Valmieras Ziņas

Draudzīgā gaisotnē aizvadīts Starptautisks veterānu 50+ turnīrs hokejā

Pagājušajā nedēļas nogalē Vidzemes Olimpiskajā centrā tika aizvadīts starptautisks veterānu 50+ turnīrs hokejā. Uz ledus tikās viesi no Zviedrijas un Igaunijas, tostarp arī Latvijas hokeja komandas.

Veterānu hokeja svētki pavadīti draudzīgā un neformālā gaisotnē, daloties ar kopīgām atmiņām. Turnīrā savus spēkus parādīja Valmieras hokejisti, kuri uzvarēja visās spēlēs, aiz sevis atstājot Vecmeistara (2.vieta) un Daugavpils (3.vieta) hokejistus. Jāmin, ka vecākais hokeja turnīra dalībnieks bija 72 gadus vecais Couny Bjorklund no Solnas (Zviedrija).

Valmieras komandas sastāvā spēlēja vārtsargi: Jānis Lauris, Roberts Mikuļionks un Gints Suksis; aizsargi: Ivo Kalniņš, Māris Liepiņš, Eduards Lapiņš, Jānis Sudrabs, Rolands Kragliks, Ivars Martinsons, Andis Augulis un Jurijs Suharevs; uzbrucēji: Rolands, Mēness, Jurijs Mihailovs, Aleksnadrs Meļņikovs, Marks Cepeļevs, Alberts Bubišs, Vjačeslavs Ruļovs, Gatis Kandelis, Marians Strapcāns, Aleksandrs Mihailovs, Andis Āboltiņš un Juris Kaktiņš.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509, ir vadošais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Vidzemē, kas nodrošina kvalitatīvu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu izmantojot modernas un mūsdienīgas tehnoloģijas, un ir atvērts jaunu tehnoloģiju ieviešanai procesu optimizācijai. Aicinām darbā: Atkritumu savācēju 9611 01 (2 vakances) Mēs piedāvājam: Pilnu darba slodzi, normālo darba laiku ar summētā darba laika organizāciju četru mēnešu pārskata periodā; Labus darba apstākļus; Bruto atalgojums 600.00 – 800.00 mēnesī; Sociālās garantijas; Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana pēc pārbaudes laika. Darba pienākumi: Sadzīves atkritumu , lielgabarīta atkritumu un šķiroto atkritumu savākšana saskaņā ar maršruta lapu; Pārvietojot konteinerus (smags fizisks darbs) ievērot darba drošības noteikumus; Strādājot lietot darba apģērbu un individuālos aizsardzības līdzekļus. Prasme pielietot darbā tehnisko inventāru.  Prasības: Vidējā vai pamatizglītība ; Prasme rīkoties ārkārtas situācijās; Komunikācijas prasmes, kas orientētas uz klientu apkalpošanu;  Pieteikties: CV (dzīves apraksts), motivācijas vēstuli vai rekomendācijas lūdzam iesniegt personīgi Rīgas ielā 32, Valmierā vai sūtīt e-pastā silvija.vilcane@zaao.lv; tālrunis:64281250; 26568230. Pieteikties līdz 2019.gada 22.novembrim E-pasts: silvija.vilcane@zaao.lv; Tālrunis: 64281250; 26568230. Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar pretendentiem izskatot iesūtītos piedāvājumus, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai un tiks aicināti uz darba interviju. Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA ZAAO, Rīgas iela 32, Valmiera, LV 4201. Profesija: ATKRITUMU SAVĀCĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 32, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-22 Kontaktpersona: Silvija Vilcāne Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri