BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” Bauskā noslēdz LBL3 sezonu

Ceturtdien, 16.aprīlī, Latvijas Basketbola līgas 3.divīzijas ietvaros Bauskā notika otrā savstarpējā play-off spēle starp BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” un “Bauskas BJSS”. Pārliecinošu uzvaru guva “Bauskas BJSS”, kas ar 84:60 uzvarēja valmieriešus, tādejādi noslēdzot valmieriešu LBL3 sezonu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Mote.

Spēles iniciatīvu jau no sākta gala pārņēma mājinieki, kas Ivara Zemīša vadībā izvirzīja Bausku vadībā. Valmieriešiem slikti nostrādājot aizsardzībā, baušķenieki pēc pirmā puslaika pirmajā ceturtdaļā ievākto pārsvaru dubultoja.

Trešajā ceturtdaļā situācija mainījās, kad viesi spēja lauzt spēles gaitu un sadeldēt lielo starpību līdz pat -4 punktiem. Spēles pēdējās desmit minūtēs precīzāka bija Bauskas komanda, kas ievērojami atrāvās no pretiniekiem un spēja to noslēgt ar 80:64.

Rezultatīvākais spēlētājs vidzemnieku rindās Artūrs Līmanis ar 15 punktiem un 14 atlēkušajām bumbām, savukārt no uzvarētājiem labākais bija Ivars Zemītis ar 32 gūtiem punktiem un 16 atlēkušajām bumbām.

Bauskas komanda turpinās sezonu, iekļūstot LBL3 ceturtdaļfinālā, taču ar šo spēli BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass-2” noslēdz savu LBL3 sezonu.

BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass-2” treneris Rolands Eglītis: “Visu sezonu komandas stiprā puse ir bijusi tā, ka mēs spēlējam kā komanda. Ja mēs labi nostrādājam aizsardzībā, tad aiziet arī uzbrukums. Atklāti sakot, mums nav tādu spēcīgu uzbrucēju, kas jebkurā situācijā var uztaisīt no nekā kaut ko. Atšķirībā no vakardienas spēles, šodien sliktāk nostrādājām aizsardzībā. Sezonas mērķis bija tīri simbolisks – tikt play-off stiprāko komandu sastāvā, un to mēs arī sezonas sākumā ļoti veiksmīgi izdarījām. Sezonas beigās tie mērķi no vadības nebija noteikti, un galvenais bija pēdējās spēles nospēlēt ļoti labi un censties tikt nākamajā kārtā. Aizvadījām labas spēles, un labi sevi parādījām spēlēs pret “Dārznieks/Cēsu sporta skola”, kā arī pirmajā play-off spēle pret Bausku. Kopumā visu sezonu vērtēju pozitīvi.”

Bauskas BJSS – BK Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass-2: 80:64 (20-11, 24-18, 21-24, 19-7)

Bauskas BJSS: Zemītis 32+16ab, Rupkus 30, Karlovs 10+7ab+7rp, Vilks 4+7ab+7rp, Dibets 4+6ab, Simsons 2+5ab+6rp, Cepure 2, Cers, Ābele, Ojāru;

BK Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass-2: Līmanis 15+14ab, Zēns 13+6ab, Kliests 9+6ab+8rp, A.Ābols 9, Krišāns 8+4ab, D.Ābols 4, Bukšs 2+4ab, Maļikens;

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1850 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31