Valmieras Ziņas

Dambretistiem 2.vieta Latvijas Skolēnu sporta spēlēs 100 lauciņu dambretē

Latvijas Skolēnu sporta spēlēs 100 lauciņu dambretē tika izspēlētas individuālās sacensības un pēc to rezultātiem aprēķināts komandu vērtējums.

U10 grupā komandām 2.vietu izcīnīja Valmieras izlase – Marta Vaļģe, Denija Kemze, Elizabete Lintere, Laimiņš Mastiņš, Pēteris Kripans, Miks Marks Miķelsons, Markuss Šteinbergs, Edgars Balodis, Rems Jākobsons, Oskars Vecelis, Elans Eglītis, Edvards Tiščenko, Svens Gustavs Vilks, Markuss Strazdiņš-Stradiņš, Toms Paulis Kavīte.

U13 grupā Valmieras nepilnai komandai vietu nepiešķīra, jo daži dalībnieki slimības dēļ neieradās.

U16 grupā komandām 4.vietu izcīnīja Valmieras izlase – Beāte Bitte, Grieta Laizāne, Rainers Gabalis, Valters Bitte.

Individuālajā vērtējumā 7 Valmieras komandas sportisti iekļuva starp Latvijas desmit stiprākajiem spēlētājiem. U10 grupā 1.vieta Laimiņam Mastiņam, 2.vieta Pēterim Kripanam, 6.vieta Martai Vaļģei (visi no Valmieras Viestura vidusskolas), 6.vieta Mikam Markam Miķelsonam (Rencēnu pamatskola), 7.vieta Markusam Šteinbergam (Valmieras Pārgaujas sākumskola). U16 grupā 4.vieta Beātei Bittei (Valmieras Viestura vidusskola) un 5.vieta Grietai Laizānei (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija).

Vairāk informācija www.prataspeles.1w.lv un www.dambrete.lv

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties finanšu direktoru/i. Darba apraksts: Nodrošināt uzņēmuma finanšu politikas un stratēģijas izstrādi ar mērķi uzlabot finanšu vadības un kontroles sistēmu Izstrādāt, standartizēt un organizēt atskaišu sistēmu Vadīt un organizēt budžeta plānošanu, pārskatīšanu, kontrolēt tā izpildi, ienākumu un izdevumu prognožu sastādīšana, gatavot priekšlikumus rīcības plānam budžeta neizpildes gadījumā. Plānot un organizēt finanšu līdzekļu plūsmu, pārraudzīt krājumu atlikumus un pieņemt citus ar finanšu plānošanu saistītus lēmumus Realizēt debitoru norēķinu kontroli Nodrošināt uzņēmuma kredītsaistību kontroli Nodrošināt investīciju programmu izstrādi un izpildi, uzņēmuma rezervju un uzkrājuma fondu plānošanu Plānot finanšu uzskaites un aprites procesus un procedūras Gatavot informāciju un dokumentus vadības sapulcēm Prasības kandidātiem: Augstākā izglītība ekonomikā, grāmatvedībā vai finansēs Vismaz 3 gadu pieredze finanšu nodaļas vadītāja/finanšu direktora amatā Labas grāmatvedības zināšanas un pieredze vadības atskaišu, budžeta un naudas plūsmas sastādīšanā Teicamas latviešu, krievu valodas zināšanas Teicamas MS Excel zināšanas Stratēģiskā un biznesa domāšana Uzņēmums piedāvā: Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Finanšu direktors” uz e-pastu personals@bazalts.lv . Profesija: FINANŠU DIREKTORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-20 Kontaktpersona: Sūtīt CV ar amata norādi uz personals@bazalts.lv .

Mūsu partneri