Valmieras Ziņas

D vitamīna līmeņa noteikšana februārī – tikai 6 eiro!

Ņemot vērā iedzīvotāju interesi un uzlabojot izmeklējuma pieejamību, Vidzemes slimnīcas laboratorijā D vitamīna līmeņa noteikšanai februārī cena pazemināta līdz 6,00 eiro.

Asins analīzes D vitamīna līmeņa noteikšanai pieņem Vidzemes slimnīcas laboratorijas analīžu nodošanas kabinetā 1. stāvā, 182. kab. darbdienās plkst. 7.30-15.30 un Konsultatīvajā kabinetā Bastionā, 101. kab., darbdienās plkst. 8.00-12.00, sestdienās plkst. 8.00-11.00; poliklīnikā Valkā, Steidzamās medicīniskās palīdzības punktā darbdienās plkst. 8.00-12.00 un Mazsalacas slimnīcā, Procedūru kabinetā, trešdienās, plkst. 8.00-13.00.

Kā skaidro Vidzemes slimnīcas laboratorijas vadītāja Sandra Mikuļinoka, pētījumos par D vitamīna līmeni Latvijas iedzīvotājiem atzīts, ka tā nepietiekamība un deficīts ir izplatīts neatkarīgi no vecuma, dzimuma un gadalaika. Pazemināts D vitamīna līmenis iespaido kaulu sistēmu, veicinot osteoporozes un rahīta attīstību. Tāpat tas rosina paaugstināta asinsspiediena, depresijas, multiplās sklerozes, reimatoīdā artrīta, augšējo elpceļu infekciju, cukura diabēta, sirds un asinsvadu slimību attīstību, kā arī dažu ļaundabīgo audzēju rašanās risku. Šos atzinumus apstiprina Vidzemes slimnīcas stacionāra pacientiem pērngad veikto D vitamīna līmeņa analīžu rezultāti: 36 % stacionāra pacientu (lielākā daļa no tiem ārstējās neiroloģijas nodaļā) D vitamīna līmenis bija kritiski zems, bet normai atbilda tikai 17 % stacionāra pacientu D vitamīna līmenis.

Savukārt D vitamīna līmeņa normai atbilda 34 % visu ambulatoro pacientu asinis, bet vidēji 14 % pacientu uzrādīts būtisks D vitamīna deficīts. Nopietns signāls vecākiem – 16 % bērnu D vitamīna līmenis bijis kritiski zems, bet ļoti nepietiekams – katram trešajam bērnam.

Ko darīt, ja analīzes uzrāda D vitamīna nepietiekamību? Jāgriežas pie ģimenes ārsta, kurš pēc analīžu rezultātu izvērtēšanas ieteiks papildu uzņemamā D vitamīna daudzumu, un pēc 3 mēnešiem izmeklējums jāveic atkārtoti.

SIA EASTCON AG LV Starptautisks uzņēmums ar 23 darba gadu pieredzi Latvijā Aicinām darbā KLIENTU – PĀRDOŠANAS KONSULTANTUS TU BŪSI LIELISKS KOMANDAS BIEDRS – -) ja komunikācija ar cilvēkiem Tev dod prieku; -) ja smaids un optimisms ir Tava vizītkarte; -) ja mācīties no profesionāliem pārdevējiem – konsultantiem un dalīties ar savu skatījumu Tev būtu interesanti; -) ja Tev ir „B „kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto. MĒS PIEDĀVĀJAM : -) elastīgu darba grafiku ( arī darbdienu vakaros ); -) pievilcīgu atalgojumu ar bonusiem no pārdošanas rezultātiem no 700 līdz 3000 eiro bruto; -) iespēju strādāt savā reģionā; -) kvalitatīvu bezmaksas apmācību un atbalstu ikdienas darbā; -) vissvarīgākais – piedāvājam labu noskaņojumu un priecīgu kolektīvu, motivējošu kolēģi – vadītāju. DARBA PIENĀKUMI : -) iepazīstināt klientus ar produktu; -) izskaidrot produkta darbības principus un atbildēt uz klientu jautājumiem; -) izzināt klientu vajadzības, konsultēt un piedāvāt risinājumu; -) mācīties un augt kopā ar komandu. ( klientu meklēšana darba pienākumos neietilpst ) Gaidām CV un pavadvēstuli uz e-pastu : elita.juska@eastcon.lv līdz 01.03.2019.g. Pavadvēstulē, lūdzu, norādi : Kādus rezultātus savā dzīvē esi sasniedzis ( nav svarīgi, kādā jomā ).Ar ko esi lepojies un ar kādām metodēm panāc rezultātu ikdienas darbībā. Lūdzu, uzraksti savus plānus karjerā tuvākajam gadam. Gaidīsim izsmeļošu un konkrētu pieteikumu no Tevis jau šodien. Profesija: KLIENTU /PĀRDOŠANAS KONSULTANTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, un tās apkārtne Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-03-01 Kontaktpersona: CV un motivācijas vēstuli ar norādi sūtīt uz elita.juska@eastcon.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri