BK “Valmiera” sezonu noslēdz ar graujošu uzvaru pār “Barons/LDz”

Lasīšanas laiks: < 1 min

Sestdien, 11.aprīlī, “Aldaris” Latvijas Basketbola līgas spēlē BK “Valmiera” ar rezultātu 86:62 sagrāva “Barons/LDz”, noslēdzot 2014./2015. sezonu. Vidzemes komandas sastāvā ar 27 punktiem izcēlās Dāvis Rozītis.

Spēles sākumā pārsvaru ieguva BK “Valmiera” basketbolisti, kuri pēc pirmajām piecām minūtēm atradās vadībā ar 12:5. Pirmās ceturtdaļas beigas sekmīgākas padevās “Barons/LDz” basketbolistiem, kuri samazināja mājinieku pārsvaru līdz minimumam – 21:20. Otrā ceturkšņa sākumā baroni pārņēma vadību, ko izdevās noturēt līdz ceturtdaļas vidum. Tomēr valmieriešu sekmīgā spēle pirmā puslaika noslēgumā atgrieza vadību vidzemniekiem, kuru sastāvā pirmajās 20 minūtēs 18 punktus jau bija guvis Dāvis Rozītis. Puslaika pārtraukumā komandas devās pie rezultāta 40:35 par labu BK “Valmiera”.

Otrā puslaika ievadā Dāvis Rozītis turpināja spēlēt rezultatīvi, ļaujot vidzemniekiem panākt 10 punktu pārsvaru. Trešās ceturtdaļas Aigara Šķēles aktīvā spēle palīdzēja palielināt valmieriešu pārsvaru līdz 65:50. Noslēdzošās ceturtdaļas ievadā BK “Valmiera” veica 11 punktu izrāvienu, pateicoties labai aizsardzībai panākot +26. Spēles beigās Valmieras basketbolisti noturēja pārsvaru un sezonu noslēdza ar pārliecinošu uzvaru – 86:62.

BK “Valmiera” – “Barons/LDz” 86:62 (20:19, 20:16, 25:15, 21:12)
Valmiera: Rozītis 27, Dovers 14+7AB, Šķēle 10, Dārgais 10+6AB, Čižausks 9+9RP, Vīņauds 8, Apsītis 4, Iļjins 4, Elksnis, Vītols, Freibergs.
Barons/LDz: Kedžo 13, Rozītis 11, Epners 11, Ošiņš 7, Cipruss 6, Rudmiezis 5, Burenko 4, Kambala 3, Gļebovs 2, Mizis.

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu 1850 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31