Valmieras Ziņas

BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” piekāpjas “Mārupes SC”

Lasīšanas laiks: 2 min

Piektdien, 30.janvārī, Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas ietvaros basketbola klubs “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” savā laukumā uzņēma spēcīgo “Mārupes SC” komandu, kurai sīvā cīņā piekāpās ar rezultātu 78:88, portālu “Valmieras Ziņas” informēja BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālists Kristiāns Dambis.

Lai gan spēles sākums abām komandām aizritēja salīdzinoši līdzvērtīgi, tomēr pirmajā puslaikā “Mārupes SC” izrādījās veiksmīgāki, izvirzoties vadībā un pakāpeniski palielinot rezultāta starpību. Spēles gaitā BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” vairakkārt spēja sadeldēt rezultāta starpību gandrīz līdz minimumam, tomēr, Otto Poļa vadībā, “Mārupes SC” izdevās veikt pārliecinošu izrāvienu (29:45). Valmierieši vairakkārt centās lauzt spēles gaitu un panākt pretiniekus, kas īpaši atspoguļojās noslēdzošajā ceturtdaļā, kad laukuma saimniekiem, Oto Grīnberga vadībā, izdevās pamazām pietuvoties pretiniekiem, tomēr novēlotā iniciatīvas izrādīšana noslēdza spēli ar zaudējumu pār “Mārupes SC” ar rezultātu 78:88.

Rezultatīvākais spēlētājs BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” vidū bija Oto Grīnbergs ar gūtiem 19 punktiem un septiņām atlēkušajām bumbām, savukārt “Mārupes SC” rindās – Jānis Ramšs ar gūtiem 14 punktiem.

Nākamā BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” spēle gaidāma 4. februārī, dodoties izbraukumā, lai stātos pretī BK “Ogre” komandai.

BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” – “Mārupes SC”: 78:88 (15:19; 14:26; 23:23; 26:20)

BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”: Grīnbergs 19+7ab, Kliesmets 12+5rp, Lišiks 11+5ab, Bergmanis 8+5ab+3rp, Mihailovs 8, Vītols 7+3ab, Brauns 6+3ab, Millers 4+4ab, Sārs 3+3ab

“Mārupes SC”: Ramšs 14, Seņkāns 13+9ab, Kramiņš 13, Motivāns 12+8ab+6rp, Polis 9, Saulītis 8+5rp, Straudovskis 8+5ab, Kalējs 7+3ab+4rp, Zemturis 4+11ab+4rp

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras bibliotēka aicina darbā Dikļu pagasta bibliotēkas (turpmāk – bibliotēka) vadītāju, valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra speciālistu/-i uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: ● nodrošināt bibliotēkas darbību, tai skaitā dokumentu apriti, finanšu plānošanu; ● kvalitatīvi veikt bibliotēkas lietotāju bibliotekāro un informacionālo apkalpošanu; ● palīdzēt iedzīvotājiem digitālo rīku lietošanā un izglītot iedzīvotāju grupas digitālajās prasmēs; ● organizēt bibliotēkas profilam atbilstošus pasākumus un sadarboties ar Valmieras novada bibliotēkām un citām organizācijām; ● veikt bibliotēkas krājuma uzskaiti, organizēšanu un papildināšanu; ● veikt novadpētniecības darbu; ● nodrošināt valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra darbu Dikļu pagasta bibliotēkā; un ja Tev ir: ● augstākā izglītība; ● valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; ● teicamas zināšanas un iemaņas darbā ar informācijas tehnoloģijām un vēlme tās pilnveidot un praktizēt darbā; ● kompetences: labas komunikācijas un prezentācijas prasmes; teicamas darba plānošanas un organizēšanas prasmes; prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus, atbildības sajūta; mēs piedāvājam: ● pamatalgu pārbaudes laikā 999,00 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 1052,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; ● iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; ● darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; ● interesantu, atbildīgu un dinamisku darbu; ● profesionālās pilnveidošanās un izaugsmes iespējas; ● drošu un sakārtotu darba vidi. Motivācijas vēstuli, CV un augstākās izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz kristine.kine@vb.valmierasnovads.lv, vai personīgi Valmieras bibliotēkā, adrese: Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras novads, ar norādi “Pieteikums Dikļu pagasta bibliotēkas vadītāja/-as amatam”, līdz 2025. gada 20. novembra plkst. 16.00. Tālrunis papildu informācijai: 64250830. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: Bibliotēkas struktūrvienības VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cielaviņa, Dikļi, Dikļu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-11-20 Kontaktpersona: kristine.kine@vb.valmierasnovads.lv 64250830

Mēs esam Tet oficiālais sadarbības partneris, kas paplašina klientu konsultantu komandu. Meklējam 2 kolēģus  🔧 Tavi pienākumi: Darbs ar jauniem un esošiem klientiem. Konsultēt par Tet pakalpojumu un produktu (internets, televīzija, viedie risinājumi, elektrība) Esošo pakalpojumu piedāvāšana un piemērotāko risinājumu atrašana Individuālo un komandas mērķu sasniegšana Lieliskas klientu pieredzes radīšana 🎯 Tu esi ideāls kandidāts, ja: Tev patīk komunicēt un Tu viegli radi kontaktu ar cilvēkiem Tu vēlies pelnīt, attīstīties un iesi gatavs izkāpt no komforta zonas Tev ir pozitīva attieksme, enerģija un spēja mācīties Esi azartisks un enerģisks Vēlies mācīties, attīstīties un pelnīt Esi motivēts/-a sasniegt rezultātus un nedomā palikt "komforta zonā" 🎁 Mēs piedāvājam:  Profesionālas apmācības un mentoru atbalstu Tirgū konkurētspējīgu atalgojumu Motivējošu, draudzīgu kolektīvu un mūsdienīgu darba vidi Ātras izaugsmes iespējas tiem, kas vēlas vairāk 💰 Darba alga : 1300–2500 € 📩 Sūti savu CV ar norādi "Valmiera" uz: cv@balticsalessolutions.lv. Profesija: KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2025-11-30 Darba sākšanas datums: 2025-11-07 Kontaktpersona: Sūti savu CV uz cv@balticsalessolutions.lv

Mūsu partneri