Valmieras Ziņas

“Brāļu Bertānu meistarklase 2024” Meet and Greet ar Dāvi un Dairi Bertāniem

Lasīšanas laiks: 2 min

Šogad no 8. līdz 12. jūlijam Valmierā, Valmieras Olimpiskajā centrā (Čempionu iela 2), norisināsies jau piektā “Brāļu Bertānu meistarklase 2024”, kurā piedalīsies jaunie basketbola talanti no visas pasaules, lai uzlabotu savas individuālās prasmes pasaules līmeņa basketbolistu un speciālistu vadībā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Bertānu Valmieras basketbola skolas mārketinga vadītāja Madara Zelča.

Šī gada meistarklases galvenie treneri būs leģendārie Latvijas basketbola speciālisti Roberts Štelmahers un Uvis Helmanis, kā arī vairāki ievērojami vieslektori, piemēram, Dons un Mārtiņš Martinsons, kuri dalīsies savā pieredzē ar jaunajiem basketbola entuziastiem. Vieslektoru sarakstu papildina leģendārais hokejists Sandis Ozoliņš, kurš sniegs savu unikālo skatījumu uz sportu un komandas darbu, kā arī basketboliste Kitija Laksa, kura šogad izcīnījusi Eirolīgas čempiontitulu. Treneru sastāvā būs arī izcili BVBS treneri, kā Kaspars Vecvagars, Jānis Butāns, Sandis Amoliņš, Oskars Virsis un Raivo Mauriņš, kā arī citi pieredzējuši speciālisti.

Meet and Greet ar Dāvi un Dairi Bertāniem

Aicinām visus interesentus piedalīties īpašajā “Meet and Greet” pasākumā ar Dāvi un Dairi Bertāniem, kas notiks 9. jūlijā plkst. 15:00 Sportland veikalā tirdzniecības centrā Valleta (Rīgas iela 4, Valmiera). Pasākuma laikā būs iespēja iegūt autogrāfus, nofotografēties un piedalīties kādā konkursā.

Tāpat pasākuma ietvaros tiks atklāta basketbola kluba VALMIERA GLASS VIA un Bertānu Valmieras basketbola skolas jaunā apģērbu kolekcija, kas būs pieejama iegādei. Īpaši izceļami ir t-krekli ar brāļiem Bertāniem, kuru tapšanā piedalījies valmierietis un basketbolists Enzo Ābele. Jaunā kolekcija ir izstrādāta ar domu par komfortu un funkcionalitāti, tādēļ būs lielisks papildinājums ikviena sportista garderobei.

“Brāļu Bertānu meistarklase 2024” atbalsta Valmieras novada pašvaldība, SIA VIA, Sportland, VALMIERA GLASS VIA, Narvesen, Valmieras Olimpiskais centrs, Gardu Muti, Mangaļi, Tamro Baltics, kafejnīca “Bastions” un AS VALMIERAS STIKLA ŠKIEDRA.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā  saimniecības strādnieku/-ci uz noteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt dažāda rakstura saimnieciskos darbus Pārvaldes Brenguļu pagasta teritorijā (infrastruktūras uzturēšanas, kopšanas, transportēšanas un citus ar amata pienākumiem saistītus darbus); • veikt pļaušanas un sniega attīrīšanas darbus; • veikt koku un krūmu zāģēšanu, zaru savākšanu gar pašvaldības autoceļiem un Pašvaldībai piederošajās teritorijās; • pēc nepieciešamības veikt remontdarbus Pašvaldībai piederošajos īpašumos; ja Tev ir: • pamata vai vidējās pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība; • iemaņas darbā ar traktortehniku, dārza tehniku, dažādiem mehānismiem un iekārtām; • augsta atbildības sajūta pret uzdotajiem pienākumiem un precizitāte to izpildē; mēs piedāvājam: • pamatalgu pārbaudes laikā 763 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 803 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu: bktapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldē, adrese: “Kaimiņi”, Brenguļi, Brenguļu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldes saimniecības strādnieka/-ces amatam”, līdz 2024.gada 2.augustam. Papildu informācija, zvanot pa tālruni: 20364827 vai 25748882. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SAIMNIECĪBAS STRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Kaimiņi, Brenguļi, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-08-02 Kontaktpersona: bktapvieniba@valmierasnovads.lv 25748882 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri