Jokstam ļoti patīk izšķirošie brīži spēles pēdējā jautājumā. Tāds saspringts brīdis pienāca arī 5.vidusskolas  organizētajā spēlē – 9.raundu noslēdzot, trīs komandām spēku samērs bija pilnīgi vienāds – 835 punkti. Visu izšķīra pēdējais – 10.raunds. Godpilno 1.vietu ieguva „Piecīši”, 2.vietā – „Pārgaujas SIA”, bet 3.vietā – „UNAGI”.

Uz tikšanos nākamgad 5.februārī!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

MERKURITA LV SIA Uzņēmums un preču zīme MERKURITA tika izveidota 2003. gadā. Jau vairāk kā 10 gadus MERKURITA veiksmīgi darbojas Latvijā, Lietuvā, Krievijas Federācijā. Mūs, MERKURITA LV komandu, apvieno vēlme ar savu ikdienas darbību Latvijas iedzīvotājiem piedāvāt un atklāt to, ka patiesībā IR LIETAS, kas rūpējās par mums ik dienu un, kas īpaši svarīgi, ik nakti – produkcija, kas labvēlīgi ietekmē veselību un dzīves kvalitāti: augstvērtīgi vilnas izstrādājumi un magnētiskā lauka terapijas produkti.  Sakarā ar uzņēmuma paplašināšanos "MERKURITA LV" aicina darbā TIRDZNIECĪBAS KONSULTANTUS/-ES VIDZEMES REĢIONĀ! Darba pienākumi: Izstrādājumu prezentēšana un komunikācija ar uzņēmuma klientiem Līgumu sastādīšana un preces piegāde Prasības kandidātiem: Labas komunikācijas spējas Vidējā vai augstākā izglītība Labprāt savā komandā aicinām arī cilvēkus ar dzīves pieredzi „B” kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto Mēs piedāvājam: Kvalitatīvas profesionālās apmācības Sakārtotu un labi organizētu darbu Augstu atalgojumu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "Konsultants" lūdzam sūtīt uz epastu: info@merkurita.lv līdz 19. jūlijam. Profesija: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Vidzeme Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-07-19 Kontaktpersona: info@merkurita.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri