BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” piekāpjas “Mārupes SC”

Piektdien, 30.janvārī, Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas ietvaros basketbola klubs “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” savā laukumā uzņēma spēcīgo “Mārupes SC” komandu, kurai sīvā cīņā piekāpās ar rezultātu 78:88, portālu “Valmieras Ziņas” informēja BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālists Kristiāns Dambis.

Lai gan spēles sākums abām komandām aizritēja salīdzinoši līdzvērtīgi, tomēr pirmajā puslaikā “Mārupes SC” izrādījās veiksmīgāki, izvirzoties vadībā un pakāpeniski palielinot rezultāta starpību. Spēles gaitā BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” vairakkārt spēja sadeldēt rezultāta starpību gandrīz līdz minimumam, tomēr, Otto Poļa vadībā, “Mārupes SC” izdevās veikt pārliecinošu izrāvienu (29:45). Valmierieši vairakkārt centās lauzt spēles gaitu un panākt pretiniekus, kas īpaši atspoguļojās noslēdzošajā ceturtdaļā, kad laukuma saimniekiem, Oto Grīnberga vadībā, izdevās pamazām pietuvoties pretiniekiem, tomēr novēlotā iniciatīvas izrādīšana noslēdza spēli ar zaudējumu pār “Mārupes SC” ar rezultātu 78:88.

Rezultatīvākais spēlētājs BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” vidū bija Oto Grīnbergs ar gūtiem 19 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām, savukārt “Mārupes SC” rindās – Jānis Ramšs ar gūtiem 14 punktiem.

Nākamā BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” spēle gaidāma 4. februārī, dodoties izbraukumā, lai stātos pretī BK “Ogre” komandai.

BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” – “Mārupes SC”: 78:88 (15:19; 14:26; 23:23; 26:20)

BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”: Grīnbergs 19+7ab, Kliesmets 12+5rp, Lišiks 11+5ab, Bergmanis 8+5ab+3rp, Mihailovs 8, Vītols 7+3ab, Brauns 6+3ab, Millers 4+4ab, Sārs 3+3ab

“Mārupes SC”: Ramšs 14, Seņkāns 13+9ab, Kramiņš 13, Motivāns 12+8ab+6rp, Polis 9, Saulītis 8+5rp, Straudovskis 8+5ab, Kalējs 7+3ab+4rp, Zemturis 4+11ab+4rp