BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”-2 uzvar “Carnikavu”

Otrdien, 17.februārī, Latvijas Basketbola līgas 3.divīzijas ietvaros norisinājās spēle starp BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”-2 un “Carnikava” komandām. Spraigā cīņā svarīgu uzvaru guva valmierieši, kas uzvarēja viesus ar rezultātu 83:77, portālam “Valmieras Ziņas” pavēstīja BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Mote.

Spēles sākumā risinājās līdzvērtīga cīņa par līderu pozīciju. Mājiniekiem tikai ceturtdaļās noslēgumā izdevās izveidot nelielu pārsvaru pār viesiem, ko turpmākajā spēles gaitā palielināja līdz pat +11. Taču pieļautās kļūdas aizsardzībā ļāva Carnikavas spēlētājiem sadeldēt rezultāta starpību līdz pat -2.

Otrajā puslaikā studenti centās noturēt vadību, taču Lubāns ar precīzu tālmetienu trešās ceturtdaļas izskaņā izvirzīja vadībā “Carnikavu”. Viesi turēja vadību gandrīz visu ceturtdaļu līdz Brauns izlīdzināja rezultātu (77:77) un Līmanis izpildīja svarīgus soda metienus, kas izvirzīja Valmieras komandu atpakaļ vadībā (79:77). Spēle noslēdzās ar rezultātu 83:77 par labu BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”-2.

Rezultatīvākais spēlētājs mājinieku rindās – Artūrs Līmanis ar 19 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām, savukārt no Carnikavas izcēlās Edgars Vecums ar 24 gūtiem punktiem un sešām atlēkušajām bumbām.

Šobrīd fārmklubs BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”-2 pakāpjas uz astoto pozīciju, kamēr Carnikava ierindojas sestajā vietā.

Komandas treneris Rolands Eglītis komentēja: “Otro kārtu esam iesākuši neveiksmīgi ar diviem nopietniem zaudējumiem pret nosacīti divām stiprākajām otrās grupas komandām, bet pēdējās spēlēs beigās jau parādījās tāda spēle, kādu sagaidu no puišiem gan aizsardzības, gan uzbrukuma ziņā, protams ar dažiem izņēmumiem, kas šodienas spēlē visnotaļ attaisnojās pirmajā puslaikā. Lielu artavu noteikti arī deva jaunais spēlētājs Rūdolfs Zēns, bet nevienu šodien nevar ne izcelt, ne arī gremdēt, jo ikviens pielika savu roku uzvarai. Lai cik grūta spēle bija, šodien spējām izcīnīt uzvaru. Pagaidām šobrīd pietrūkst stabilitāte visas spēles gaitā, jo iegūstot lielu pārsvaru pār kādu komandu, tas tiek sadeldēts pāris minūšu laikā mūsu atslābuma dēļ.”

Nākamo spēli fārmklubs BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”-2 aizvadīs mājas, 3.martā uzņemot “Dārznieks/Cēsu sp.sk.” komandu.

BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”-2 – “Carnikava”: 83:77 (23-17, 19-23, 16-22, 25-15)

BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”-2: Līmanis 19+12ab, D.Ābols 17+4rp, Brauns 16+8ab, Zēns 11+12ab+4rp, Sārs 6, A.Ābols 5, Maļikens 5, Krišāns 4;

“Carnikava”: Vecums 24+6ab, J.Ābols 19+12ab, Dovgjallo 17+5ab, Lubāns 15+4rp, Ločmelis 2+5ab, Šleiners;

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu  PAVĀRAM (-EI) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”,Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: • vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze pavāra amatā; • godīgums un augsta atbildības sajūta; • pozitīva attieksme pret darbu; • spēja strādāt komandā un maiņu darbā. Galvenie darba pienākumi: • garšīga un kvalitatīva ēdiena gatavošana saskaņā ar kalkulācijām; • tehnoloģisko procesu pārzināšana un ievērošana; • sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Piedāvājam: • veselības apdrošināšanu; • mūsdienīgu darba vidi; • papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • atmaksātus papildatvaļinājumus; • svētku dāvanas; • profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • darba alga no EUR 1000 – 1050 (bruto)/6.00 - 6.50 EUR/h. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - Pavārs Valmierā,vai pieteikties personīgi WhatsApp vai zvanot pa mob.tel.nr. +371 26167218. Profesija: PAVĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-16 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Vai pieteikties WhatsApp: +371 26167218