Valmieras Ziņas

Burtnieku novadā īstenos 15 vides labiekārtošanas iniciatīvas

Burtnieku novada pašvaldības organizētajā “Vides attīstības projektu konkursā 2020” tika saņemti 18 projektu pieteikumi, no kuriem finansējums piešķirts 15. Jau sesto gadu projektu konkursa mērķis ir veicināt Burtnieku novada publiskās teritorijas sakoptību un drošību, dažādojot iespējas saturīgai un kvalitatīvai brīvā laika pavadīšanai publiskajā ārtelpā. Projektu īstenošanai piešķirts finansējums 7045,46 eiro apmērā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Burtnieku novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Edīte Stērste.

Šī gada projekti tiks īstenoti Valmieras, Ēveles, Burtnieku un Matīšu pagastos. Biedrība “Esi aktīvs ziemā un vasarā” ap atpūtas kompleksā AVOTI esošo publisko skeitparku – slidotavu veidos dekoratīvo stādu dzīvžogu. SIA “Saimniecība 24” pie daudzdzīvokļu mājas Ozolu ielā 2, Valmiermuižā uzstādīs jaunu fizisko aktivitāšu un rotaļu iekārtu bērniem, kā arī demontēs vecās metāla šūpoles. Biedrība “BMX muzejs” izgatavos un uzstādīs informatīvo stendu pie BMX muzeja, kā arī ierīkos dekoratīvos apstādījumus. Dārzkopības kooperatīvā sabiedrība “Ziedonis” sakārtos kooperatīva koplietošanas teritoriju un uzstādīs tajā nojumi. Biedrība “Golfa un tenisa klubs AVOTI” pie tenisa kortiem veidos mežvīteņu dzīvžogu.

Ēveles pagasta pensionāru biedrība “Kadiķis”, par godu Ēveles baznīcas 200 gadu jubilejai, pie baznīcas atjaunos esošo celiņu segumu, atjaunos vecos solus un uzstādīs pāris jaunus, kā arī plānots atjaunot puķu dobes. Biedrības “Ozolgatves” un “Zilgmes” labiekārtos daudzdzīvokļu māju pagalmu Ēvelē, uzstādot papildus fizisko aktivitāšu un rotaļu iekārtas bērniem, atjaunojot smilšu kasti un uzstādot masīvkoka solus.

Burtnieku evaņģēliski luteriskā draudze un biedrība “Burtnieku ezerkrasts” labiekārtos teritoriju ap Burtnieku baznīcu un mācītājmuižu, izbūvējot žogu ap bērnu rotaļu laukumu un stādot dekoratīvos košumkrūmus. Biedrība “Kalndzirnavas” ierīkos skatu vietu un informatīvo stendu pie Burtnieku pagastā esošajām senajām vējdzirnavām, no kurām paveras unikāla ainava uz Burtnieku ezeru.

Matīšu svētā Mateja evaņģēliski luteriskā draudze sakops teritoriju pie Matīšu kapu kapličas – izraksts veco dzīvžogu, iestādīs mūžzaļos augus, ierīkos puķu podus sezonālajiem ziediem. Pie kapsētas un baznīcas esošajiem ziņojumu dēļiem tiks uzstādītas informatīvās plāksnes, kā arī pie šosejas P16 “Valmiera-Mazsalaca” tiks uzstādītas norādes uz LKOK piemiņas stēlu un uz A.Grīna piemiņas akmeni. Biedrība “Matīšu attīstība” iegādāsies un uzstādīs LED lampiņu virtenes, lai diennakts tumšajā laikā izgaismotu ceļu uz Kociņparka estrādi. SIA “Pučurgas muižas dārzi” sakops teritoriju ap Pučurgas dižakmeni, kas ir viens no lielākajiem mūsu pusē. Biedrība “Burtnieku makšķerēšanas un tūrisma skola” pie Burtnieku ezera Matīšu kanāla uzstādīs galdus ar soliem ērtākai atpūtai.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu bistro pakalpojuma darbiniekam (-cei) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”, Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze apkalpošanas jomā; prasme sadarboties ar klientiem; godīgums un atbildības sajūta; pozitīva attieksme pret darbu; spēja strādāt komandā un maiņu darbā; Valsts valodas zināšanas, vēlams krievu un angļu valodas zināšanas sarunu valodas līmenī. Galvenie darba pienākumi: ēdienu un dzērienu pasniegšana; raksturot ēdienus un dzērienus ēdienkartē, ieinteresēt klientus, sniedzot informāciju par produkciju; pircēju apkalpošana pie kases; strādāt ar tehnoloģisko aprīkojumu (kafijas automāts u.c.); sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Darba alga no EUR 750-850 (bruto) Sīkāka informācija pa telefonu 26167218. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi – BISTRO PAKALPOJUMA DARBINIEKS VALMIERĀ. Profesija: BISTRO PAKALPOJUMU DARBINIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-28 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas, pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu Remontstrādnieks ar atrašanās vietu Valmierā. Galvenie darba pienākumi: veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: inženierkomunikāciju apsaimniekošana; ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; tttelpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimeri; citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības kandidātiem: pieredze saimniecisko darbu veikšanā; zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; spēja strādāt patstāvīgi un komandā. “B” kategorijas autovadītāja apliecība; precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: interesantu darbu stabilā uzņēmumā; mūsdienīgu darba vidi; darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga pārbaude laikā (3 mēn.) 5,50 EUR/h (bruto). Pēc pārbaudes laika 6,00EUR/h (bruto). CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi – REMONTSRĀDNIEKS Valmierā. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-28 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri