Valmieras Ziņas

Džemperis tortes kastē, saderināšanās gredzens ar zefīriem un melnā dāvana, jeb pamācība kā skaisti iesaiņot dāvanas

Lasīšanas laiks: 5 min

Ziemassvētku drudzim strauji augot, pieaug arī dāvanu izvēles un to iesaiņošanas nasta, tādēļ mēs devāmies pie profesionāļa – florista Aivja Megra uz viņa dāvanu un skaistuma paradīzi -ziedu salonu “Rēzija”. Viņš labprāt vēlas padalīties ar dažiem trikiem un ieteikumiem, kā šajā sezonā iesaiņot un personalizēt dāvanas.

Aivis atzīst, ka skaisti iesaiņota dāvana ir īpaša, jo mūsdienu steidzīgajā laikmetā daudzi izvēlas pie dāvanu pasniegšanas īpaši nepiedomāt un to iesaiņot vien dāvanu maisiņā. Lai to mainītu, Aivis parādīs trīs dažādus dāvanu iesaiņošanas veidus un pirmo viņš nodēvēja par EKO iesaiņojumu.

EKO iesaiņojums

Tā kā Ziemassvētku laiku daudzi vīrieši izmanto kā saderināšanās laiku, tad Aivis parāda kā saderināšanās gredzenu iesaiņot tā, lai savai mīļotajai, līdz pat pēdējam brīdim, nerastos aizdomas, ka dāvanā ir gredzens. Šai dāvanai viņš izmanto kasti ar caurspīdīgu vāciņu, tajā iekšā liek lampiņas, zefīrus un pašu gredzenu iesaka novietot kaut kur kastes sānā, lai to nav tik vienkārši atrast. Kad kastes saturs ir skaisti izkārtots, tad ķeramies klāt tās iesaiņošanai. EKO iesaiņojumam var izmantot dažādus pārstrādājamos papīrus, dekorēšanai – dabā atrodamus priekšmetus, kā piemēram egļu zarus un čiekurus, kurus izmanto arī Aivis, liekam klāt arī piparkūkas, jo tās ne tikai ir garšīgas, bet arī labi izskatās uz dāvanu iesaiņojuma un piedod tai odziņu, pieliekam klāt pīlādža zariņu un pēc ieskatiem var izmantot kādu ziemassvētku dekoru, lai dāvanai piedotu odziņu. Uzsienam bantīti, uzpūšam sniedziņu un dāvana ir gaumīgi un skaisti iesaiņota.

Dāvana ‘picas kastē’

Aivim liekas īpaši aizrautīgi, ja dāvanas iesaiņojums it nemaz neatbilst tam, kas patiesībā ir tajā iekšā. Ar nākamo dāvanu iesaiņojumu viņš parāda, kā nebaidīties no kā jauna un netipiska, tādēļ šī ir dāvana ‘picas kastē’. Iznākums šai pārsteigtu jebkuru. Aivis iesaka izmantot kastīti, kas pēc formas atgādina picas kasti, tajā iekšā mēs liekam skaistus dvielīšus, taču eksperts iesaka likt jebko, kas nesmērē. Piemēram kosmētiku vai smaržas, kaklasaites, šalles un tā tālāk. Kastītes vāka iekšpusē var arī uzrakstīt kādu vēlējumu, jo tad to atverot dāvanas saņēmējs noteikti sapratīs to, ka pie šādas dāvanas ir īpaši piestrādāts. Tad ņemam dāvanu papīru, šoreiz izvēlamies abpusējo, kur vienā pusē ir skaistas zelta eglītes, taču no otras puses papīrs ir pilnīgi melns. Šo melno pusi arī izvēlamies, un Aivis atzīst, ka kuram katram šādu dāvanu dāvināt nevarēs, taču tā arī neatstās vienaldzīgos. Lokot malas, galvenais ir stingri novilkt locījuma vietas iezīmējot locījuma līnijas, kā arī nolocīt griezuma vietu, lai dāvana būtu skaistāka. Standarta dāvanu iesaiņojumā parasti dominē zaļā, sarkanā un zelta krāsa, taču mēs pie zelta krāsas lentītes izvēlamies pieskaņot arī melnas krāsas lentīti. Klāt līmējam ļoti drosmīgu ziedu, kas krāsots melnā krāsā, piestiprinām arī čiekurus un egļu zarus, tie šogad ir modē un ļoti piestāv iesaiņojumam. Akcentam var izmantot kādu košāku rotājumu, mēs liekam klāt mazu spīdīgu kronīti un ļoti elegantā dāvana ir gatava.

 

 

Eglīte vāzē

Trešajā dāvanu iesaiņojumā izvēlamies garu un apaļu vāzi kurā iekšā ieliekam mazu eglīti podiņā. To izdaiļojam ar mākslīgo sniegu un saiņojam divpusējā dāvanu papīrā, kurš jau ir tradicionālajās krāsās – zelta un sarkanajā. Šeit jāizmanto improvizācija un jāieloka tā, lai pamats būtu stingrāks. Dekoram izmantosim egļu zarus, čiekurus, kaltētus augļus un pat konfektes. Visu ļoti ērti ir piestiprināt ar līmes pistoli, neizmantojot līmlenti. Šī veida lielākais labums ir tāds, ka, izņemot laukā dāvanu, iesaiņojums var palikt neizjaukts.

Pieredzējušais florists atzīst, ka ziemassvētku drudzis cilvēkos jūtams jau visu decembri un lielākais svētku trakums vēl tikai priekšā. Aivis pastāstīja, ka reiz pat esot nācies iesaiņot māju, kur kāds kungs savai ģimenei teicis, ka Ziemassvētkos būšot jāiet ciemos, taču beigu beigās, tā esot izrādījusies dāvana mīļajiem.

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” uz nenoteiktu laiku aicina darbā APKOPĒJU Galvenie darba pienākumi: vispārējas tīrības un kārtības uzturēšana koplietošanas telpās putekļu slaucīšana katru darba dienu grīdas slaucīšana katru darba dienu mitrā grīdas mazgāšana katru darba dienu atkritumu savākšana un iznešana uz atkritumu konteineru katru darba dienu logu mazgāšana īres dzīvokļu uzkopšana pēc pieprasījuma Prasības: rūpīga pieeja darba pienākumiem vēlama pieredze līdzīgā amatā laba saskarsmes kultūra augsta atbildības sajūta pret veicamo darbu Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā veselības apdrošināšanu sociālās garantijas bruto darba alga EUR 500.00 Pieteikties līdz 2022.gada 6.februārim, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām.Tālrunis informācijai: 27775532. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201. Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-06 Kontaktpersona: CV sūtīt uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, t. 27775532.

Mūsu partneri