BK “Valmiera” Čižauska un Dovera debijā uzveic “Prienai”

Trešdien, 10. decembrī, Baltijas Basketbola līgas spēlē BK “Valmiera” ar 86:71 apspēlēja Lietuvas vienību “Prienai”. Valmieriešu sastāvā debitēja Vitenis Čižausks un Sems Dovers, palīdzot komandai izcīnīt sesto uzvaru BBL turnīrā. Savukārt rezultatīvākais ar 26 gūtiem punktiem bija Džastins Hērts

Spēles sākumā izrāvienu izdevās veikt mājiniekiem, pēc Dāvja Rozīša iespaidīga danka un Kārļa Apsīša pustālā metiena panākot 13:4. Tas lika viesu trenerim pieprasīt minūtes pārtraukumu, kas palīdzēja viesiem atgūties un samazināt rezultāta starpību. Pirmajā ceturtdaļā BK “Valmiera” sastāvā debitēja Vitenis Čižausks, sekmīgi ieejot spēlē ar rezultatīvām piespēlēm partneriem un nebaidoties uzbrukt grozam. Pirmās desmit minūtes noslēdzās ar 21:17 valmieriešu vadību. Otrās ceturtdaļas ievadā Čižausks realizēja trejaci un raidīja grozā metienu caurgājienā. “BK Valmiera” saglabāja vadību, bet trīs minūtes pirms otrā ceturkšņa noslēguma laukumā devās otrs komandas debitants Sems Dovers. Amerikānis jau pirmajos divos pieskārienos pie bumbas raidīja grozā precīzus pustālos metienus.Pirmais puslaiks noslēdzās ar valmieriešiem labvēlīgo 43:36.

Trešās ceturtdaļas vidū “Prienai” pietuvojās līdz trīs punktu starpībai. Groza tīkliņu no tālās distances svilināja Mārtiņš Vīņauds, bet Džastins Hērts nebaidījās grozam uzbrukt no jebkuras pozīcijas, strauji palielinot pārsvaru. Pirms noslēdzošās ceturtdaļas vidzemnieki atradās vadībā ar 66:54. Noslēdzošā ceturkšņa vidū kājas traumu guva Čižausks, kurš bija spiests laukumu pamest ar komandas biedru palīdzību. Tomēr valmieriešu apņēmību uzvarēt tas neiedragāja un,  rezultatīvi spēlējot Hērtam ar Vīņaudu, “BK Valmiera” izcīnīja uzvaru ar 88:71.

BK “Valmiera” – “Prienai” 88:71 (21:17, 22:19, 23:18, 22:17)
Hērts 26, Vīņauds 14, Rozītis 11 + 15ap, Dovers 10, Dārgais 8, Čižausks 7 + 5rp, Iļjins 6, Apsītis 4, Elksnis 2, Ziediņš.

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu  PAVĀRAM (-EI) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”,Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: • vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze pavāra amatā; • godīgums un augsta atbildības sajūta; • pozitīva attieksme pret darbu; • spēja strādāt komandā un maiņu darbā. Galvenie darba pienākumi: • garšīga un kvalitatīva ēdiena gatavošana saskaņā ar kalkulācijām; • tehnoloģisko procesu pārzināšana un ievērošana; • sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Piedāvājam: • veselības apdrošināšanu; • mūsdienīgu darba vidi; • papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • atmaksātus papildatvaļinājumus; • svētku dāvanas; • profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • darba alga no EUR 1000 – 1050 (bruto)/6.00 - 6.50 EUR/h. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - Pavārs Valmierā,vai pieteikties personīgi WhatsApp vai zvanot pa mob.tel.nr. +371 26167218. Profesija: PAVĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-16 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Vai pieteikties WhatsApp: +371 26167218