Valmieras Ziņas

Durvju atvēršanas pakalpojums 24 stundas diennaktī – Atslegumeistars.lv

Lasīšanas laiks: 2 min

Durvju atvēršana kā pakalpojums tiem, kurus ir skārusi pēkšņa ķibele ar atslēgām, ir pieejams jau drīz vien pēc problēmas pieteikšanas telefoniski vai WhatsApp vietnē, meistars būs klāt un problēma tiks atrisināta. Meistariem pa spēkam būs atvērt ne tikai parastās koka durvis, bet arī izturīgās metāla, plastmasas un pat seifus. Cena par pakalpojumu tiek nosaukta pakalpojuma pieteikšanas laikā un tā ir nemainīga. Pakalpojums ir pieejams visiem, kas atrodas Rīgā vai 50 kilometru rādiusā ap to. Pakalpojums tiek sniegts jebkurā diennakts lakā 7 dienas nedēļā, kas nozīmē, ka aiz durvīm nebūs jāpaliek, nedz atgriežoties no naktsmaiņas, nedz ballītes vai vienkārša pastaigas.

Kādēļ izmantot durvju atvēršanas pakalpojumu?

Iemesli šāda veida pakalpojuma saņemšanai ir dažādi. Viens no biežākajiem ir nozaudēta vai nozagta atslēga. Šāda fakta konstatēšana nav patīkama un rada ne tikai liekus izdevumus, bet arī stresu. Kā otru populārāko iemeslu var minēt visparastāko durvju aizciršanos. Varētu šķist, ka tas notiek tikai filmās, bet tā nebūt nav. Caurvējš vai nejauši spēcīgāk aizvērtas durvis var radīt labvēlīgus apstākļus atslēgas aizkrišanai. Trešais populārākais iemesls ir mazi bērni. Dzīves situācijas mēdz būt dažādas, bērniem mēdz gadīties dažādas ķibeles ar atslēgām, tajā skaitā arī nejauša ieslēgšanās dzīvoklī nav nekāds retums. Jo sarežģītāka atslēga, jo lielāka iespējamība, ka mazs bērns var līdz galam nemācēt tās atslēgt. Arī dažādi mehāniski bojājumi nav neiespējamā misija. Laicīgi nesalabots atslēgas mehānisms var novest pie dažādiem nepatīkamiem pārsteigumiem nepiemērotos brīžos.

Durvju atvēršanas pakalpojuma piedāvājums.

Atslegumeistars.lv piedāvājumā ir arī dažādi citi pakalpojumi, piemēram, atslēgu serviss, kad meistars pārbauda un labo pašas atslēgas. Ja atslēga vai slēdzene sākusi niķoties, tad, nesavedot to kārtībā, nākamais solis ir durvju aizkrišana vai pat atslēgas nolūšana vai iesprūšana. Atslegumeistars.lv meistariem pa spēkam ir jebkāda veida, materiāla un sarežģītības atslēgas un pakalpojuma saņemšana ir viena telefona zvana attālumā. Ja esi palicis aiz durvīm, zvani mums ir situācija tiks atrisināta!

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VIDZEMES AUGSTSKOLA (Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto vecākā grāmatveža amatu (uz noteiktu laiku; normālais darba laiks - 40 stundas nedēļā; darbs klātienē) Prasības pretendentam: · augstākā vai vidējā profesionālā izglītība grāmatvedības, finanšu vai ekonomikas jomā, · darba pieredze grāmatvedības darbā (vismaz 2 gadi), · teicamas prasmes darbā ar MS Office datorprogrammām, · iepriekšēja pieredze datorsistēmu Visma  HORIZON lietošanā tiks uzskatīta par priekšrocību, · prasme patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu, · augsta atbildības sajūta, precizitāte, pienākuma apziņa, · iniciatīva, godīgums un spēja strādāt komandā, · grāmatvedības uzskaites principu un saistīto normatīvo aktu pārzināšana, · sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Galvenie pienākumi: grāmatvedības datu apstrāde, uzskaite, kontrole, sadarbība ar auditoriem nepieciešamās informācijas sniegšanā, dalība gada pārskata sagatavošanā. Mēs piedāvājam: · regulāru pamata atalgojumu (791,00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) un sociālās garantijas, · interesantu un dinamisku darbu, iespēju iesaistīties papildus projektos, · profesionālās un karjeras izaugsmes iespējas. Interesentiem līdz 2021.gada 14.decembrim sūtīt motivācijas vēstuli un CV ViA juristei-personāla speciālistei (adrese: Valmiera, Cēsu iela 4, LV-4201, kabinets Nr.C204 vai e-pasts: agrita.somase@va.lv, 26681800; 26186555) ar norādi „Vecākā grāmatveža vakancei”. Profesija: GRĀMATVEDIS (CETURTĀ LĪMEŅA KVALIFIKĀCIJA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Bankas / Apdrošināšana / Finanses/Grāmatvedība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-12-14 Kontaktpersona: Agrita Šomase Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

SPOLĒŠANAS OPERATORS / -E TAVA DARBA PIEREDZE NAV IZŠĶIROŠA: Citur Latvijā līdzīgu darba pieredzi iegūt nevar, tāpēc visu nepieciešamo darbam mēs iemācīsim. TAVOS IKDIENAS PIENĀKUMOS IETILPS: · Uzraudzīt ražošanas iekārtu nepārtrauktu un kvalitatīvu darbību; · Ražot produkciju, ievērojot kvalitātes prasības; · Pareizi, korekti un precīzi marķēt, pakot un svērt produkciju; · Savlaicīgi iekārtot darba vietu ar izejmateriāliem un palīgmateriāliem; · Vizuāli novērtēt produkcijas kvalitāti, kā arī veikt attiecīgo kvalitātes rādījumu pierakstus; · Nepieļaut neatbilstoša produkta ražošanu; · Regulāri, rūpīgi un savlaicīgi veikt iekārtu plānveida tīrīšanu; · Sadarbība ar kolēģiem ražošanas mērķu sasniegšanai. TU BŪSI PIEMĒROTS ŠIM DARBAM, JA TEV PIEMĪT: · Vēlme mācīties un prasme strādāt komandā; · Augsta atbildības sajūta; · Akurātība un precizitāte; · Spēja strādāt fizisku aktīvu darbu; · Noturīga uzmanība; · Noturība saspringtos darba apstākļos. MĒS TEV PIEDĀVĀJAM: Apmaksātu profesionālo apmācību darbavietā; Paredzamu maiņu grafiku, kas zināms visam gadam (darbs 12 h maiņās - dienas maiņas 06:00-18:00 un naktsmaiņas 18:00-06:00); Atalgojumu jau apmācību laikā ap 900 EUR pirms nodokļu nomaksas; Atalgojumu pēc apmācību pabeigšanas sākot no 1200-1400 EUR pirms nodokļu nomaksas; Attīstību un karjeras izaugsmes iespējas; Organizētu transports uz-no darba 5 maršrutos; Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem un labumu grozu atbilstoši koplīgumam; Darbu stabilā ražošanas uzņēmumā ar 58 gadu pieredzi. Darbavietas adrese: Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras novads. CV* ar norādi SPOLĒŠANAS OPERATORS / -E sūti uz e-pasta adresi darbs@valmiera-glass.com. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu. *Piesakoties darbā, es piekrītu, ka mani personas dati tiks izmantoti darba atlases vajadzībām. Profesija: SPOLĒŠANAS IEKĀRTAS OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-07 Kontaktpersona: Ieva Laktiņa

Mūsu partneri