Valmieras Ziņas

Brīvdabas ledus laukums pie Vidzemes Olimpiskā centra uz laiku slēgts

Lasīšanas laiks: < 1 min

Brīvdabas ledus laukums Valmierā, pie Vidzemes Olimpiskā centra nepiemērotu laikapstākļu dēļ uz laiku SLĒGTS. Laukums nebūs pieejams līdz 27.janvārim, pēc tam, kā liecina  laika prognozes, iestāsies vēsāks laiks un gaisa temperatūra būs  ar “–“ zīmi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes Olimpiskā centrs.

Vidzemes Olimpiskais centrs ir gandarīts par lielo apmeklētāju skaitu, kuri līdz šim bija izrādījuši interesi un izmantojuši iespēju nodarboties ar ziemas sportiskām aktivitātēm, tādējādi veicinot aktīvu dzīvesveidu ne tikai savās ģimenēs, bet arī sabiedrībā kopumā.

Iestājoties piemērotiem laikapstākļiem, brīvdabas ledus laukums būs atvērts apmeklētājiem gan darbadienās, gan brīvdienās. Apmeklējums būs iespējams, veicot attālināto rezervāciju pa tālruni  +371 20021004.

Laukumu treniņu nolūkiem darba dienās izmanto Valmieras Bērnu sporta skolas hokeja, daiļslidošanas un citu programmu audzēkņi lielākoties ierastajos treniņu laikos. Savukārt atvērtie laiki slidošanai ikvienam interesentam pieejami darba dienu vakaros, kā arī brīvdienās. Brīvdienās visi astoņi atvērtie laiki slidošanai paredzēti iedzīvotājiem. Plašāka informācija www.voc.lv.

Inventāra noma turpina darbu. Tālrunis inventāra rezervācijai +371 20021004;

Slidu noma visai dienai 10.00 EUR (cenā iekļauti slidu asināšanas pakalpojumi).

Sniega kurpju noma visai dienai 5.00 EUR.

Slidu asināšanas pakalpojumi, tālrunis saziņai +371 2915540.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri