BK „Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”-2 piedzīvo trešo zaudējumu pēc kārtas

Ceturtdien, 16. oktobrī BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass” fārmklubs LBL3 ietvaros devās izbraukuma spēlē uz Bausku, lai stātos pretī “Bauskas BJSS” komandai. Sīvā cīņā baušķenieki izrādījās pārāki, gūstot uzvaru pār valmieriešiem ar rezultātu 62:70.

Spēles sākumā abu komandu rezultāts pieauga salīdzinoši līdzvērtīgi. Pirmās ceturtdaļas vidū valmieriešiem izdevās pārņemt spēles vadības grožus savās rokās (15:11), taču “Bauskas BJSS” uzbrucēja, Renāra Rupkusa, divi rezultatīvie tālmetieni nodrošināja komandas izrāvienu. Pirmās ceturtdaļas izskaņā rezultāta starpība tika samazināta līdz minimumam – 22:23.

Arī otrā ceturtdaļa aizritēja līdzīgā gaisotnē. Baušķeniekiem izdevās izcīnīt nelielu izrāvienu, noslēdzot pirmo puslaiku ar rezultātu 34:39.

Trešās ceturtdaļas laikā valmierieši demonstrēja agresīvu spēli, gūstot 19 punktus, kamēr “Bauskas BJSS” tikai 10 (53:49), taču situācija ātri mainījās noslēdzošajā ceturtdaļā. Baušķenieki atbildi parādā nepalika un ātri panāca pretiniekus, strauji izvirzoties vadībā un gūstot uzvaru pār BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”-2 ar rezultātu 62:70.

Rezultatīvākais spēlētājs BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”-2 rindās bija Dinārs Sārs ar gūtiem 19 punktiem un četrām atlēkušajām bumbām, savukārt “Bauskas BJSS” vidū tas bija Renārs Rupkus ar gūtiem 25 punktiem un sešām atlēkušajām bumbām.

BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”-2 – “Bauskas BJSS”: 62:70 (22:23; 12:16; 19:10; 9-21)

BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”-2: Sārs 19+4ab, Džamirze 10, Mihailovs 9+3ab, Līmanis 8+11ab, A.Āblos 5, Brauns 4+7ab+3rp, Krišāns 4+5ab, D.Ābols 3+5ab

“Bauskas BJSS”: Rupkus 25+6ab, Karlovs 14+14ab, Simsons 12+5ab, Balodis 8+7ab+4rp, Puļķis 5+4ab, Vilks 4+6ab+7rp, Ojāru 2

BK “Vidzemes Augstskola/Valmiera Glass”-2 nākamā spēle gaidāma 24. oktobrī mājās, savā laukumā uzņemot viesus no BS “Rīga/Rīdzene/Turība”-2 komandas.

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu  PAVĀRAM (-EI) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”,Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: • vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze pavāra amatā; • godīgums un augsta atbildības sajūta; • pozitīva attieksme pret darbu; • spēja strādāt komandā un maiņu darbā. Galvenie darba pienākumi: • garšīga un kvalitatīva ēdiena gatavošana saskaņā ar kalkulācijām; • tehnoloģisko procesu pārzināšana un ievērošana; • sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Piedāvājam: • veselības apdrošināšanu; • mūsdienīgu darba vidi; • papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • atmaksātus papildatvaļinājumus; • svētku dāvanas; • profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • darba alga no EUR 1000 – 1050 (bruto)/6.00 - 6.50 EUR/h. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - Pavārs Valmierā,vai pieteikties personīgi WhatsApp vai zvanot pa mob.tel.nr. +371 26167218. Profesija: PAVĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-16 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Vai pieteikties WhatsApp: +371 26167218