Valmieras Ziņas

Dodies pretī pavasarim Valmieras novadā skolēnu pavasara brīvlaikā!

Lasīšanas laiks: 4 min

Vai jūti, ka saule silda vaigus arvien biežāk, koku zaros dzirdamas dzīvespriecīgas putnu čalas un gaisā drīz virmos plaukstošu ziedu aromāts? Skolēnu pavasara brīvlaiks ir klāt – baudi atpūtu un gūsti patiesu prieku Valmieras novadā!

Meties piedzīvojumos!

Brīnumiem piepildītas vietas, kur acis iemirdzas priekā. Jautras izpriecas ar skaļiem smiekliem. Aktivitātes, kur gūt kārtīgu adrenalīna devu. To visu un vēl vairāk atrodi Valmieras novadā! Piedzīvojumi piepildīs brīvlaiku ar jaukām atmiņām – ļaujies tiem!

Dodies dabā!

Vieni no Valmieras novada lielākajiem dārgumiem atrodami dabā. Gaujas un Salacas čalojošie līkumi sniedz neizsīkstošu enerģijas devu. No zemes izspraukušās sniegpulkstenītes gozējas dabas taku celiņos, siltu saules staru apspīdētas, vēstot par pavasara atnākšanu. Šalkojošajos priežu mežos dzīvespriecīgi vītero putnu dziesmas, liekot ikvienam atplaukt smaidā arvien biežāk. Ir īstais laiks, lai autu kājās ērtākos pārgājienu apavus vai sagatavotu savu ieziemoto velosipēdu jaunajai sezonai – dodies pretī pavasarim!

Ļauj radošumam vaļu!

Iepazīsti savus talantus, atklāj jaunus hobijus un līdzdarbojies daudzveidīgās meistarklasēs, nometnēs un nodarbībās! Smelies patiesu prieku apgūtajās prasmēs un paša radītā skaistumā! Lai pavasaris uzzied radošumā!

Atklāj interesanto!

Ir tik aizraujoši uzzināt ko jaunu! Iepazīsti tūrisma uzņēmējus, viņu vērtīgos pieredzes stāstus, produktu ražošanas procesus un iespējams pat piedalies tajos pats! Atklāj vēstures noslēpumus un paraugies uz novadu pētnieka acīm! Valmieras novads nebeidz pārsteigt ar jauniem atklājumiem!

Iedvesmojies pasākumos!

Dziedi līdzi savām mīļākajām dziesmām, kusties līdzi deju ritmiem un ar degsmi atbalsti savu mīļāko sporta komandu sacensībās! Atrodi sev piemērotāko pasākumu un piedzīvo krāšņu emociju gammu!

Dodies gardēdības ceļojumā!

Gards ēdiens un spirdzinoši dzērieni priecē ne tikai vēderu, bet arī sirdi. Ļaujies iemīļoto vai jaunatklāto garšu ceļojumam Valmieras novada kafejnīcās un restorānos, kur par tavām garšas kārpiņām parūpēsies lieliski pavāri, savukārt par labsajūtu un omulības sajūtu laipni viesmīļi!

Valmiera

Skolēnu brīvlaikā, no otrdienas līdz sestdienai, būs atvērta arī Valmieras Jauniešu māja, piedāvājot gan dažādus tematiskus notikumus, piemēram, uzzināt vairāk par tehnoloģijām un inovācijām, gan mākslīgo intelektu, gan draudzīgā atmosfērā izaicinot cits citu galda spēlēs. Plašāka informācija šeit.

Savukārt 15. martā no plkst. 14.00 Valmieras Jaunatnes centrā “Vinda” ikviens aicināts paveikt labu darbu un pievienoties ierakumu sveču darbnīcai. Dāvāsim gaismu Ukrainai kopā!

Pavasara brīvlaiks ir laiks, lai kaldinātu savus nākotnes sapņus! 11. un 12. martā Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola aicina uz Atvērto durvju dienu, kad visiem interesentiem būs iespēja iepazīties tuvāk ar skolu, tās piedāvātajām izglītības programmām, pedagogiem, izglītojamiem un vidi. Reģistrācijas anketa pieejama šeit.

Rūjiena

No 11. līdz 15. martam Rūjienas Jauniešu centrā bērni un jaunieši vecumā no 10-17 gadiem aicināti piedalīties dažādās radošās aktivitātēs – papīra pārstrāde, kreklu/auduma maisiņu apgleznošana, krēslu apgleznošana, sportiskas aktivitātes un vēl daudz kas aizraujošs sagaida Radošās nedēļas dalībniekus. Pieteikšanās saite līdz 8. martam pieejama Rūjienas Jauniešu centra sociālo tīklu kontos (Instagram un Facebook). Plašāka informācija, zvanot pa tālr. 25450585 vai rakstot e-pastu daina.roze@valmierasnovads.lv.

Burtnieku pagasts

Skolēnu brīvlaikā, no 11. līdz 15. martam, no plkst. 10.00 līdz 13.00 Burtnieku Jauniešu centrā bērni un jaunieši aicināti pievienoties aktivitāšu ciklam “Mosties pavasarim!”. Dalībnieki varēs ne vien iemēģināt roku radošos darbos ar dekupāžu un filcēšanas elementiem, bet uzzināt arī par jauniešu iespējām, iesaistoties dažādos projektos, piedalīties orientēšanās spēlē un citās interesantās aktivitātēs. Plašāka informācija, zvanot pa tālruni 28602525.

Valmieras pagasts

No 11. līdz 14. martam no plkst. 9.00 līdz 17.00 Valmiermuižas stallī bērniem no 7 līdz 12 gadiem būs iespējams pievienoties radošām darbnīcām “Mīlam dabu un dzīvniekus”. Darbnīcu aktivitātes tiek plānotas tematiski par zirgu dzīves ikdienas un dabas bagātību izzināšanu un to saglabāšanu, kā arī aktīva, izzinoša un veselīga dzīvesveida popularizēšanu. Plašāka informācija šeit. Pieteikšanās līdz 8. martam, rakstot uz e-pastu izjades@valmiermuiza.lv. Piesakoties jānorāda bērna vārds, uzvārds, vecums, dzīves vieta, vecāku kontaktinformācija, tālrunis, e-pasts.

Uz tikšanos skolēnu pavasara brīvlaika piedzīvojumos Valmieras novadā!

Atgādinām, ka apmeklējums pie tūrisma uzņēmējiem jāpiesaka savlaicīgi. Pirms izvēlētā objekta apmeklējuma, aicinām pārliecināties par izvēlētā objekta pieejamību un darba laiku pavasara sezonā.  Plašāka informācija par tūrisma piedāvājumu Valmieras novadā atrodama vietnē visit.valmiera.lv, kā arī sazinoties pa tālruni 26332213, e-pastu tic@valmierasnovads.lv vai ierodoties klātienē Valmieras Tūrisma informācijas centrā, Bruņinieku ielā 1.  

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri