Valmieras Ziņas

CSDD šogad 45 eksāmenu mašīnas aizstās ar “KIA Ceed”

Lasīšanas laiks: 2 min

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) šogad nomainīs 45 braukšanas eksāmenu mašīnas uz “KIA Ceed”, aģentūrai LETA apstiprināja CSDD pārstāvji.

Direkcijā norādīja, ka atbilstoši publiskajā iepirkumā noslēgtajam līgumam “KIA Ceed” automašīnas tiks piegādātās marta sākumā, tās pakāpeniski iekļaujot eksaminācijas procesos visā Latvijā.

Tostarp CSDD Rīgas klientu apkalpošanas centrā tiks nomainītas 23 eksāmenu automašīnas, Valmierā, Daugavpilī un Jelgavā – pa četrām, Jēkabpilī un Liepājā – trīs, bet Gulbenē un arī Rēzeknē – divas.

Komentējot automašīnu iegādes izmaksas, CSDD uzsvēra, ka direkcija neiegādājās transportlīdzekļus, bet gan iepirkuma rezultātā iegādājas pilna servisa nomas pakalpojumu uz turpmākajiem pieciem gadiem.

Iepirkumā CSDD iegādājas saimnieciski izdevīgāko pilna servisa nomas pakalpojumu uz pieciem gadiem, kas ietver pilnu transportlīdzekļa uzturēšanu, tostarp apdrošināšanu, nodokļus, servisa izmaksas, tehnisko apskati un arī aprīkojumu, kas nepieciešams eksaminācijas procesa nodrošināšanai, norādīja direkcijā.

Tāpat CSDD atzīmēja, ka, beidzoties pilna servisa nomas līguma termiņam, transportlīdzekļus nodod atpakaļ piegādātājam, un direkcija veic jaunu publisko iepirkumu.

Patlaban CSDD braukšanas eksāmenu nodrošināšanai izmanto “Volkswagen”, “Škoda” un “Audi” markas transportlīdzekļus. No marta daļu no šīm automašīnām nomainīs ar “KIA Ceed”.

CSDD atgādināja, ka attiecīgajā iepirkumā par pilna servisa nomu tika iesniegti četri pretendentu piedāvājumi un “KIA Ceed” bija viens no transportlīdzekļiem, ko piedāvāja pretendents, kura piedāvājums saņēma augstāko punktu summu, un to atzina par uzvarētāju iepirkumā.

Informācija Elektronisko iepirkumu sistēmā (EIS) liecina, ka CSDD konkursā par uzvarētāju atzīta SIA “Autolux Latvia”, kuras piedāvātā līgumcena bija 1,308 miljoni eiro. Iepirkumā paredzēta 56 jaunu “M1” kategorijas transportlīdzekļu pilna servisa noma, tostarp 45 jaunu transportlīdzekļu vadīšanas eksāmenu pieņemšanai pielāgotu transportlīdzekļu pilna servisa noma.

Kompānija “Autolux Latvia” reģistrēta 2018.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2800 eiro. Uzņēmums 2022.gadā strādāja ar 8,421 miljona eiro apgrozījumu un 1,05 miljonu eiro peļņu. Kompānijas īpašnieks ir Lietuvas “AutoLux”, liecina informācija “Firmas.lv”.

CSDD ir valsts akciju sabiedrība. Direkcija reģistrē transporta līdzekļus Latvijā, izsniedz vadītāju apliecības, veic automašīnu tehnisko apskati un sniedz citus pakalpojumus. Direkcijas kapitāldaļu turētājs ir Satiksmes ministrija.

SIA “LEGROLATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums aicina darbā “Laboratorijas vadītāju” (1223 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieraspagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu laboratorijā, kontrolēt ražotāsprodukcijas kvalitāti ,ienākošās kūdras kvalitāti, gatavās produkcijaskvalitāti, veikt attiecīgās analīzes un pārbaudes . Uzturēt tehniskā kartībā laboratorijasiekārtas. Darba laiks 8.oo – 17.oo. Pēc nepieciešamības pagarināts vai maiņudarba laiks. Prasības: Atbilstoša izglītība, zināšanas par laboratorijas procesiem un iekārtām.Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā.  Valodas zināšanas – obligāti latviešuun angļu. B kategorijas autovadītāja apliecība, savs transports.  Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā,pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties,apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitāteslīmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīguskolēģus.  Apmācību jaunajā amatā. Darba alga 1500 EUR bruto.  Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika. CV sūtīt uz info@seda.lv, ar norādi “Laboratorijasvadītājs”. Konfidencialitāti garantējam.Jautājumu gadījumā zvanīt 22498474 Profesija: LABORATORIJAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1200 EUR līdz 1600 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Mūsu partneri