BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” pēdējās sekundēs pārspēj BS “Rīga/Rīdzene/Turība” basketbolistus

Ceturtdien, 4. decembrī, Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas ietvaros basketbola klubs (BK) “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” savā laukumā uzņēma viesus no BS “Rīga/Rīdzene/Turība”. Spēles pēdējās sekundēs Normunda Lišika rezultatīvais pustālais metiens valmieriešiem nodrošināja uzvaru ar rezultātu 68:66, portālu “Valmieras Ziņas” informēja BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālists Kristiāns Dambis.

Spēles pirmais puslaiks aizritēja līdzvērtīgā cīņā ar nemitīgu līderu maiņu. Ja pirmajā ceturtdaļā BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” Vītola un Grīnberga vadībā spēja izvirzīties vadībā ar +1 punkta pārsvaru (19:18), tad otrajā ceturtdaļā Pāžes un Sīpoliņa rezultatīvie pustālie metieni nodrošināja izrāvienu rīdziniekiem (36:37). Uz laukuma īpaši dominēja BS “Rīga/Rīdzene/Turība” spēlētājs, Guntis Sīpoliņš, kurš otrajā puslaikā, demonstrējot ātrumu un precizitāti, grozā vairakkārt raidīja precīzus trejačus.

Spēles dramatiskākais pavērsiens norisinājās noslēdzošās ceturtdaļas pēdējā minūtē. Sīpoliņa neprecīzais trīspunktnieks ļāva Kliestam raidīt rezultatīvu pustālo metienu, izvirzot valmieriešus vadībā, taču uz to atbildēja pats Sīpoliņš, trāpot abus sodiņus (66:66). Spēles pēdējās sekundēs Lišika rezultatīvais pustālais metiens nodrošināja valmieriešiem devīto uzvaru aizvadītās desmit spēlēs ar rezultātu 68:66, savukārt rīdziniekiem – astoto zaudējumu aizvadītās 11 spēlēs.

Rezultatīvākais spēlētājs valmieriešu vidū bija Edgars Bergmanis ar gūtiem 16 punktiem, trīs atlēkušajām bumbām un četrām rezultatīvām piespēlēm, savukārt rīdzinieku rindās – Guntis Sīpoliņš ar 32 punktiem un 13 atlēkušajām bumbām.

BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” spēlētājs Normunds Lišiks atzina: “Protams, sajūtas ir fantastiskas! Prieks, ka uzvarējām! Treneris uzzīmēja kombināciju, bet man nebija jāsaņem bumba. Sandris Vītols saņēma bumbu, gāja cauri, es biju brīvs un viņš man arī atmeta. Pamānīju un metu, šoreiz arī iekrita. Kad tikāmies ar pretiniekiem Rīgā, jau tad bija grūti, taču šoreiz viņi bija vēl stiprāki – divi labi garie spēlētāji, labi mazie spēlētāji. Laba komanda. Jā, man patīk, kā viņi spēlē! Zinājām, ka viņiem šī ir svarīga spēle, taču arī mums tā bija tikpat svarīga.”

Savukārt BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” galvenais treneris Roberts Zeile norādīja: “Pretinieki bija ļoti labi sagatavojušies šai spēlei. Man šķiet, ka viņiem šī bija pēdējā iespēja tikt nākamajā kārtā, tāpēc mums pretī stājās ļoti spēcīgs sastāvs – bija spēlētāji no LBL1. Šī bija agresīva spēle. Mūsu pēdējās spēles varbūt nebija tik agresīvas, tāpēc bija kaut kāds brīdis, kad nācās pielāgoties. Laba spēle, laba cīņa, taču neesmu īpaši apmierināts ar aizsardzību, bet pie tā mēs vēl piestrādāsim.”

Nākamā BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” spēle gaidāma 12.decembrī plkst.20, savā laukumā uzņemot viesus no RSU. Pirmo reizi abas komandas tikās Rīgā, Hanzas vidusskolā, kur valmierieši piedzīvoja savu pirmo zaudējumu LBL2 A grupā ar rezultātu 58:69.

BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” – BS “Rīga/Rīdzene/Turība”: 68:66 (19:18; 17:19; 23:14; 19:15)

BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”: Bergmanis 16+3ab+4rp, Vītols 15+3ab+3rp, Grīnbergs 11+10ab, Kliests 9+4ab, Lišiks 8+8ab, Millers 6, Brauns 2, Sārs 1

BS “Rīga/Rīdzene/Turība”: Sīpoliņš 32+13ab, Pāže 12+4ab+5rp, Muižnieks 8+7ab, Ate 7, Caune 4, Adiņš 3+8ab+3rp

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1850 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31