BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” pirmajā play-off spēlē piedzīvo zaudējumu

Ceturtdien, 19.martā, BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” devās izbraukumā, lai aizvadītu savu pirmo izslēgšanas spēli, stājoties pretī spēcīgajai BJBS “Rīga/Pārdaugava/LU” komandai. Ļoti sīvā cīņa noslēdzās par labu rīdziniekiem ar rezultātu 75:81, līdz ar to ceturtdaļfināla sērijā valmierieši šobrīd ir iedzinējos ar 0:1, portālu “Valmieras Ziņas” informēja BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālists Kristiāns Dambis.

Ceturtdaļfināla dueli pārliecinoši uzsāka rīdzinieki, veicot strauju izrāvienu Linarda Jaunzema vadībā. Pirmās ceturtdaļas laikā BJBS “Rīga/Pārdaugava/LU” izrādīja pārliecinošu precizitāti no tālmetienu līnijas, uz ko valmierieši nespēja atrast argumentus (12:29), taču otrās ceturtdaļas laikā Oto Grīnberga un Edgara Bergmaņa izrādītā iniciatīva ļāva nedaudz samazināt rezultāta starpību (35:46).

Trešās ceturtdaļas sākumā Jaunzems pakāpeniski turpināja audzēt pārsvaru, taču uz to atbildēja Normunds Lišiks, kura rezultatīvo pustālo metienu sērija ļāva sadeldēt rezultāta starpību līdz minimumam. Ceturtdaļas izskaņā valmierieši spēja pārņemt vadības grožus savās rokās (60:58), taču rīdzinieki nepalika atbildi parādā un noslēdzošās ceturtdaļas pirmajā minūtē spēja atkārtoti izvirzīties vadībā. Lai gan spēles turpinājumā valmieriešiem vairākkārt izdevās samazināt rezultātu gandrīz līdz minimumam, tomēr rīdzinieku agresivitāte ļāva noturēt nelielo rezultāta starpību. Spēles izskaņā tablo vēstīja 75:81 par labu BJBS “Rīga/Pārdaugava/LU”, līdz ar to ceturtdaļfināla sērijā izvirzoties vadībā ar 0:1.

Rezultatīvākais spēlētājs BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” rindās bija Normunds Lišiks ar gūtiem 19 punktiem un 10 atlēkušajām bumbām, savukārt BJBS “Rīga/Pārdaugava/LU” vidū – Linards Jaunzems ar 26 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām.

BJBS “Rīga/Pārdaugava/LU” treneris Artūrs Visociks – Rubenis: “Milzīgs prieks, ka tik smagā spēlē spējām iegūt uzvaru. Vēsturē pirmā uzvara pret Vidzemes Augstskolas komandu. Sākums bija negaidīti labs, un es domāju, ka tas arī nedaudz iezagās spēlētājiem. BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” ir ļoti pieredzējusi komanda ar pieredzējušiem spēlētājiem. Mums atkal vairāk dominē emocijas, kas brīžiem aizēno veselo saprātu. Par daudz sākam runāt ar tiesnešiem, arī pretinieki to pašu darīja. Emocijas bija ļoti augstas, līdz ar to tiesnešiem šodien bija grūtākais darbs to visu savaldīt. Bet beigās milzīgs prieks, ka izcīnījām tādu rakstura cīņu. Tagad jābrauc uz Valmieru un domāju, ka tur būs daudz grūtāk.”

BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” spēlētājs Jānis Kliesmets: “Acīmredzot, spēles sākumā spēlētāji bija pārdeguši. Šai spēlei gatavojāmies ļoti nopietni. Iespējams, uz laukuma vajadzēja iet ar vēsāku prātu. Visi it kā bija maksimāli uzvilkušies, un brīžiem gadījās tā, ka nekas īsti nesanāca. Pietrūka vēss prāts, it īpaši sākumā. Ļoti liels haoss uzbrukumā, tāpat arī aizsardzībā. Vēlāk, kad nomierinājāmies, spēle aizgāja. Aizgāja gan metieni, gan kombinācijas, gan viss pārējais. Diemžēl sākumā bijām pārāk daudz misējušies. Otrdien spēle sāksies no 0:0. Nekas vēl nav zaudēts! Aicinu visus Valmieras studentus un iedzīvotājus skatīties spēli, un atbalstīt. Centīsimies nospēlēt labāk kā šodien un tikt līdz trešajai spēlei Rīgā.”

BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” un BJBS “Rīga/Pārdaugava/LU” duelis turpināsies otrdien, 24.martā, Valmieras 5. vidusskolas sporta zālē plkst.20.

BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” – BJBS “Rīga/Pārdaugava/LU”: 75:81 (12:29; 23:17; 25:12; 15:23)

BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”: Lišiks 19+10ab, S.Vītols 16+3ab+3rp, Bergmanis 13+7ab, Grīnbergs 12+7ab, Kliesmets 6+4ab+3rp, Brauns 4, Mihailovs 3, A.Vītols 2

BJBS “Rīga/Pārdaugava/LU”: Jaunzems 26+9ab, Večens 13+7ab+5rp, Niedra 13+5ab, Eiduks 10, Ozolinkevičs 7+5ab+3rp, Lasenbergs 5, Arcimovičs 4, Minājevs 3+5ab,

SIA "Lat Met" pamatā ir metālapstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dekoratīvo metāla izstrādājumu ražošanas jomā (vieglie metāla izstrādājumi), pasūtījumi tiek izgatavoti gan pēc privātpersonu, gan industriālo klientu pasūtījumiem. Margas, kāpnes, tirdzniecības stendi, vides priekšmeti, parka soliņi, velo statīvi, nojumes, metināti nestandarta izstrādājumi būvniecībai un mašīnbūvei. Sadarbības partneri Latvijā un Skandināvijā. SIA "LAT MET" aicina darbā metinātāju Galvenie amata pienākumi: Metināšanas darbi izmantojot MIG/MAG, jāmetina margas, kāpnes u.c. Metināšanas darbu veikšana vadoties pēc rasējumiem SIA "Lat Met" nodrošina: Darba veikšanai nepieciešamos apstākļus, vidi un iekārtas Paveiktajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu Prasības pretendentiem: Darba pieredze metināšanā (metālapstrādē) Spēja patstāvīgi un kvalitatīvi veikt darba uzdevumus Prasme lasīt tehniskos dokumentus Pozitīva attieksme, motivācija strādāt un mācīties Par priekšrocību tiks uzskatīts: Pieredze metālapstrādē Prasme metināt ar TIG Darba vieta: Rubenes metāla apstrādes cehs "Meistari", Rubene, Kocēnu pag., Valmieras nov., LV-4227 (300 metri no Rubenes baznīcas), saskaņā ar montāžas grafiku klientu objektos. Atalgojums : 1460,00 EUR (Bruto) Papildus informācija Mob. 27314092 (Artis) Profesija: METĀLMATERIĀLU METINĀTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-29