Valmieras Ziņas

Ceturtais Ziedotāju aplis Valmierā piesaistījis vairāk nekā 2100 eiro diviem brīnišķīgiem projektiem. Aicinām turpināt atbalstīt līdz 12. martam!

Ceturtdien, 25. februārī, tika aizvadīts ceturtais Ziedotāju aplis, kuru rīkoja Valmieras novada fonds, ziedojumos saņemot vairāk nekā 2000 eiro lielu naudas summu. Ideju autoru vārdā fonds saka lielu paldies visiem ziedotājiem par savāktajiem līdzekļiem ideju īstenošanai, lai biedrība “Aktīva dzīvesveida klubs “Savējais”” varētu izveidot disku golfa parku Pauku priedēs un projekta “Šodien stundas notiek attālināti” vadītājs Jānis Lārmanis varētu dot otro elpu lietotai datortehnikai, nodrošināt ar datortehniku skolēnus Valmierā un tās apkārtnē, kuriem tas nepieciešams mācību procesa nodrošināšanai.

Ziedotāju aplis Valmierā notika ceturto reizi un pirmo reizi tiešsaistē, ZOOM platformā, neformālā un draudzīgā atmosfērā, pulcējot cilvēkus, kuri bija gatavi uzklausīt idejas sporta un sociālajā jomā un ziedot, ja ideja šķita uzrunājoša. Katrs projekta autors bija sagatavojis prezentāciju par savu projektu un atbildēja uz atbalstītāju jautājumiem. Tieši tāpat kā klātienē, arī šoreiz pasākums turpinājās ar ziedošanas solījumu sesiju, kur draudzīgā un pozitīvā gaisotnē ziedotāji cits citu izaicināja, ziedojot summas, sākot no pieciem līdz pat 500 eiro.

Ziedotāju aplis ir ziedošanas un naudas solīšanas pasākums, kur satiekas sabiedrisku ideju autori ar cilvēkiem, kuri vēlas Valmierā un tās apkaimes attīstībā ieguldīt finanses un citus resursus.

Pateicoties atbalstītājiem un savāktajiem līdzekļiem, biedrība “Aktīva dzīvesveida klubs “Savējais”” un projekta “Šodien stundas notiek attālināti” autori var uzsākt iecerēto un tuvoties mērķim.

Projektu īstenošanai vēl nepieciešami aptuveni 4000 EUR labiekārtošanas darbu veikšanai disku golfa parka izveidei.  No saziedoto līdzekļu un lietoto datoru apjoma atkarīgs, cik skolēniem varēsim nodrošināt datortehniku.

Par lietoto datoru ziedošanu un piegādi lūdzam sazināties ar projektu autoru Jāni Lārmani pa tālruni: 28624970.

Ja vēlaties atbalstīt projektu:

  • “Disku golfa parks Pauku priedes”, ziedojuma mērķī lūgums norādīt “Ziedojums projektam Pauku priedes”;
  • “Šodien stundas notiek attālināti” atbalstam ziedojuma mērķī lūgums norādīt “Ziedojums projektam Datori skolēniem”.

Valmieras novada fonds uzņemas atbalstīto iniciatīvu uzraudzīšanu.

Ziedojumus minētajiem projektiem pieņemam līdz 12. martam.

Konti LV69UNLA0050006798630 SEB banka

LV09HABA0551022993220, Swedbank

Paldies SIA Valmiermuižas alus, SIA Vīnkalu picērija Valmierā par sagādātajām dāvanām mūsu dalībniekiem un projektu vadītājiem.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA “Valmieras ūdens” Reģ. Nr. 44103033608 aicina darbā (uz nenoteiktu laiku) santehniķi Prasības: vidējā profesionālā izglītība (ISCED 3.kvalifikācijas līmenis), arodizglītība; vismaz divu gadu pieredze līdzīgā specialitātē; valsts valodas zināšanas; ”B” kategorijas autovadītāja apliecība (vēlama “C” autovadītāja un motorzāģa un krūmzāģa operatora apliecības); komunikācijas spējas strādājot ar klientiem. Darba pienākumi: veikt visa veida darbus, kas saistīti ar iekšējo siltumapgādes sistēmu apkopi, remontu un izbūvi; veikt siltumtrašu montāžas un remonta darbus; vadīt un apkalpot uzticēto tehniku. Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā; konkurētspējīgu atalgojumu (bruto 1105 - 1164 EUR/mēn.); sociālās garantijas; veselības apdrošināšanu; izaugsmes iespējas. Darba vieta: Valmierā. Pieteikumus gaidīsim līdz 2021.gada 30.aprīlim. CV sūtīt: uz e-pastu - valmieras.udens@valmierasudens.lv vai uz adresi - Rūpniecības iela 50, Valmiera, LV-4201. Par rezultātiem tiks informēti tikai tie kandidāti, kuri tiks aicināti uz darba intervijām. Profesija: SANTEHNIĶIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 50, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-04-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz valmieras.udens@valmierasudens.lv vai uz adresi-Rūpniecības iela 50, Valmiera. Izglītības līmenis: Arodizglītība

AS "Smiltenes piens" - viens no Latvijas vadošajiem piena produktu pārstrādes uzņēmumiem ar 100 gadu uzkrāto un apgūto pieredzi šajā nozarē, aicina darbā LABORANTU Mūrnieku ielā 2, Smiltenē. TU IEGŪSI: • Atbildīgu darbu un vērtīgu pieredzi stabilā un atpazīstamā uzņēmumā; • Stabilu darbu ilgtermiņā; • Konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 1000 EUR (bruto) un sociālās garantijas; • Darba apģērbu; • Apmācības un pieredzējušu kolēģu atbalstu uzsākot darbu, profesionālās attīstības iespējas; • Draudzīgus un uz sadarbību vērstu kolēģus un atsaucīgus vadītājus; • Veselības apdrošināšanu pēc viena nostrādāta gada; • “Labumu grozu”- kopīgus darba pasākumus, pabalstus, dāvanas, produkcijas iegādi par draudzīgāku cenu u.c.; ŠAJĀ AMATĀ TEV NODERĒS: • Iepriekšējā pieredze laboratorijā, ražošanā vai kvalitātē tiks uzskatīta par priekšrocību, taču, ja tādas nav – apmācīsim darba vietā; • Vēlama vidējā vispārējā vai vidējā profesionālā izglītība (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Vēlme profesionāli attīstīties un papildināt savas zināšanas; • Labas iemaņas darbā ar mūsdienīgām tehnoloģijām; • Precizitāte, godīgums un augsta atbildības sajūta, pildot darba pienākumus; • Komunikabilitāte un prasme strādāt komandā un individuāli; • Noturība pret stresu un koncentrēšanās spējas; • Derīga izziņa par veselības stāvokli Nr.27/u; MĒS TEV UZTICĒSIM: • Precīza ienākošā piena, vājpiena, sūkalu testēšanas veikšana un to nemainīgas kvalitātes kontrole; • Veikt ražojamās produkcijas tehnoloģisko rādītāju noteikšanu ražošanas procesu laikā; • Iegūto analīžu datu apstrāde un to uzskaite, reģistrēšana; • Dokumentēt testēšanas, kontroles, mērījumu, pārbaužu rezultātus; • Laboratorijas iekārtu uzturēšana un kalibrēšana; Ja vēlies pieteikties uz šo amatu, sūti savu CV ar norādi “Laborants” uz e-pastu: birojs@smiltenespiens.lv, info pa tel. 29335069 Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Vairāk par uzņēmumu varat uzzināt www.smiltenespiens.lv Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir AS „Smiltenes piens”, reģistrācijas numurs 43903002031, juridiskā adrese Mūrnieku iela 2, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.

Mūsu partneri