Valmieras Ziņas

Diennakts laikā Covid-19 skarto pašvaldību loks pieaudzis vēl par piecām (4)

Lasīšanas laiks: 2 min

Koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 gadījumi konstatēti jau 45 pašvaldībās, tostarp Aizputes, Saldus, Ādažu, Krāslavas un Alūksnes novados, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.

Līdz šim Covid-19 konstatēts kopumā 45 pašvaldībās – Jelgavas, Talsu, Tukuma, Iecavas, Ķeguma, Alojas, Mārupes, Rūjienas, Rēzeknes, Limbažu, Stopiņu, Sējas, Siguldas, Ogres, Carnikavas, Garkalnes, Cēsu, Smiltenes, Aizkraukles, Vecumnieku, Bauskas, Kocēnu, Ozolnieku, Olaines, Mērsraga, Ķekavas, Babītes, Salaspils, Krustpils, Grobiņas, Kuldīgas, Ventspils, Aizputes, Saldus, Ādažu, Krāslavas, Alūksnes un Engures novados, kā arī Liepājā, Rīgā, Jūrmalā, Jelgavā, Rēzeknē, Jēkabpilī, Daugavpilī.

Aizvadītajā diennaktī nedaudz pieaudzis ar Covid-19 inficēto skaits Liepājas un Ozolnieku novados, kur ar Covid-19 saslimuši vismaz seši cilvēki. Savukārt Jūrmalā inficējies ir vismaz 21 cilvēks. 

Visvairāk ar Covid-19 inficēto vēl joprojām ir Rīgā – 101 līdz 250, kam seko Jūrmala.

Jau ziņots, ka Covid-19 pēdējā diennaktī apstiprināta vēl 42 cilvēkiem, līdz ar to kopumā ar to valstī saslimuši 347 cilvēki.

Iepriekšējā diennaktī veikti 1057 izmeklējumi personām ar aizdomām par saslimšanu ar Covid-19, bet līdz šim kopumā Latvijā veikti 13 805 Covid-19 testi.

SPKC informēja, ka kopumā slimnīcās ar Covid-19 ārstējas 24 cilvēki, tomēr trīs no viņiem stacionēti ar smagu slimības gaitu.

SPKC Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs trešdien preses konferencē paziņoja, ka epidemiologiem vairs neizdodas iegūt informāciju par vairāku Covid-19 slimnieku inficēšanās gaitu, līdz ar to uzskatāms, ka Latvijā ir sākusies Covid-19 transmisija sabiedrībā.

Līdz šim Covid-19 pārsvarā tika atklāta gados jaunākiem cilvēkiem, un, pēc speciālistu teiktā, tas liecina par epidēmijas agrīnu stadiju. Kā iepriekš skaidroja Veselības ministrijas galvenais speciālists infektoloģijā Uga Dumpis, “vispirms slimo jaunie un kustīgie, kas pēc tam inficē vecākos, mājās sēdošos”.

Ņemot vērā minēto, Latvijas stratēģija Covid-19 apturēšanai pamatā būtu pastiprināti pievērst uzmanību gados jaunākajiem inficētajiem, kamēr viņi nav paspējuši inficēt seniorus, skaidroja Dumpis.

Jau ziņots, ka no 13.marta līdz 14.aprīlim Latvijā saistībā ar Covid-19 vīrusu izsludināta ārkārtējā situācija, šajā laikā nosakot virkni ierobežojošu pasākumu ar mērķi ierobežot vīrusa izplatību.

    Dīvaini, kāpēc nemin ka Valmiera, tāds arī ir vismaz viens, diemžēl, bet personīgi pazīstu.
    Pēc ka to skatās? Dekeretas dzīvesvietas? Tad jau forši, dzīvo un slimo Valmiera, bet tā kā pieraksts, piemēram, Daugavpils, nemaz statistika nerādās? Vai kā? Ļoti nepareiza statistika.

      Pērtiķene - 30.03.2020

      Sīkāk par to, kas Valmierā, var uzzināt?

    Maija - 30.03.2020

    Vai ir kāds izveseļojies no saslimušajiem?

    Nellija Lavruščuka - 30.03.2020

    Latvijā skatās tikai uz to ,kas notiek kaimiņvalstīs!!!Krieviju iztirzājuši krustāmšķērsām.Paspēja pat apvainot dezinformācijas sniegšanā!!!Par saviem slimajiem piem .Valmierā ne īpaši runāt grib.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Nāc mācīties par AUTOBUSA VADĪTĀJU un  nodrošini sev stabilu darbu! Aicina komandai pievienoties B vai C, C1 transportlīdzekļu vadītājus ar iespēju iegūt  D kategorijas vadītāja kvalifikāciju. APMĀCĪBU SĀKUMS: apmācību grupa no B uz D: š.g. 24. martā; apmācību grupa no C, C1 uz D: š.g. 13. martā. PRASĪBAS PRETENDENTIEM: vismaz 24 gadi vidējā vai profesionālā izglītība B, C vai C1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība vēlama pieredze, vadot B, C vai C1 kategorijas transportlīdzekli labas saskarsmes un komunikācijas prasmes APMĀCĪBU PROCESS UN FINANSIĀLĀ ATBALSTA APMĒRS: Mācoties no C uz D kategoriju: uzsākot sadarbību, tiks slēgts apmācību līgums; finansiālais  atbalsts: uzņēmums sedz 100% mācību maksu (~ EUR 1100), no kuras EUR 600 mums atmaksāsi viena gada laikā pēc tam, kad sāksi strādāt uzņēmumā; apmācību izmaksu pilnīgai dzēšanai, uzņēmumā nepārtraukti jānostrādā vismaz 2 gadi. Mācoties no B uz D kategoriju: uzsākot sadarbību, tiks slēgts apmācību līgums; jāveic pirmā iemaksa EUR 100; finansiālais  atbalsts: uzņēmums sedz atlikušo mācību maksu (~ EUR 2000), no kuras EUR 1200 mums atmaksāsi divu gadu laikā pēc tam, kad sāksi strādāt uzņēmumā; apmācību izmaksu pilnīgai dzēšanai, uzņēmumā nepārtraukti jānostrādā vismaz 2 kalendārie gadi. DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana ar autobusu saskaņā ar grafiku; kvalitatīva pasažieru apkalpošana; darbs ar kases aparātu; biļešu pārdošana pasažieriem. UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā; darbavietu Valmierā, Smiltenē, Valkā vai Rūjienā; darba samaksu mēnesī no 1700 līdz 2200 EUR (pirms nodokļu nomaksas); daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu; iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā; veselības apdrošināšanas polisi pēc viena nostrādāta gada; pilnas sociālās garantijas; apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas; profesionālu darba vidi. CV iesniegt: sūtot elektroniski info@vtu-valmiera.lv vai personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst. 09.00 līdz 16.00. INFORMĀCIJAI: T. 29231565 Ar pretendentiem, kurus aicināsim uz tikšanos, lai pārrunātu sadarbības iespējas, sazināsimies personīgi! Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 10 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-03-24 Kontaktpersona: CV ar norādi vakancei lūdzu sūtīt uz e-pastu info@vtu-valmiera.lv vai iesniegt personīgi

Mūsu partneri