Valmieras Ziņas

Dānijas vēstnieks atklāj dāņu riteņbraukšanas kultūrai veltītu izstādi “Labā pilsēta”

Piektdien, 12.oktobrī,  Ziemeļvalstu dienu ietvaros Dānijas vēstnieks Latvijā Hanss Brasks Vidzemes Augstskolā atklāja dāņu riteņbraukšanas kultūrai veltītu ceļojošo izstādi “Labā pilsēta”.

Uzrunājot klātesošos, stāvot uz viena no eksponātiem, Kopenhāgenas hipiju rajonam raksturīgā trīsriteņu velosipēda, Dānijas vēstnieks teica: “Esmu dzirdējis, ka Valmierā arī ir visai attīstīta velokultūra. Šī izstāde nav, lai jūs mācītu. Taču, apskatoties šīs planšetes, varbūt jums radīsies kāda ideja, ko varētu ieviest arī jūsu pilsētā.”

Dānijas Velosipēdu inovāciju laboratorijas veidotā izstāde iepazīstina ar Dānijas velokultūras vēsturi un tradīcijām. Izstāde tulkota latviešu valodā, un tā stāsta par ieguvumiem, ko riteņbraukšana sniedz sabiedrības ērtībām, labsajūtai un veselībai, samazinot negatīvu ietekmi uz klimata izmaiņām, piesārņojumu un citiem vides aspektiem.

Izstādi rīko Dānijas vēstniecība Latvijā un Dānijas Kultūras institūts Latvijā, Igaunijā un Lietuvā. Tā būs apskatāma Vidzemes Augstskolā, Tērbatas ielā 10 līdz 31.oktobrim.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “BEST WOOD Europa” aicina darbā apkures/ katlu KURINĀTĀJU. Darba apraksts: Apkures iekārtu apkalpošana, kurināšana. Sekot apkures iekārtu kontroles aparatūras rādītājiem saskaņā ar katlu ekspluatācijas noteikumiem un instrukcijām. Sekot apkures iekārtu armatūru, cirkulācijas sūkņu, dūmsūkņa, skursteņa un dūmvadu tehniskajam stāvoklim un to drošai ekspluatācijai. Veikt apkures iekārtu uzturēšanu pastāvīgā darba kārtībā. Fiksēt uzskaites datus reģistrācijas žurnālos. Prasības kandidātiem: Augsta atbildības sajūta. Apkures krāšņu/ katlu kurinātāja sertifikāts/operatora apliecība. Pieredze profesijā. Uzņēmums piedāvā: Stabilu darba vietu. Konkurētspējīgu atalgojumu. Daļēji apmaksātas pusdienas. Apmaksātus ceļa izdevumus no Valmieras. Ražotnes atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļu pagasts, Beverīnas novads, LV-4245. Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks. Darba laika veids: maiņu darbs. Alga: EUR 4,25 bruto stundā (papildus piemaksas par apzinīgi veiktu darbu). Pieteikšanās: sūtīt CV norādi “Kurinātājs_Brenguļi” uz e-pastu bwe@bwe.lv līdz 2019.gada 27.decembrim. Tālrunis papildu informācijai: 24966076. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: APKURES /KRĀŠŅU KURINĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Zālītes, Brenguļu pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-27 Kontaktpersona: CV ar profesijas norādi sūtīt uz e-pasta adresi bwe@bwe.lv, t. 24966076.

Mūsu partneri