Valmieras Ziņas

Eduarda Lācera iela gājēju celiņu nav plānots izveidot, tiks pārbūvēts celiņš A.Freimaņa ielā

Lai arī kopš iestāšanās Eiropas Savienībā (ES) Valmieras ielas ir krietni pārvērtušās, jo ir ieguldīti lieli līdzekļi no ES fondiem pilsētas infrastruktūras uzlabošanā, tomēr vēl arvien ir daudz ielu vai ielu posmu, kurām nav gājēju celiņu. Par to ik pa laikam norāda iedzīvotāji gan portāla “Valmieras Ziņas” sociālo tīklu komentāros, gan arī pašvaldības mobilās lietotnes “Valmiera” sadaļā “Ierosinājumi”, gan tikšanās laikā ar pašvaldības vadību.

Viena no ielām, kurai joprojām nav gājēju celiņa pat vienā no pusēm, ir Eduarda Lācera iela. Tā kā uz šīs ielas ir intensīva autotransporta satiksme, gājējiem nav droši to izmantot. Lai nokļūtu no Somu ielas uz Rīgas ielu, gājēji varētu izmantot paralēlo Alvila Freimaņa ielu, taču tur gājēju celiņa remonts, šķiet, nav veikts kopš PSRS laikiem. Diez vai gājēji, velobraucēji un māmiņas ar ratiņiem izvēlēsies šo maršrutu.

Kā skaidro Valmieras pilsētas pašvaldība, “diemžēl tuvākajā laikā Eduarda Lācera ielā nav plānots izveidot gājēju celiņu. Gājēju celiņa izbūvei būtu jānotiek paralēli ar citiem ielas sakārtošanas darbiem, piemēram, lietus kanalizācijas izbūve, apgaismojuma uzstādīšana un citu komunikāciju ierīkošana, kas nozīmētu ielas pilnīgu pārbūvi. Informējam, ka gājēju celiņš tuvākajā laikā tiks pārbūvēts A.Freimaņa ielā, kas ir paralēla E.Lācera ielai. Drošai gājēju kustībai iespēju robežās aicinām izvelēties šo ielu!”

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri