Valmieras Ziņas

Cik lampas nepieciešamas dzīvojamā istabā ?

Lasīšanas laiks: 3 min

Patiesībā uz šo jautājumu sniegt vienkāršu atbildi nav iespējams, jo – cik dažādi ir cilvēki, tik arī viņu mājokļi, vajadzības, paradumi un tas, ko viņi plāno dzīvojamā zonā darīt. Visdažādāko veidu lampas, lustras, LED gaismiņas, sveces – mūsdienās ir iespējas izveidot optimālu apgaismojumu jebkurai gaumei.

Veiksmīgi izplānotam apgaismojumam kopējās mājas sajūtas radīšanā ir pat lielāka nozīme, nekā mēbelēm, tāpēc galvenais ieteikums – pieiet tam pietiekoši nopietni, un kopā dizaineri un būvniekiem izplānot jau savlaicīgi. Citādi var gadīties, kad kādu lielisku “fikso ideju” tehniski vairs nav iespējams realizēt.

Griestu lampas viesistabai – gaismai, atmosfērai, dizainam

Domājot par dzīvojamās istabas apgaismojumu, pirmais jautājums, ko būtu sev jāudod, ir – cik ilgu laiku plānoju tur pavadīt un – kādās nodarbēs ?

Dzīvojamā istabā nepieciešams gan vispārējais, gan vietējais apgaismojums. Pareizi to izplānojot, ar apgaismes režīma maiņu būs iespējams mainīt arī telpas atmosfēru.

Vispārējā apgaismojuma funkciju telpā veic griestu lampas – lustras vai plafoni. Neskatoties uz to, ka mūsdienu veikalu piedāvājums ir ļoti plašs un daudzveidīgs, griestu lustras joprojām ir populārākā pircēju izvēle. Taču, jums svarīga šķiet iespēja mainīt gaismas plūsmas virzienu un telpas noskaņu, varbūt der apsvērt plafona izvēli.

Izvēloties lampas, neapšaubāmi tiks ņemts vērā kopējais dzīvokļa interjera stils. Piemēram, greznas lustras istabai piešķirs svinīgu, bagātīgu un romantisku noskaņu. Ja esat vairāk minimālisma piekritēji, tās var izmantot par centrālo vai vienīgo spilgto akcentu telpā. Savukārt dabiskuma un lauku stila romantikas cienītāji noteikti novērtēs pītās lampas.

Katrai telpas zonai – savs apgaismojuma veids

Foto: unsplash.com/Francesca Tosolini

Ja dzīvojamā istabā paredzēta zona ģimenes kopīgām ēdienreizēm un viesu uzņemšanai, virs ēdamgalda ieteicams izvietot piekaramās lampas.

Ja esat iecerējuši vakarus pavadīt grāmatas omulīgajā sabiedrībā, arī tam būtu jāizveido atbilstoša zona, kuras apgaismošanai vislabāk noderēs galda lampa vai stāvlampa.

Pie dzīvojamās zonas aktivitātēm visdrīzāk piederēs arī televizora skatīšanās. Lai gan daudzi apgalvo, ka televizoru vislabprātāk skatās tumsā, īsti pareizi tas nav. Apgaismojums ir nepieciešams – maigs un neuzkrītošs, tāds, kas nekrīt tieši ekrānā un netraucē skatīties pārraides. Šeit labs risinājums būtu sienā iebūvētās lampiņas. Ja istabā ir kamīns, tam blakus labi izskatīsies sienas lampas no bronzas.

Interneta veikalā 1a.lv ir pieejams plašs visdažādāko gasimas ķermeņu piedāvājums visām gaumēm – ne tikai dzīvojamai zonai, bet arī – lampas guļamistabai, virtuvei, vannas istabai, bērnistabai un citām vajadzībām. Ienāciet un apskatiet!

 

Aktuālais jautājums

Vai jums traucē mācību transporta līdzekļu pārvietošanās Valmieras ielās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA EASTCON AG LV Starptautisks uzņēmums ar 40 darba gadu pieredzi aicina pievienoties LATVIJAS komandai KLIENTU KONSULTANTU  * ja esi pozitīvs, aktīvs, komunikabls;  * ja novērtē iespēju, kad PATS vari sastādīt savu darba grafiku; MĒS PIEDĀVĀJAM: pievilcīgu atalgojumu ar bonusiem no pārdošanas rezultātiem no 1000 līdz 3000 un vairāk eiro bruto mēnesī; bezmaksas apmācību pirms darba uzsākšanas (nav nepieciešama iepriekšēja pieredze, visu iemācīsim); pilnu darba slodzi; līdzfinansētu veselības apdrošināšanu saskaņā ar uzņēmuma politiku; atbalstu ikdienas darbā, draudzīgu kolektīvu un motivējošu kolēģi – vadītāju. DARBA PIENĀKUMI: iepazīstināt klientus ar produktu; izskaidrot produkta darbības principus un atbildēt uz klientu jautājumiem; izzināt klientu vajadzības, konsultēt un piedāvāt risinājumu; (klientu meklēšana darba pienākumos neietilpst). Gaidām CV un pavadvēstuli uz e-pastu elita.juska@eastcon.lv līdz 20.09.2022. Paldies par atsaucību ! Profesija: PĀRDEVĒJS KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-10-10 Kontaktpersona: Gaidām CV un pavadvēstuli uz e-pastu: elita.juska@eastcon.lv

 MERKURITA LV SIA reģ.nr.40003907193 Tēraudlietuves iela 22, Rīga, LV-1026 Uzņēmums un preču zīme MERKURITA tika izveidota 2003. gadā. Jau vairāk kā 15 gadus MERKURITA veiksmīgi darbojas Baltijas valstīs. Mūs, MERKURITA LV komandu, apvieno vēlme ar savu ikdienas darbību Latvijas iedzīvotājiem piedāvāt un atklāt to, ka patiesībā IR LIETAS, kas rūpējās par mums ik dienu un, kas īpaši svarīgi, ik nakti – produkcija, kas labvēlīgi ietekmē veselību un dzīves kvalitāti: augstvērtīgi vilnas izstrādājumi un magnētiskā lauka terapijas produkti. Sakarā ar uzņēmuma paplašināšanos "MERKURITA LV" aicina darbā TIRDZNIECĪBAS KONSULTANTUS/-ES VIDZEMES REĢIONĀ (Valmiera, Cēsis, Limbaži)! Darba pienākumi: • Izstrādājumu prezentēšana un komunikācija ar uzņēmuma klientiem • Līgumu sastādīšana un preces piegāde Prasības kandidātiem: • Labas komunikācijas spējas • Vidējā vai augstākā izglītība • Labprāt savā komandā aicinām arī cilvēkus ar dzīves pieredzi • „B” kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto Mēs piedāvājam: • Kvalitatīvas profesionālās apmācības • Sakārtotu un labi organizētu darbu • Augstu atalgojumu • Visas sociālās garantijas un papildus bonusus CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "Konsultants" lūdzam sūtīt uz epastu: info@merkurita.lv līdz šī gada 3. oktobrim. Uzziņas pa tālruni: 27007977 Darba laiks Pilna slodze Darba alga no 1000 EUR līdz 3000 EUR (bruto) Darba vieta Vidzemes pilsētās Profesija: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov., Vidzeme Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-10-03 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likme). Ja Tev ir vēlme: • veikt bērnu aprūpi ikdienā; • sadarboties ar grupas skolotājām, sniegt atbalstu bērniem mācību jomu apguvē; • veidot bērnos kulturālas uzvedības un higiēnas iemaņas; • rūpēties par bērnu dienas režīma ievērošanu; • nodrošināt telpu, inventāra tīrību un kārtību; un ja Tev ir: • vismaz vidējā izglītība (vēlams auklītes sertifikāts vai praktiskā pieredze darbā ar bērniem); • valsts valodas zināšanas C līmeņa 1.pakāpe; • kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; prasme plānot un organizēt savu darbu; mēs piedāvājam: • atalgojumu EUR 585 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2022.gada 7.oktobrim personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai: 64231434. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-10-07 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri