Valmieras Ziņas

Burtnieku galda hokejistiem godalgas Pasaules čempionātā

No 14.-16.jūnijam Baltkrievijas sporta kompleksā Raubiči notika 16. Pasaules čempionāts galda hokejā, kurā Latviju pārstāvēja 27 izlases dalībnieki. Starp tiem trīs sportisti arī no mūsu puses – brāļi Kristaps un Rolands Riekstiņi no Burtniekiem un Sandis Krasts no Valmieras.

Brāļi Riekstiņi Latvijas junioru izlases sastāvā izcīnīja 3. vietu junioru komandu konkurencē, kuri spēlē par trešo vietu ar 6:3 pieveica somu juniorus. Par čempioniem kļuva Ukrainas juniori, kuriem pēc neizšķirta kapteiņu mačā izdevās pieveikt Krievijas juniorus. Individuālajās junioru sacensībās Rolandam Riekstiņam 11. vieta, Kristapam Riekstiņam 14. vieta.

Valmierietis Sandis Krasts pārstāvēja Latvijas veterānu izlasi, kura komandu sacensībās ieguva 4. vietu. Jāpiebilst, ka spēlē par trešo vietu tikai ar viena punkta pārsvaru Ukrainas veterānu izlase bija pārāka par Latvijas veterāniem. Čempionu godā Zviedrijas veterāni, bet otrā vieta Krievijas komandai.

Kamēr sacensību otrajā dienā savā starpā mērojās spēcīgākie izlašu spēlētāji, pārējiem bija iespēja piedalīties papildus turnīrā – Raubichi Open, kurā piedalījās dažādu nomināciju spēlētāji – juniori, veterāni, sievietes. 60 dalībnieku konkurencē 1. vietu izcīnīja Kristaps Riekstiņš, savukārt brālim Rolandam 3. vieta. Izcils sniegums, ja ņem vērā, ka abi brāļi šim turnīram bija izlikti kā 16. un 17. pēc dalībnieku spēka reitinga.

Ar medaļām no čempionāta atgriezās arī citu mūsu izlases dalībnieki. Komandu sacensībās Latvijas sieviešu izlasei 3. vieta, Open izlasei 3. vieta. Sieviešu turnīrā Laimai Kamzolai 2. vieta, Kristai Annijai Lagzdiņai 3. vieta. U13 klasē čempiones tituls Kristai Annijai Lagzdiņai.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri