Valmieras Ziņas

BK VIA basketbolisti ieguvuši jaunas Eko formas

Lasīšanas laiks: 2 min

Par godu Vidzemes Augstskolas (ViA) nesen iegūtajam pirmās Eko augstskolas Baltijā statusam, basketbola klubs “Vidzemes Augstskola” (BK ViA) ir izveidojis jaunas basketbola formas saviem spēlētājiem, portāls “Valmieras Ziņas” šodien noskaidroja jauno formu prezentācijas pasākumā.

Kā prezentācijas pasākumā atzina basketbola kluba ģenerālmenedžeris Mikus Balodis, basketbola klubam vienmēr bijusi tuva ilgtermiņa domāšana un veselīgs dzīvesveids. “Zaļā domāšana un veselīgs, aktīvs dzīvesveids – tās ir vērtības, kas savā starpā vienmēr ir gājušas roku rokā un vienmēr tiek uzskatītas par pamatu ilgtspējīgai attīstībai. Tā tas bija aŗī mūsu klubam – tā filozofija, ka strādājam ilgtermiņā,” savā uzrunā klātesošajiem sacīja M.Balodis.

Pēc viņa teiktā, basketbola klubam jau ilgstoši meklēta tematika īpašām-svētku formām. Daudzviet pasaulē esot pieņemta prakse formās ieviest retro elementus, taču brīdī, kad par formām domāts, Vidzemes Augstskola saņēmusi pirmās Eko augstskolas Baltijā statusu, ko attiecīgi basketbola klubs nolēmis izmantot kā tematu jaunajiem tērpiem un iespēju nodot zaļās domas vēsti arī saviem līdzjutējiem.

ViA rektora pienākumu izpildītāja Iveta Putniņa atzīmēja, ka arī topošajiem studentiem ir būtisks zaļais dzīvesveids un sportiskas aktivitātes tam ir neatņemama sastāvdaļa, savukārt ViA Tūrisma virziena direktors Ilgvars Ābols atzīmēja, ka BK ViA jau līdz šim ir aktīvi atbalstījis ViA Vides virziena aktivitātes, tostarp došanos talkā un citur, līdz ar to šī sadarbība un zaļā dzīvesveida nodošana tālāk esot tikai loģisks solis.

Kā norādīja M.Balodis, jaunie tērpi būs “izejamā forma – īpašā garderobe īpašiem gadījumiem vismaz uz pāris gadiem.” Kā “īpašo gadījumu” piemērus viņš minēja šodien gaidāmo spēli pret Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, pret kuru šodien tiks aizvadīta ceturtdaļfināla spēle Studentu basketbola līgā. Tāpat jaunās formas tikšot izmantotas arī izslēgšanas spēlēs mājās.

Pēc M.Baloža teiktā, formu dizaina izstrādē piedalījusies apvienība “Vidzeme Fashion”, bet tērpu izveidi basketbola klubam līdzfinansējusi ViA. Kopumā izveidoti 12 jaunās formas komplekti.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras Namsaimnieks” aicina savā komandā kolēģi uz nenoteiktu laiku TRAKTORTEHNIKAS VADĪTĀJU Galvenie darba pienākumi: • Vadīt un apkalpot traktortehniku • Uzturēt traktoru un tā iekārtas tehniskajā kārtībā • Veikt vispārējos ielu un ceļu uzturēšanas un labiekārtošanas darbus Prasības: • Vidējā vispārējā vai profesionālā izglītība • Traktortehnikas vadītāja apliecība • Pieredze traktortehnikas vadīšanā un tehniskajā apkalpošanā • Fiziskā izturība un spēja strādāt komandā Piedāvājam: • Darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē • Pilnas slodzes darba laiku • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu • Pabalstu sistēmu dažādos nozīmīgos dzīves gadījumos • Bruto darba alga no EUR 1100 • Piemaksas par papildu/virsstundu un darbu svētku dienā Pieteikties līdz 2022.gada 24.augustam, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā, Valmieras novadā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis papildus informācijai: 64207300 Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: TRAKTORTEHNIKAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-08-24 Kontaktpersona: Valmieras Namsaimnieks Sūtīt CV uz namsaimnieks@v-nami.lv,

Mūsu partneri