Valmieras Ziņas

Brīvdabas ledus laukums pie Vidzemes Olimpiskā centra uz laiku slēgts

Brīvdabas ledus laukums Valmierā, pie Vidzemes Olimpiskā centra nepiemērotu laikapstākļu dēļ uz laiku SLĒGTS. Laukums nebūs pieejams līdz 27.janvārim, pēc tam, kā liecina  laika prognozes, iestāsies vēsāks laiks un gaisa temperatūra būs  ar “–“ zīmi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes Olimpiskā centrs.

Vidzemes Olimpiskais centrs ir gandarīts par lielo apmeklētāju skaitu, kuri līdz šim bija izrādījuši interesi un izmantojuši iespēju nodarboties ar ziemas sportiskām aktivitātēm, tādējādi veicinot aktīvu dzīvesveidu ne tikai savās ģimenēs, bet arī sabiedrībā kopumā.

Iestājoties piemērotiem laikapstākļiem, brīvdabas ledus laukums būs atvērts apmeklētājiem gan darbadienās, gan brīvdienās. Apmeklējums būs iespējams, veicot attālināto rezervāciju pa tālruni  +371 20021004.

Laukumu treniņu nolūkiem darba dienās izmanto Valmieras Bērnu sporta skolas hokeja, daiļslidošanas un citu programmu audzēkņi lielākoties ierastajos treniņu laikos. Savukārt atvērtie laiki slidošanai ikvienam interesentam pieejami darba dienu vakaros, kā arī brīvdienās. Brīvdienās visi astoņi atvērtie laiki slidošanai paredzēti iedzīvotājiem. Plašāka informācija www.voc.lv.

Inventāra noma turpina darbu. Tālrunis inventāra rezervācijai +371 20021004;

Slidu noma visai dienai 10.00 EUR (cenā iekļauti slidu asināšanas pakalpojumi).

Sniega kurpju noma visai dienai 5.00 EUR.

Slidu asināšanas pakalpojumi, tālrunis saziņai +371 2915540.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri